I Lezersservice Madurodam by Light stad l Tfr Beesten aan boord veroverden de wereld Randstad divisie techniek 4000 m2 m SiwJ i Win een weekend naar Kempense Meren! t 30% korting op uw entreebewijs stad Unieke lezersaanbieding Vwl fed® 4 4 korting op het stampottenbuffet CARAVANS 1 cor olie puzzel L I I I CI Zo doet u mee! 0909 - 50 50 344 weekbladen - >.ygr Kipi wor roeer inform*** op www.tnadufodam.ni Aan boord van twee 'sche- pen' in het museum wordt op een aantrekkelijke en speelse wijze duidelijk hoe dieren aan boord kwamen en wat er met hen gebeurde. De ope ning, op Werelddierendag, was een doorslaand succes. „We kregen al 2300 bezoe- kers", vertelt Judith Freijser van het museum. Het decor van de expositie oogt als vanouds fantastisch: je komt letterlijk binnen door veehekken en beleeft de tentoonstelling alsof je zelf aan boord bent. 'Beesten aan Boord' is ver- deeld in een aantal thema's, van de vroegere koninklijke 'menageries' tot publieksdie- rentuinen, van dieren die als verstekeling meereizen tot Met de in april opgerichte Divisie Techniek, zijn de krachten van Randstad bouw, Randstad Techniek en Randstad Engineering ge- bundeld. Deze drie sterke, zelfstandi- ge onderdelen met elk hun eigen expertise vormen voor- taan een hecht collectief dat een geintegreerde aanpak biedt aan kandidaten en werkgevers. Kandidaten kunnen bij Divi sie Techniek altijd rekenen op een passende invulling huisdieren en bewuste han- del. „Je kon vroeger voor je privemenagerie dieren be- stellen bij de VOC, die dat dier dan voor je meenamen", aldus Freijser. Tijdens de ontwikkeling van de eerste echte dierentuinen in Europa werden hele krat- ten vol beesten overzee ver- voerd. Een bedankbrief van de directeur van de eerste Rotterdamse diergaarde ver- wijst naar het leveren van een orang-oetang, destijds nog een rariteit op vader- landse bodem. De expositie maakt duidelijk hoe vee aan boord als levend;- voedsel meeging en hoe dier- soorten naar andere conti- nenten migreerden. FAMILIETENTOQNSIELUNG Zo kwamen er Nederlandse geitjes in Zuid-Afrika, paar- den in Amerika en kamelen in Australie. 'Beesten aan Boord' is een echte familie- tentoonstelling, met speur- tochten voor verschillende leeftijdsgroepen en toch vol- doende informatie om 00k volwassenen te boeien. De expositie is te zien tot Sep tember 2010. Zie 00k www.maritiemmuseum.nl. van hun loopbaan. Met het brede aanbod van bouw/technische banen kan Randstad goed anticiperen op wensen van kandidaten. Of het nu gaat om uitzenden, detacheren of werving en se- lectie. Van uitvoerend bouw- personeel tot aankomende en ervaren technici en engi neers. Via onze Randstad Vak- school kunnen kandidaten hun vakmanschap en vak- technische kennis aanzien- lijk vergroten. Maar vakmanschap zie je 00k terug bij onze eigen mensen. Zij hebben stuk voor stuk een bouw- of tech- nische achtergrond en weten waarover onze kandidaten het hebben. Randstad Divi sie Techniek hecht grote waarde aan veiligheid op de werkplek. Alle onderdelen bezoekadres voor Randstad van Divisie Techniek zijn VCU gecertificeerd. In de regio Rotterdam is het Bouw en Engineering, Wes- tewagenstraat 21 in Rotter dam en voor Randstad Tech niek, Land van Belofte 46 in Schiedam. www.corolie.nl B0VAG 0NDERH0UD SCHADESERVICE Slaapsystemen en slaapadviezen Slaapboulevard Kwakernaat T T *t Sunparks Maasstad Weekbladen TX >4 oktober 2009 TX96 kj. Madurodam in het donker! In de herfstvakantie brengt de kleinste stad van Nederland een spectaculair schouwspel ten tonele: Madurodam by Light. Alle techniek zit verborgen in de dijken random de miniatuurstad en onder de grand, 's Avonds laat komt het verhaal tot leven. Met video- en laserprojectie, computer- gestuurd licht, gekleurde fonteinen en via koptelefoons verspreid geluid wordt het stadje na zonsondergang omgetoverd tot een groot openluchtspektakel. De show duurt 20 minuten. Heel Madurodam, dus alle gebouwen en waterpartijen en zelfs het vliegveld, zijn on- derdeel van het decor van de lichtshow. Vanaf verschillende plaatsen in de miniatuur stad kan naar het lichtfeest gekeken worden. U wordt meegenomen in het verhaal van Hansje Brinker en zijn gevecht tegen