I Di bij huis Hoe zit het nu precies met bank- spaarhypotheken? Vraag onze adviseurs naar alle ins en outs. RELAXED ZITTEN JHL LnvERII VERINGMEIER n Jan Vayne in concert voor het goede doel Jazeker. De Hypotheker. WOON Wijkkort Rommelmarkt in De Erker Infomarkt chronisch zieken in Vlietland AED voor winkelcentrum Spaland Wichelroede bij Harmonia Potten bakken bij Eigen Werk In wijkcentrum De Erker wordt zaterdag 7 november een rommelmarkt gehouden van 10.00 tot 15.00 uur. Voor het huren van een kraam (10 euro) kari er gebeld worden met 426 77 67. In het kader van de landelijke week van de Chronisch Zieken wordt woensdag 11 november van 13.30 tot 16.30 uur in de centrale hal van het Vlietland Ziekenhuis een informatiemarkt gehouden door alle patientenverenigin- gen die regelmatig in het ziekenhuis een inloopspreekuur houden. Sinds kort hangt er in winkelcentrum Spaland een AED. Een AED (Automatische Externe Defibrillator) is een ap- paraat dat door middel van elektrische schokken het hartritme weer op gang kan helpen (defibrillatie). Beide apparaten zijn geschonken door Rabobank Schiedam- Viaardingen. In Spaland hangt de AED bij fotozaak Huize Brabant. Spirituele vereniging Harmonia organiseert maandag 9 november een avond die in het teken staat van de wi chelroede en de pendel. Wim Warbout vertelt en demon- streert wat je er mee kan en hoe je er mee kan werken. Aanvang 19.45 uur in Wijkcentrum Dreesplein, toegang is zes euro. Bij Stichting Eigen Werk aan de Overschiessestraat kun- nen kinderen op woensdagmiddag potten draaien en bakken. Omdat de oven twee maal gestookt moet worden wordt er uitgegaan van een groep van 8 kinderen. Voor meer informatie even langskomen op donderdagmiddag of mailen: stichting.eigen.werk@gmail.com. SCHIEDAM> Ter ondersteuning van het werk van de Stichting Bijzondere Hulp aan Leukem- iepatienten organiseerde de Lions Club Schiedam afgelopen zaterdag een bij- zonder benefietconcert in de Grote Kerk. De Schiedamse leeuwen zetten zich met grote regelmaat in voor goede doelen en deze keer ging de aandacht uit naar de Stichting Bijzondere Hulp aan Leu- kemiepatienten die in 1992 is opgericht door Ron Suwandi nadat deze in zijn directe omgeving werd geconfronteerd met leukemie. In 2001 nam de sympa- thieke weerman van RTL, Peter Timo- feeff de voorzittershamer over. Al jaren zet de stichting zich belangeloos in om leukemiepatienten en mensen die zijn getroffen door een vorm van kanker, fi- nancieel en moreel te ondersteunen. Om zoveel mogelijk geld binnen te ha- len was niemand minder dan pianovir- tuoos Jan Vayne naar de Grote Kerk ge- haald om samen met orgelspeler Mar tin Mans een spetterend orgel- en pianospektakel te geven. Schiedam, Broersvest 64, (010) 473 11 50 GERBEN relaxfauteuil in leder met motor en opstahulp van 1249.- voor 999.- WON INGIN RICHTING FACET St. Liduinastraat 52 3117 CT Schiedam Tel. (010) 426 01 93 Maasstad Weekbladen XQ 4 riovember 2009 84 Niemand minder dan Jan Vayne was uitqenodiqd om een pianoconcert te komen qeven in Schiedam. De Grote Kerk stroomde vol en was naqenoeq uitverkocht. Foto: Bart Bos Sinds 1 januari 2008 is er de bankspaarhypotheek. Een spaarhypotheek waarbij je kapitaal opbouwt via een (geblokkeerde) spaar- of beleggingsrekening. Het voor- naamste verschil met de gebruikelijke spaarhypotheken is dat er geen overlijdens- risico-verzekering aan de hypotheek gekoppeld is. Dit kun je oplossen door zo'n verzekering apart af te sluiten bij een verzekeraar naar keuze. Het grote voordeel van de bankspaarhypotheek is dat je 15 of 20 jaar belastingvrij kapitaal kunt opbouwen. Of dit 00k voor jou de ideale hypotheekvorm is, is natuurlijk maar de vraag. Maar aangezien De Hypotheker de hypotheken verstrekt van alle belangrijke geld- schieters, zullen we ongetwijfeld de passende oplossing vinden. www.hypotheker.nl www.woonfacet.nl LnaJI I W m. INTfaifUIIAOVfffOlt www.woonfacet.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 11