Vragen over werk? Ga in gesprek met eee Werkmakelaar Beeldkwaliteit voor een schoon Schiedam Geen markt op vrijdag 13 november Schiedam Kethel MBHWBBiflBlllSllillWffWHPIBM gemeente Schiedam r fff f 1 ES©s;U'" - Vanaf 1 oktober 2009 hebben de Werkmakelaars op donderdag- ochtend tussen 9.00 en 11.00 uur een inloopuur in het Wijkcentrum Dreesplein (Dr. Willem Dreesplein 2 in de wijk Nieuwland). De afdelingen Werk en Inkomen hebben Werkmakelaars die u kun- nen helpen met uw vragen over werk. Bijvoorbeeld bij het schrijven van een sollicitatiebrief en cv. Ook kun- nen zij u helpen bij het voorbe- reiden van een sollicitatiegesprek. De Werkmakelaars ondersteunen werkzoekenden in het vinden en behouden van een baan. Heeft u een vraag of wilt u eens in gesprek met een Werkmakelaar komt u dan langs op het inloopuur. Of stuur een mail naar werkmakelaar@schiedam.nl. De gemeente Schiedam heeft besloten om vanaf begin dit jaar de stad te gaan onderhouden op beeld kwaliteit. Alle straten moeten voldoen aan de kwaliteit die is afgesproken in dat gebied. Vroeger werd de stad onderhouden door periodiek vaste routes te rijden waardoor alle straten in Schiedam even vaak werden schoongemaakt. Omdat niet alle straten even snel vervuilen. is gekozen voor beeld kwaliteit. Dit betekent dat de straten pas schoongemaakt worden op het moment dat de straat vuil is. Werken met beeldkwaliteit is een methode waarbij de gemeente naar de wijk kijkt door de bril van de burger. Het beeld moet een bepaalde kwaliteit hebben ofwel; de straat moet eruit zien volgens de afgespro ken kwaliteit. Dit betekent dat er meer flexibiliteit is in het onderhoud en het schoonmaken dan vroeger. Plekken die vuiler zijn worden vaker schoon gemaakt en schone plekken worden overgeslagen. Dit vraagt om meer inzicht van de medewerkers van IRADO. Zij hebben dan ook al- lemaal de training doorlopen 'Resul- taatgericht werken met schoonheids- graden' en werken vanaf dit jaar allemaal volgens deze methodiek. Omdat de methode nieuw is, is 2009 een leerjaar voor de medewerkers en wordt op alle punten gecontro- leerd of het proces bijgestuurd moet worden. Schoonheidsgraden De gemeente Schiedam heeft ervoor gekozen om verschillende schoon heidsgraden toe te passen. Schoon heidsgraden lopen van A+ tot en met D. Het schoonhouden op niveau A+ betekent op excellente wijze, A staat voor extra, B staat voor basis, C is sober. In Schiedam worden de zogenaamde Groene Parels, zoals de Plantage, onderhouden op Excel lent. Ook het centrum krijgt extra aandacht omdat het de trekpleister van Schiedam is. Schiedamse woon- wijken krijgen een basis onderhoud. Inzet medewerkers Door het werken met beeldkwaliteit kunnen de medewerkers van IRADO veel efficienter werken. Zo zullen niet alle straten even vaak schoonge maakt worden, omdat er daar wordt schoongemaakt waar het beeld niet voldoet aan de norm. Het kan dus zijn dat een straat met wat zwerfvuil, toch voldoet aan de norm en dus pas bij verdere vervuiling wordt aange- pakt. De wijktoezichthouders van de gemeente gaan de straat op om de afgesproken normen te toetsen en teamleiders van IRADO schouwen om de uitvoering te controleren. Indien u vragen heeft over beeldkwa liteit, dan kunt u contact opnemen met de klantenservice van IRADO via telefoonnummer 010-262 1000. In verband met de voorbereiding op de nationale intocht van Sin- terklaas op 14 november vindt er op vrijdag 13 november 2009 geen markt plaats in Schiedam. In overleg met de marktcommissie zijn diverse alternatieven onderzocht. De beste oplossing bleek uiteindelijk het niet door laten gaan van de markt op die dag. Wethouder Menno Siljee bena- drukt dat de markt erg belangrijk is voor Schiedam. "Een maatregel als deze neem je dan ook alleen als het niet anders kan. De marktlieden krijgen ter compensatie korting op hun stageld. De