het water. Lukt het hem om Nederland voor een watersnoodramp te behoeden? Natuurlijk bent u vooraf van harte welkom om te komen eten of drinken in Madurodam! Geniet in de herfstvakantie van een heeriijke Hollandse stamppot. De miniatuurstad is dan al betoverend veriicht en brengt u in de stemming voor de show. 20% KORTING CP U"r ENTREETEWIJS Tegen inlevering van deze coupon bij de kassa's van Madurodam €4,35 voor volwassenen4,05 voor 65+/ €3,15 voorkinderen van 3 t/m 11 jaar. De korting is per persoon op de individuele entreeprijzen (resp. 14,50, 13,50 en 10,50). De bon is uitsluitend geldig van 17 oktober t/m 1 november 2009 voor maxi- maal 5 personen 17 oktober 2009 t/m 1 november 2009:09.00 - 20.00 uur De kassa's van de miniatuurstad sluiten een uur eerder Niet i.c.m. andere kortingsbonnen en acties en niet inwisselbaar tegen contant geld. - -3*. KORTING OP HE" STAMPOTTENBUFFET Tegen inlevering van deze coupon bij de kassa's in het restaurant van Madurodam 1,95 per volwassene en 1,50 per kind (t/m 7 jr.) Tegen inlevering van deze bon betaalt u 11,00 i.p.v. 12,95 voor een volwassene en 5,50 i.p.v. 7,00 voor een kind (t/m 7 jaar). De bon is uitsluitend geldig van 17 oktober t/m 1 november 2009 voor maxi- maai 5 personen 17 oktober 2009 t/m 1 november 2009:09.00 - 20.00 uur De kassa's van de miniatuurstad sluiten een uur eerder Niet i.c.m. andere kortingsbonnen en acties en niet inwisselbaar tegen contant geld. Madurodam B.V, Geroge Maduroplein 1Den Haag, info@madurodam.nl 070-4162400 ROTTERDAM) Wie aan scheepvaart denkt, denkt niet zo snel aan dieren. Toch gingen er in de loop der eeuwen heel wat dieren scheep, soms bedoeld en soms 00k onbedoeld. Het Ma- ritiem Museum Rotterdam zette de gevolgen op een rij en opende verleden week de ex- positie Beesten aan Boord. De naam Randstad behoeft nauwelijks enige introductie. En 00k de voornaamste kwali- teiten van de full service HR- dienstverlener zijn genoeg- zaam bekend. Professioneel, betrouwbaar en verstand van zaken. BUNDELING RANDSTAD VAKSCH00L REGIO ROTTERDAM Voor nieuwe of gebruikte caravans RICRKATIE Weg en Land 23 Bergschenhoek Tel. 010-5217118 Blaaksedijk (Ind.terrein Heinenoord) Boonsweg 7 tel. 0188 -601355 www4laapboulevard-kwaliemaatnl IVerstand van slapen weekbladen waarde €400, onmisken- baar ten gevolge van geruime tijd erg groot mannelijk dier hoge stand maaimes vergaderpunt toewijding appel arrest naast 7 troep jacht- honden 2 omroep fraai gelegen 6 Griekse ij 3 oude lengtemaat nieuw- streiing van dezelfde mening Heine baai motief deelvan een toneelstuk autopech italiaanse deegwaar T denk- vermogen T stof in botten doorwaad bare plaats 1 Arabische staat lerland een en ander deheer een tamme loot aan- brengen editie 8 Nieuwe Testament loofboom 4 laatste deel T arrondisse- ment bevelen 5 |1 Ifi Ifi |[4 lis |[6 I[7 Ifa Vul hier de gevonden letters in I1'-IIIIIIIIILI en bel het woord door via 0909-50 50 344. Over de uitslaq kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvanqen automatisch schriftelijk bericht. Lekker op vakantie met het hele gezin naar Sunparks Kempense Meren. Het park beschikt over uitgebreide Thermae en voor de kinderen een Aquafun met vele attracties. Buiten het park kunt u heerlijk fietsen of wandelen in de prachtige omgeving of kajakken op de rivier de Nete. U verblijft een weekend in een zespersoons Select Villa welke van alle gemakken voorzien is. U heeft de keuze uit de aankomstdata in seizoen 1 en 2 (gedefinieerd in brochure). Kiik voor meer info op www.sunparks.nl of bel 0900-20 20 372 0,45 p.m.) Pallieterburght is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. Om de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hier tijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans... De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterburght! De oplossinq uit nummer 35 is: kikkerbil. Een weekend of midweek in een Duingalow op attractiepark Duinrell is gewonnen door: A. Achterberg, Zuid-Beijerland. Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 14 t/m dinsdag 20 oktober 2009 doorgeven via (70 ct. p.m.). i©2009-puzzel en win services

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 33