De badkamer als wellnessruimte I LY\IUM i 20% korting Ifilj jul m m Arrangement Mistral 9 I. Comfort en ontspanning zijn de trefwoorden voor de heden- daagse badkamer. Het aanbod steekt in op een wellnessbele- ving - fysiek ontspannen met warmte en water. Regendou- ches, duo whirlpools, stoom- en/of saunacabines moeten dat welverdiende rustmoment brengen. Het liefst in een doorlo- pende relaxruimte, gecombineerd met slaap- en/of kleedka- mer. In de meeste badkamerconcepten vormt de wastafel het uit- gangspunt. Het idee van de opzetkom blijft actueel. Nieuw zijn de meer platte vangschalen en de hoge 'waston' op een lage console (45 cm) die tevens als zitbank dient. Bij de kra nen draait alles om de symboliek van de natuurlijke water- loop. Dat kunnen strakke modellen zijn met een cascade (waterval) uitloop. Maar 00k het kraanhuis zelf gaat mee in het nieuwe 'soft-edge' de sign. BADEN EN DOUCHES Wie voldoende ruimte heeft, zal het bad centraal stellen. Baden worden royaler van snit, dieper en groeien uit tot family-size jacuzzi's. Heel fraai te verwerken in brede omrandingen met bergvak- ken of verzonken in een po dium. Voor het ultieme loun- gegevoel natuurlijk voorzien van een waterdicht tv- scherm, MP3 speler en koel- boxje. Douches blijven sober en transparant dankzij profiel- loze (vleugel)deuren. (Duo) inloopdouches hebben vaak een mooi doorlopende tegel- vloer. Een praktische nieuw- komer is de iets uitgeholde, antispat douchebak die gelijk valt met de vloer. Maar wa- terbeleving blijft voorop staan. Douchehemels en cas- cadewatervallen geven het gevoel onder een tropische regenbui te staan. Uiteraard voorzien van een batterij aan zijdouches voor gerichte massages. Esthetiek is een, gebruiksgemak twee. Waterbesparing staat hoog op de agenda. Een voorbeeld is het waterbesparende bad met zacht hellende binnenkant en smaller wordend voe- teneinde. Zo'n slimme vorm vergt minder waterverbruik, maar levert toch voldoende comfort op. En dan de ham- vraag: wordt het een douche, bad of allebei? Een alternatief zijn de ruimtebesparende combimodellen. Soms voorzien van een instapdeurtje; wel zo veilig voor kinderen en senio- ren. Qua vormgeving wordt steeds meer rekening gehouden met minder mobielen, 00k in de designprogramma's. Denk aan verrijdbare trolleys en geintegreerde, ergonomische grijp- randen en -beugels. Wie minder sterk in de handen is, zal 00k blij zijn met de voortschrijdende digitalisering. Naast de sensorkraan doen tiptoets LED-paneeltjes hun intrede als vervanger van kraangrepen; met als extra pluspunt persoon- lijke instellingen voor de watertemperatuur. J R E F< WELL-BEING Arrangementsprijs 59,95 VOORDEELBON Maasstad Weekbladen Najaar oktober 2009 De stijl van de badkamer gaat veranderen. Strakke vormen ma- ken langzaam plaats voor een meer elegant, vloeiend design. Rechte lijnen buigen om in golvende contouren. De badkamer als wellnessruimte krijgt een zachtaardige, poetische sfeer. Door sommigen al 'feminien minimalisme1 gedoopt. Een sensi- tieve sfeer met zachte welvingen en rondere contouren. Baden kragen uit, wastafels worden meer ovaal, bergmeubelen krijgen afgeronde hoeken, kranen gaan swingen. Zonder overigens te extreem te worden. I Gebruik van alle saunafacifiteiten (inch 20 verschillende sauna's en diverse opgietrituelen) Vrij gebruik van shampoo, showergel, scrubzout en olie Uitgebreid lunchbuffet Elysium deelmassage (25 min.) of Facial (25 min.) of Facial for Men (met de producten van Shiseido of Clarins) of Hotstone Massage (25 min.) Dit arrangement is geldig t/m 31 januari 2010. ELYSIUM-MAASSTAD WEEKBLADEN Tegen inlevering van deze bon, ontvangt u op de sauna-entree. Maximaa! 2 personen per bon. Niet in combinatie met arrangementen en andere aanbiedingen. Geldig t/m 31 januari 2010. i rtdtMitl Elysium, Kooilaan 1, 2665 KR Bleiswijk Tel. algemeen: 010-5241 166 Reserveringen: 010-5241 177 (ma t/m za 09.00-17.30 uur) www.elysium.nl Maandag is damesdag Badkledlng is niet toegestaan Leeftijd vanaf 14 jaar

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 21