intocht van Sinter- klaas trekt naar verwachting veel bezoekers naar de stad. Dat is goed voor het imago van de stad en de ondernemers." Het wijkoverleg van de wijk Kethel zal plaatsvinden op: Datum: Maandag 9 november 2009 Locatie: Schietbaanstraat 32 Aanvang: 20.00 uur Besproken wordt o.a.: - het verslag van de vorige vergadering, - kredietoverzicht, - nieuwe aanvragen. Voor informatie kunt u terecht bij de wijkproces- manager, dhr. Huseyin Kalyoncu, tel. 010-2191031 of e-mail: h.kalyoncu@schiedam.nl. Voor het bijwonen van de vergadering kunt u zich iaanmelden bij het secretariaat van de afdeling Wijk- ontwikkeling: telefoon 010-2191023. Onderwerp Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat de volgende melding als bedoeld in de artikelen 28 en 39b van de Wet bodembescherming is ontvangen van: - Van de Tempel Bouw Ontwikkeling d.d. 13 oktober 2009. Deze melding betreft het voornemen de bodem op de locatie Broersveld 142-144 (post code 3111 LK) kadastraal bekend gemeente Schiedam sectie B nummer 2448 en 3610 bekend onder de code SC0606001251 te saneren volgens het Besluit Uniforme Saneringen categorie immobiel (art 1.2.a). Indien de melding in overeenstemming is met het Besluit uniforme sane ringen kunnen de saneringswerkzaamheden binnen vijf weken na ontvangst van de melding aanvangen tenzij binnen een termijn van circa 4 weken na ontvangst van de melding schriftelijk is medegedeeld dat de melding niet in overeenstemming is met het Besluit uniforme saneringen. Indien de melding in overeenstemming is met het Besluit uniforme saneringen moet de saneer- der uiterlijk 6 maanden na ontvangst van de melding zijn aangevangen met de saneringswerkzaamheden. Deze mededeling betreft geen beschikking in de zin van artikel 1:3 van de Algemene wet bestuursrecht (Awb). Het Besluit uniforme saneringen kent geen inspraak-, terinzageleggings-, zienswijzen-, bezwaar- en beroepsproce- dure naar aanleiding van de melding. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer A.G. van Vliet van de afdeling Ruimtelijk Gebruik, telefoon 010-2191 796. Wbb-code: SC0606001251 Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: 1. onderstaande gehandicaptenparkeerplaatsen voor een bepaald voertuig in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: a. Besloten op 22 oktober 2009: Ridderkerksestraat, voor pand nr. 68, 3114 RK Wij wijzen u erop dat u op grand van de Algemene Wet Bestuursrecht tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een ge- motiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestre- den besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onverwijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981,3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij dhr. L.v.Vught, tel.nr. 2191864. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 22 oktober 2009 namens burgemeester en wethouders van Schiedam, Afdelingsmanager Beheer Openbare Ruimte a.i. E.R. Mangert lotrekkert Gehand captenparveen^aatse^ Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer op 27 oktober 2009 hebben besloten de onderstaande gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage 1 RVV met onderbord: Besloten op 27 oktober 2009: Koolwitjeshof, voor pand nr. 54 (3124 BJ) Wij wijzen u erop dat u op grand van de Algemene Wet Bestuursrecht tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een ge- motiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestre- den besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onverwijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij dhr. M. Timmermans, tel.nr. 2191862. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 28 oktober 2009 namens burgemeester en wethouders van Schiedam, Afdelingsmanager Beheer Openbare Ruimte a.i., E.R. Mangert i i i 8

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 4