o stad Ouderen nemen Ahoycomplex in Waardecheque voor kinderafdeling SFG 4000 m2 llllfHtl IFHUHimiHIf HIimiHIIIIH! i f! H1 Met 25% KORTING onbeperkt pannenkoeken eten op DE PANNENKOEKENBOOT Win een Eventbon Unieke lezersaanbieding KORTINGSBON CARAVANS ■1 .1. I I I I L weekbladen De derde editie van de 55 Plus Expo opent~"woensdag 21 oktober haar deuren in Ahoy! in Rotterdam. Tot en met zondag 25 oktober staan 55-plussers in Ahoy centraal. De afgelopen edities waren zo succesvol dat, ondanks de mindere economische tijd, de 55 Plus Expo dit jaar bijna twee keer zo groot is als vorig jaar. Het succes van de beurs ligt, volgens ouderenbonden in het feit dat de Expo echt een dagje uit is. De beurs is een combinatie van een complete huishoud- beurs, zoals in het verleden de Femina, met ruim too stands. Thema's: Wonen Leven, alles op het gebied van inrichting in en om de woning; Reizen met korte tripjes in eigen land tot aan exotische buitenlandse va- kanties; Gezondheid Be- wegen met de nieuwste fiet- sen, sauna's, en voedings- supplementen. Ook dit jaar weer veel aandacht voor de diverse hobby's en creatieve activiteiten. Op twee podia treden prak- tisch doorlopend koren, or- kesten en soloartiesten op. Nieuw dit jaar is het Beat aan de Maas festival. Bands uit de jaren zestig en zeventig treden nog eenmaal voor u op. Onder het genot van een hapje en drankje weer terug in de tijd, lekker meezingen of dansen. Kortom volop nostalgie. „In Zuid-Holland zijn 1.125.000 mensen die de 55 jaar gepasseerd zijn. Van de ze mensen zijn ruim 90.000 lid van de ouderenbonden. Er zijn dus voldoende gelnte- resseerden voor weer een succesvolle beurs", aldus een bestuurslid van het organisa- tieteam. „We zijn er ruim negen maanden druk mee en zijn geweldig trots dat wij voor een week Ahoy inne- men." Neem gerust je badkleding mee Het is nog nooit ver- toond in Ahoy. Maar bezoe- kers van de 55 Plus Expo kunnen kennis maken met een compleet zwembad. De 55 Plus expo is dagelijks geopend van 10.00 tot 17.00 uur. Kaarten zijn tijdens de beurs verkrijgbaar aan de kassa's 10 t/m 12 in de Ahoy in Rotterdam. De entree be- draagt acht euro. Leden van de ouderenbonden betalen op vertoon van hun lidmaat- schapskaart zes euro. Voor meer informatie kunt u terecht op: www.ssplusex- po.nl Femke Cats van Golf Cen trum Rotterdam bedacht het plan om bezoekers van de Feel Good Fair in Hillegers- berg te laten golfen voor het goede doel en dit bedrag te schenken aan het Franciscus Vriendenfonds. Bezoekers kregen de mogelijkheid om een 'hole-in-one' te slaan in een bootje midden op de plas. Voor vijf euro kreeg men drie keer de kans een prijs te winnen, die door res taurant Rosso, The Coffee Factory en de Feel Good Fair ter beschikking waren ge- steld. Henk Gerla, voorzitter j Raad van Bestuur van het Sint Franciscus Gasthuis en bestuurder van het Francis cus Vriendenfonds mocht een prachtige waardecheque van 2.950 euro in ontvangst nemen. Zorgmanager Nico Noord- berger mag de cheque beste- den aan de nieuwe kinderaf deling van het Sint Francis cus Gasthuis die begin vol- gend jaar op de negende eta- ge wordt geopend. De kin derafdeling maakt samen met de nieuw te bouwen kraamsuites ten behoeve van de verloskunde en de neona- tologie deel uit van het nieu we moeder- en kindcentrum. Op dit moment zijn de voor- bereidingen in voile gang. „Niet alleen de verbouwing is gestart, maar ook de pro- jectgroepen zijn van start ge- gaan om de nieuwe werkpro- cessen vorm te geven", zegt Nico Noordberger. Op de kinderafdeling hangen foto's met een plattegrond van de nieuwe kinderafde ling en de verbouwing. Zo worden ouders betrokken bij de bouw van de nieuwe afde- ling... „Niet alleen het perso- neel, maar ook de patienten moeten straks direct bekend zijn op de nieuwe afdeling en alles kunnen vinden", zegt Olivia Hessels. De pedagogisch medewerker