iifi Dicht bi huis SuikerZoetFilmfestival komt er aan J" Tegelcenter De herfst is weer begonnen! Wil je makkelijker en steviger haar? Dan is dit de oplossing! OPPAS HIODIG? Bel: 06-41672556 Vijf goede doelen gezocht Medicijnen en verslaving www.teeelcenter.nl Omgeving Schiedam Dit najaar hebben wij weer een waanzinnige actie. In oktober geven we bij iedere knip- en fohnbehandeling een gratis volumepermanent. Die halve finale wordt ge- speeld in maart volgend jaar tijdens de Skill Masters in Ahoy Jeremy Schippers neemt in- middels voor de vierde keer deel aan het SVH Nationaal Kampioenschap Horeca. A1 twee keer eerder wist hij een plek in de finale te halen. Nog meer dan voorafgaande jaren, gaat hij dit jaar voor goud. Schippers zit namelijk in het laatste jaar van zijn koksopleiding en daarom kan hij in 2011 niet meer deelnemen. Het leukste mo ment van de wedstrijd blijft voor hem het moment waar- op hij het gerecht doorgeeft. „Het opmaken van het bord en het moment waarop de jury het gerecht gaat beoor- delen, daar doe je het alle- maal voor", aldus het kook- wonder. Op de vraag wat zijn motiva- tie is om voor de vierde keer mee te doen antwoordde hij: „De grootste motivatie blijft het koken zelf, dat is altijd leuk. Daarnaast zorgt het competitie-element ervoor dat je extra gaat presteren, je wilt gewoon de beste zijn." Zadkine Rotterdam beet de spits af met de organisatie van de eerste voorronde voor het NK Horeca 2010. Er volgen hierna nog negen voorronden die doorlopen tot en met februari 2010. Tij dens deze voorronden strij- den leerlingen van verschil- lende scholen uit heel Neder- land voor een plek in de hal ve finale van het NK Horeca 2010. De halve finale en finale wor- den gespeeld op 4, 5 en 6 maart tijdens Skills Masters in Ahoy. Het SuikerZoetFilmfestival, dat van 19 tot en met 22 no- vember in Schiedam wordt gehouden, mag zich inmid- dels het grootste gratis in door filmfestival van Neder- land noemen. Organisator Edwin Spek gaat nog een stapje verder en spreekt zelfs al van het bestbewaarde ge- heim van de festivalwereld. Het festival wordt dit jaar voor de vijfde keer gehou den. Vier dagen lang wordt het publiek getrakteerd op mierzoete feel good films en bitterzoete melodrama's uit de hele wereld. „Het Suiker ZoetFilmfestival is niet al- leen uniek doordat de films getoond worden in bijzonde- re locaties, zoals kerken en monumentale panden, 00k is dit het enige festival dat zo uitgebreid aandacht besteed aan deze genres", vindt Spek. Het programma biedt een grote mix van oude klassie- kers, grote publieksfilms, ar- thouse films en wereldcine- ma. Welke films er precies getoond gaan worden is te zien op de speciale website van het festival: www.suiker- zoetfilmfestival.nl Stichting Rob van Waas Me morial viert 10 april haar 5- jarig jubileum. Zoals bekend, is er aan het evenement elk jaar een goed doel gekoppeld en dit jaar heeft de organisatie besloten om het goede doel dichter bij huiste zoeken. Vanwege het 5-jarig jubileum wordt er ge- kozen voor 5 goede doelen uit Schiedam. Alle Schiedamse goede doe len worden uitgenodigd zich bij de Stichting Rob van Waas Memorial aan te mel- den via thatswhatilikeabou- tyou@hotmail.com ter atten- tie van Yvon Baks.Aanmel- den kan tot en met 29 okto ber tot 12.00 uur stipt. Het Mantelzorgcafe Schie dam is op dinsdagochtend 27 oktober weer open van 10.00-10.30 uur voor alle Schiedamse mantelzorgers. Gast is Teunis van Heteren van Bouman GGZ, die infor- matie zal geven over medi- cijngebruik en verslaving. Het cafe is te vinden aan het Broersveld 123. Iedere laatste dinsdag van de maand en op de tweede maandagmiddag van de maand van 13.30-16.00 uur kunnen mantelzorgers hier terecht voor informatie en een luisterend oor. Voor al uw wand- en vloertegels tegen de scherpste prijzen!!! .als je om kinderen geefl... 5,- per uur Wij (2 vrouwen) hebben de beschikbare ruimte en ervaring om op uw kind te passen. De tijd van slap en futloos haar komt er weer aan. Wij bieden je de oplossing. Hairshop - rotterdamsedijk 250b - 3112bp - schiedam s Maasstad Weekbladen XQ 21 oktober 2009 85 Schiedamse Jeremy verder bij NK Horeca Schiedammer Jeremy Schipper heeft afgelopen vrijdag zeer goed gepresteerd tijdens de eerste voorronde van het NK Ho reca 2010 dat gehouden werd op het Zadkine College in Rot terdam. Schippers nam het op tegen negen andere kandidaten in de categorie leerling-kok en liet de concurrentie ver achter zich. Hij is nu verzekerd van een plaats in de halve finale. V Schiedamse bleekneusjes, na de oorlog uitgezonden riaar het buiterilarid of noordelijke provi des om aan te sterken, kwamen zaterdag bij elkaar in het Gemeentearchief. Die voert namelijk een onderzoek uit naar deze Schiedammertjes en zaterdag werden de eer ste resultaten gepresenteerd. Verschillende Hongerwinter-gerechten als bloembollen en voe- derbieten konden tussen de bedrijven door worden genuttigd. Dameskoor Pur Sang zorgde voor muziek uit de jaren veertig. Aan het einde van de bijeenkomst gingen de bleekneusjes na- tuurlijk met elkaar op de foto. Foto: Roger van der Kraan SCHIEDAM> Bezoek onze online-winkel: Showroom: Molenstraat 84 - Zundert Tel.nr. 076-7113965 010-8917320 Pax Kinderhulp trekt zich het lot aan van kinde- ren in het buitenland die in moeilijke omstandig- heden leven. Kinderen uit met name Oost-Eu- ropese landen, waar oorlog, geweld, armoede, onrecht of een ramp de leefomstandigheden hebben verslechterd. De kinderen worden bij gastgezinnen in Nederland. Pax Kinderhulp biedt deze kinderen de mogelijkheid om even gewoon kind te zijn. info@paxkinderhulp.nl www.paxkinderhulp.nl Bel voor info of een afspraak 010 4267057 Openingstijden Di t/m vrij van 09.00 tot 18.00 Zaterdag van 08.00 tot 14.00

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 9