14 november: LEG AAN IN SCHIEDAM Nationale intocht van Sinterklaas in Schiedam Sluitingsdatum parkeer- enquete Schiedam-Oost nadert Talenten in Westvest90 Leg aan in Schiedam voor onze informatiedag www.woneninschiedam www.schiedam.nl Zaterdag 31 oktober Informatiedag a" 1100 tot 15 oo uur 18 De parkeerdruk in Schiedam-Oost is hoog. Daarom is in een deel van de wijk al enige jaren geleden,gereguleerd parkeren ingevoerd. Op 15 Sep tember 2009 heeft het College van B&W besloten om ook in het gebied dat binnen de invloedssfeer van Schieveste ligt gereguleerd parkeren in te voeren, waarmee een raadsbesluit uit 2003 wordt uitgevoerd. Voor het deel van Oost rondom de Boerhaavelaan wordt de mening van de bewoners gevraagd. Alle bewoners van 18 jaar en ouder in dat deel van Oost, maar ook de daar gevestigde bedrijven, kunnen via een enquete meebeslissen over het al of niet invoeren van gereguleerd parkeren. Dat moeten ze echter wel uiterlijk komende week doen, want daarna sluit de inzendtermijn. Wethouder Yorick Haan benadrukt nog eens dat het heel belangrijk is dat zo veel mogelijk mensen meedoen met de enquete: "We hebben er bewust voor gekozen de keuze voor wel of niet gereguleerd parkeren bij de buurt zelf te leggen. Bij de enquete hebben we de nodige achtergrondinformatie verstrekt, zodat iedereen een goed afgewogen mening kan geven." Alleen als minimaal 20 procent van de formulieren correct ingevuld wordt teruggestuurd, is de uitkomst van de enquete doorslaggevend. Wethouder Haan: "Als tweederde van het aantal uitgebrachte stemmen voor gereguleerd parkeren is, zullen we tot invoering overgaan. Is het aantal voorstanders klei- ner, dan doen we het zeker in de eerstvolgende drie jaar niet." In de kadernota Parkeerbeleid is becijferd, dat verwacht mag worden dat de parkeerdruk in Oost de komende jaren nog zal toenemen, als geen maatrege- len worden genomen. Zo zullen bijvoorbeeld de ontwikkelingen op Schieveste van invloed zijn, maar ook het invoeren van gereguleerd parkeren in het deel van Rotterdam-West dat grenst aan Schiedam-Oost. Als de vereiste meerderheid wordt gehaald, wordt de wijk nauw bij de verdere uitwerking betrokken via een inspraaktraject. Aanwijzirig Gehandicaptenparkeerplaats Gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW maken Burgemeester en wet- houders van Schiedam bekend, datzij op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belong van het verkeer hebben besloten: de volgende plaatsen aan te wijzen als een gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig, aan te geven door plaatsing van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: 1.Besloten op 27 juli 2009: Willem Andriessenlaan, voor pand nr. 59 (3122 JS) 2. Besloten op 9 oktober 2009: Anthonie Muijsstraat, voor pand nr. 51 (3117 LC) de volgende plaats in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: 1. Besloten op 9 oktober 2009: Haringvlietstraat, voor pand nr. 19 (3114 WD) Wij wijzen u erop dat u op grand van de Algemene wet bestuursrecht tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een ge- motiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestre- den besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijk-'heid in geval van onverwijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981 3003 BB Rotterdam. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 21 oktober 2009 Namens burgemeester en wethouders van Schiedam, Afdelingsmanager Beheer Openbare Ruimte a.i. E.R. Mangert Op vrijdag 23 oktober, aanvang 20.15 uur, treden violiste Frederieke Saeijs en pianiste Nino Gvetadze op in het Westvest90. Saeijs heeft, na cum laude afgestu- deerd te zijn, al bij vele gerenom- meerde orkesten als soliste op mo- gen treden. Gvetadze was al eerder te gast bij de Westvest concertserie. Zij is niet alleen een groot soliste, maar blijkt ook een excellent bege- leidster te zijn. Beide wonnen al vele grate prijzen, ook op internationale concoursen. Nu staan ze klaar om Schiedam te veroveren! Wilt u het concert bijwonen dan kunt u kaarten bestellen (en be- talen) via de vernieuwde website www.westvest90.nl of verkrijgen bij VVV Schiedam, Boekhandel J.S. van Leeuwen en Post Scriptum in Schiedam. Ook kan dit direct voor aanvang in de kerk, mits niet uit- verkocht! Meer informatie: H.J. Nieuwenhuis, 010 - 426 07 56; 06 - 29 35 45 20 of email nieuwenhuis@ westvest90.nl Toegang: 16,00; 14,00 (met kor- ting); jongeren t/m 18 jaar 5,00. Prijzen zijn inclusief reserverings- kosten, pauzeconsumptie en pro- grammatoelichting. Nieuwbouwprojecten op zaterdag 31 oktober van 11.00 tot 15.00 uur Locatie: Bouwterrein: Over het water hoek Parkweg/ Burg, van Haarenlaan Informatie over (toekomstige) nieuwbouwprojecten in Schiedam; Financiele advieshoek met o.a. "Wegwijzer" over alle aankoop- regelingen, overzichtelijk per pro ject; Open huis bij Sveaborg Krona, Sveadal Visbur, Toernooiveld Bal- dakijn, en Over het Water Mews; Extra informatietent nieuwbouw projecten Groenoord bij Winkel- centrum Laan van Bol'Es; Voor kinderen: Knutsel een pak- jesboot en win een Sinterklaas- prijs; Win een diner aan het water! www.WoneninSchiedam.nl iniUJ. in Bouwlocatie: Hoek Parkweg- NieUWbOUWp]?^^^^^^^^^ai^Iaareniaan mm 4 Bezoek de open tiuizen en bouwlocaties, Kinderen: Kom speciaal programma ^mtselen en win Groenoord. ^Jaas prij8t Wegwijzer over alle aankoopregelingen Rabobank 21 oktober 2009 nummer 42 Paglna 4 S Colofon Stadskantoor Tel.: (010) 246 55 55 J Fax: (010) 473 70 21 E-mail: lnfo@schiedam.nl Informatienummer stadswinkel: (010) 246 54 57 Gemeentelijk Informatiepunt Stadswinkel, Stadserf 11 Tel.: (010) 246 53 04 Postadres Postbus 1501 3100 EA Schiedam Eindredactie Gemeente Schiedam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 7