werkt op de kinderafdeling heeft al een wensenlijst ge- maakt waaraan zij de waard echeque wil besteden. Een speelgoed kookeiland met een magnetron, een activitei- tenwandbord op de gang, een speelmat en een grote spiegel zullen de afdeling str aks sieren. Het ziekenhuis nam de waardecheque bij het naastgelegen Golf Cen trum Rotterdam in ont vangst. www.corolie.nl cor olie Slaapsystemen en slaapadviezen Slaapboulevard| Kwakernaat GOED DOEL puzzel T T T Ik Zo doet u mee! Maasstad Weekbladen TX •21 oktober 2009 196 Varen... en onbeperkt pannenkoeken eten! Dit kan aan boord van Nederlands enige varende pannenkoekenrestaurant. Zodra de boot afvaart, wordt het pannenkoekenbuffet geopend en kunt u zo vaak als u wilt pannenkoeken halen. Op het buffet staan naturel-, appel- en spekpannenkoeken en allerlei gerechten om de pannenkoeken mee te versieren. Terwijl u geniet van onze overheerlijke pannenkoeken, maakt De Pannen- koekenboot een vaart van een of meerdere uren over de Maas langs de imposante skyline of door de havens van Rotterdam. Begint u al trek te krijgen? Aarzel dan niet en profiteer van deze smakelijke aanbieding'. Want lezers van Maasstad weekbladen kunnen nu met een korting van 25% meevaren en onbeperkt smullen van die overheerlijke pannenkoeken. De korting is geldig tijdens onze reguliere afvaarten (m.u.v. Mnderfeestjesvaart en sinterklaasvaarten). Meer informatie over ons vaarschema vindt u op www.pannenkoekenboot.nl. Het is aan te raden om vooraf te reserveren. Waar vindt u de Pannenkoekenboot? Parkhaven tegenover de Euromast, Rotterdam Telefoon: 010-4367295 Website: www.pannenkoekenboot.nl Pannenkoekenboot 1 Tegen inlevering van deze bon op de Pannenkoekenboot krijgt u een korting van 25% tijdens alle afvaarten (m.u.v. kinderfeestjesvaart en sinterklaasvaarten). Naam: Adres:I Postcode: Woonplaats: _(max. 4 pers. per bon) Aantal personen: deze bon is niet geldig in combinabe met andere aanbiedingen geldig t/m zondag 20 december 2009 ROTTERDAM> Voor nieuwe of gebruikte caravans BOVAG ONDERHOUD SCHADESERVICE RBCREATIE Weg en Land 23 Bergschenhoek Tel. 010-5217118 Blaaksedijk llnd.terrein Heinenoord) Boonsweg 7 tel. 0186-601355 www.slaapboulevard-kwakemaat.nl [Verstand van slapen muzikant afgelegen keurmeester land in het Midden- Oosten insect slotwoord maal- inrichting soort onderricht kleding gewas grappig T T T huidopening spelleiding 6 hoeveelheid attent bijwoord populair gemeen- schappeiijk dun overschot buigzaam 7 voorzetsel vulkaan op Sicilie schoeisel bloem struisvogel schor 3 doch grote auto vrouwelijk dier een zekere T koraaleiland magnesium 5 Heilige Schrfft deel van een gitaar ooruil spraakgeluid 4 lispelen 2 Vul hier de gevonden letters in en bel het woord door via 0909-50 50 344. Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht. Heeft u ook zo'n moeite om voor een verjaardag, jubileum, afscheid, bruiloft of een andere gelegenheid iets origineels te verzinnen? Dan is er nu de Eventbon. Verras iemand met een cadeaubon voor een ballonvaart, een helikopter- of vliegproefles, een rit in een exdusieve auto (Jeep, Ferrari, Porsche), slipcursus of misschien wel een parachutesprong. Er is van alles mogelijk. Vier winnaars ontvangen een bon t.w.v. 100,-. 4 x waarde €100, raj®?., Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 21 t/m dinsdag 27 oktober 2009 doorgeven via (70 ct. p.m.). Pallieterburght is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. Om de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hier tijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans.. De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterburght! De oplossing uit nummer 36 is: hachee. De winnaars van een rode braadpan van Voornuisentuin.nl hebben inmiddels schiftelijk bericht ontvangen. ©2009-puzzel en win services

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 21