ontmoetiiig in 'Re*' Medeling Stadswinkel Scholentocht Groenoord Wijkoverleg Schiedam Oost www.schiedam.nl Gemeenteberichten Ge'interesseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief-)stukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag van 12.00 tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon (010) 2191252. Ingekomen bouwaanvragen van 20 oktober tot en met 22 oktober 2009 Muiderslotstraat 3-191, 3123 TA Het plaatsen van een tijdelijke loopstijger Polderweg 92, 3125 KE Het veranderen van een woning d.m.v. diverse uitbreidingen en wijzigingen Verleende bouwvergunningen Verzonden 19 oktober 2009 Raoul Wallenbergborg 10, 3124 TJ Westfrankelandsedijk 9, 3115 HG Het gedeeltelijk vergroten van een woon- huis Het plaatsen van een kantinegebouw N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belang- hebbenden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergun- ning of -melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethou- ders indienen. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behande ling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. Ge'interesseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief-)stukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag van 12.00 tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon (010) 2191252. Ingekomen sloopaanvragen van 22 oktober 2009 Vijgensteeg 2, 3111 PT Het slopen van de vloer en een olietank verwijderen N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belang- hebbenden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergun- ning of -melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethou- ders indienen. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behande- ling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. •i-wizrc Ge<~ardicacterDarkeefpiaati Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer op 23 oktober 2009 hebben besloten de onderstaande plaats aan te wijzen als een gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig, aan te geven door plaatsing van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: Broersvest tussen het Land van Belofte en de Boterstraat Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene wet bestuursrecht tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onver wijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arron- dissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981 3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij dhr. J.Hofstra tel. nr. 010-2191896. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel van het Stadskan->toor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 23 oktober 2009 Namens burgemeester en wethouders van Schiedam, Afdelingsmanager Beheer Openbare Ruimte.a.i. E.R. Mangert Ze zijn allebei bewoners van de historische binnenstad. De een woont en werkt in een gerestau- reerd grachtenpand aan de Lange Haven; de ander op een steenworp afstand daarvan in de monumen- tale Sint Joris Doele. Maar verder lijkt iedere vergelijking mank te gaan. Paul de Graaff maakt nor- maliter strak gestijlde fotoshoots met glossy modellen voor de mode- en reclamewereld. Adrianus van Otterloo is wars van dit soort gla mour. Hij schildert in een krach- tige beeldtaal. Zijn werk gaat in kleur en vorm terug naar de basis; is van een bedrieglijke eenvoud. De Schiedammers kenden elkaar dan ook niet. Dat veranderde toen Van Otter loo voor zijn verjaardag de bundel 'Bottled water' cadeau kreeg, de neerslag van reizen van De Graaff naar India. De sfeer van de beelden in het boek riep bij hem de herinne- ring op aan zijn eigen reizen en aan de blijvende invloed daarvan op zijn werk. In een impuls besloot hij zijn fiets te pakken en de fotograaf op te zoeken. Het resultaat van die ont- Links Adrianus van Otterloo, rechts Paul de Graaff. Foto: Jan van der Ploeg moeting is krap zes maanden na dato de dubbelexpositie 'Red'. De ten- toonstelling, die afgelopen zondag werd geopend, is een verrassende en kleurrijke ontmoeting. De door India geinspireerde fotocollages van Paul de Graaff en de schilderijen en beelden van Adrianus van Otterloo blijken elkaar aan te vullen en te versterken. In kleur, vorm, tekens en berekeningen zitten de overeen- komsten. 'Red' is te zien tot en met 22 november in Galerie van B in de Engelenhoeve, Zuidbuurt 89 in Vlaardingen. De galerie is geopend op zaterdagen en zondagen van 13.00 tot 17.00 uur en op afspraak. Meer informatie via www.engelenhoeve.nl. a tfciriswiniki is to -•! novemfter »esbn:rin. Tfcir ifflmpensane .teze m nasmdaa 1; wivemher -i.s. 'an i) Hie inriwrt tauen mil te tijHsimtisliirtwu na .IJtft- a..HI mr. is ton l.sMH mill! uir an in 21..HI um Stichting Kleurrijke Scholen orga- niseert in opdracht van Gemeente Schiedam op zaterdagmiddag 31 oktober 2009 de eerste Schiedamse Scholentocht. De gemeente en de scholen willen ouders stimuleren om te kiezen voor een buurtschool. Ouders met kinderen in de leef- tijd van 0 tot 3 jaar uit de wijk Groenoord en omgeving krijgen een rondleiding langs drie buurt- scholen. Overige belangstellenden zijn natuurlijk ook welkom! Scholentocht Groenoord Datum: 31 oktober 2009 Locatie: tent WOGroenoord, bij het winkelcentrum aan de Laan van Bol'Es. Gedurende het hele programma is er gelegenheid om onder het genot van koffie, thee en wat lekkers, te praten met vertegenwoordigers van de scholen waaronder ouders. Het idee voor een scholentocht komt voort uit de goede ervaringen die hiermee zijn opgedaan in onder an- deren Amsterdam en Rotterdam. Door ouders in korte tijd de gele genheid te geven meerdere scholen te bezoeken, orienteren zij zich be- wuster op de schoolkeuze van hun kind. Ouders krijgen vrijblijvend de gelegenheid om de sfeer te proeven van scholen die zij normal iter wel- licht minder snel zouden bezoeken. De scholen die worden bezocht zijn: Programma: 11.30 inloop met koffie en thee: een vertegenwoordiger van de Gemeente Schiedam zal aanwezig zijn. 12.00 lste groep: vertrek naar scholen 13.00 2de groep: vertrek naar de scholen 13.30 terugkomst lste groep in de tent De Regenboog Groenoord, El Furkan en De Troubadour. Tegelijk met de scholentocht vind de oplevering van de nieuwbouw in Groenoord plaats. Ge'interesseer den voor de nieuwbouw in de wijk, zijn ook van harte welkom deel te nemen aan de scholentocht. De WOGroenoord heeft voor de open dag een mooie tent geplaatst schuin tegenover de school De Troubadour. 14.30 terugkomst 2de groep in de tent: 15.00 einde Ouders die mee willen met de scholentocht kunnen zich opgeven bij Marianne Edixhoven: schiedam@kleurrijkescholen.nl of bel 06-84465717. Het wijkoverleg van de wijk Oost zal plaatsvinden op: Datum: Maandag 9 november 2009 Locatie: Wijkcentrum Oost, Dr. Boerhaavelaan 79 Aanvang: 20.00 uur Besproken wordt o.a.: - het verslag van de vorige vergadering, kredietoverzicht, nieuwe aanvragen. Voor informatie kunt u terecht bij de wijkproces- manager, mw. Ursula Rutten, tel. 010-2191030 of e-mail: u.rutten@schiedam.nl. Voor het bijwonen van de vergadering kunt u zich aanmelden bij het secretariaat van de afdeling Wijk- ontwikkeling: telefoon 010-2191023. 28 oktober 2009 nummer 43 gfegma 2E Colofon Stadskantoor Tel.: (010) 246 55 55 I Fax; (010) 473 70 21 E-mail: info@schledam.nl Informatrenummer stadswinkel: (010) 246 54 57 Gemeentelijk Informatiepunt Stadswinkel, Stadserf 1 Tel.: (010) 246 53 04 Postadres Postbus 1501 3100 EA Schiedam Eindredactie Gemeente Schiedam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 5