Gemeentebericht 14 november: Nieuwe naam sportaccommodatie Wat denkt u ervan? Schiedam Poll vraagt uw mening Controle hondenbelasting in november Wijkoverleg Schiedam Centrum Nationale intoch van Sinterklaas in Schiedam Lees ook het weblog van Te vinden via www.schiedam.nl ifiiiijii burgemeester Verver-Aartsen If gemeente Schiedam ^i Horiiir i i ft cfl Wethouder Christine Daskalakis onthulde zondag 1 november so men met bestuurslid Jos Clazing de nieuwe naam op de gevel van de speelzaal aan de Dr. Kuyperlaan, die vanaf nu Sportaccommodatie Scyedam heet. De vereniging Scy- edam is de nieuwe naam van de onlangs gefuseerde tafeltennissver- enigingen NOAD en Brandersstad. Hoe denkt u als Schiedammer over uw contacten met de gemeente? Daar wil het gemeentebestuur graag meer over weten. Staat de deur uit- nodigend open, is de drempel laag, wordt er serieus geluisterd of wordt u als burger door de gemeente juist genegeerd? Met ingang van deze week verschijnt op de gemeentelijke website een poll. Dat is een korte stelling, waarop u kan reageren door te klikken op ja, nee of geen mening. Daarnaast kunt u er ook zelf suggesties of verbeter- punten over het contact tussen de burgers en de gemeente aangeven. Elke week is er.een andere stelling, tot begin 2010. De resultaten van de polls verschijnen wekelijks op de website van de gemeente. Na de laatste poll maakt de gemeente de balans op en volgt een terugkoppe- ling over de resultaten en eventuele verbeterpunten. Uw mening levert daarmee een concrete bijdrage aan de verbetering van de dienstverle- ning van de gemeente Schiedam aan u als burger. U kunt anoniem reageren. Als u echter uw naam en adres bij uw reactie geeft, maakt u kans op een cadeaubon die na afloop zal worden verloot. Hoe meer bewoners een bezoekje brengen aan en op de poll hun mening aanklikken, des te beter. Daarnaast geeft zo'n bezoekje u na- tuurlijk alle gelegenheid om het laat ste gemeentelijke nieuws te lezen. Alle hondeneigenaars krijgen te ma- ken met hondenbelasting. De hoogte van de belasting is afhankelijk van het aantal honden. In de praktijk blijkt dat niet alle honden worden aangegeven. De gemeente voert daarom regelmatig controles uit. Indien u op dit moment als houder van een of meer honden geen hon denbelasting betaalt of indien u in de loop van het jaar een hond erbij neemt, bent u verplicht dit binnen twee weken aan de afdeling Ge meentelijke Belastingen te melden. U krijgt dan een aangifteformulier. U bent verplicht deze naar waar- heid in te vullen en ondertekend te retourneren. Als u deze verplichting niet nakomt, kan er ambtshalve een aanslag opgelegd worden. Als uw hond komt te overlijden of u op een andere manier van uw hond afscheid moet nemen, dient u dit schriftelijk te melden met een kopie van de verklaring van de dierenarts of van de nieuwe eigenaar. Controle In november gaan controleurs huis- aan-huis controleren op het bezit van honden. Voor de ondersteuning bij de uitvoering van de controle is het bureau Legitiem b.v. in de arm genomen. De controleurs zullen alle woningen in Schiedam bezoeken en vullen, ingeval een hond wordt aan- getroffen waarvoor geen belasting wordt betaald, een aangifteformulier in. De controleur kan zich altijd le gitimeren. Als u niet aanwezig bent tijdens de controle, dan laat de con troleur een kaartje achter. Informatie Voor nadere informatie- kunt u te recht op de website van de gemeente Schiedam, www.schiedam.nl of tij dens kantooruren bellen met de afde ling Gemeentelijke Belastingen van de gemeente Schiedam, te bereiken op telefoonnummer 010 - 219 1399 Eventuele correspondentie kunt richten aan de gemeente Schiedam, afdeling Gemeentelijke Belastingen Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Het wijkoverleg van de wijk Centrum zal plaatsvinden - kredietoverzicht, op; - nieuwe aanvragen. Datum: Dinsdag 17 november 2009 Locatie: Grote Kerk, Lange Kerkstraat, ingang tuinzijde Aanvang: 20.00 uur Besproken wordt o.a.: - het verslag van de vorige vergadering, Voor informatie kunt u terecht bij de wijkproces- manager, dhr. Hiiseyin Kalyoncu, tel. 010-2191031 of e-mail: h.kalyoncu@schiedam.nl. Voor het bijwonen van de vergadering kunt u zich aanmelden bij het secretariaat van de afdeling Wijk- ontwikkeling: telefoon 010-2191023. Intrekken Gehandicaptenparkeerplaatsen Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer op 28 oktober 2009 hebben besloten de onderstaande gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: Besloten op 28 oktober 2009: Vondellaan, voor pand nr. 11 (3117 PS) Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een ge- motiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestre- den besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onverwijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981,3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij dhr. M. Timmermans, tel.nr. 2191862. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 4 november 2009 namens burgemeester en wethouders van Schiedam, Afdelingsmanager Beheer Openbare Ruimte a.i., E.R. Mangert Inzage gemeentelijk verkeer- en vervoerplan 2010 - 2020 Ontwerp gemeentelijk verkeer en vervoerplan Schiedam duurzaam bereikbaar De gemeente heeft verkeersbeleid voor de komende 10 jaar ontwikkeld. De gemeente zet in op duurzame bereikbaarheid, ter bevordering van de ruimtelijke en economische ontwikkeling van de stad en de verbetering van de verkeersveiligheid, ruimtelijke kwaliteit en (leef)milieu. Belangrijke punten in het beleid zijn versterking van de positie van de fiets en mobiliteitsmanagement. Hiermee blijft ook een goede bereikbaarheid voor het autoverkeer mogelijk, Het plan ligt vanaf 4 november tot en met 16 december ter inzage, bij de balie Bouwen, Wonen en milieu van de Stadswinkel in het stadskantoor, Stadserf 1 te Schiedam. Gedurende de termijn van de ter visielegging kunt u uw schriftelijke reactie sturen naar: college van burgemeester en wethouders t.a.v. het hoofd van de afdeling RVG, Postbus 1501, 3100 EA te Schiedam. Wij vragen u om in uw schriftelijke reactie duidelijk uw naam en adres te vermelden en aan te geven dat het gaat om het ontwerp van het gemeentelijk verkeer en vervoerplan. Uw reactie dient uiterlijk 16 december in het bezit te zijn van de gemeente. U kunt ook een afspraak maken voor het indienen van een mondelinge reac tie. U kunt hiertoe contact opnemen met de heer A.M. Boersma, strategisch beleidsadviseur bij de gemeente Schiedam, telefoonnummer 010-2191734. Ii 93 U- *y in i, iff

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 4