Waar is Sint zaterdag te zie mterklaas De herfst is weer begonnen! Ristorante - pizzeria Spoorboekje van de nationale intocht in Schiedam Pedagogische medewerkers Ook dit najaar hebben wij weer een waanzinnige actie! GRATIS NPS volgt intocht op de voet Route op internet Kids met beperking Hakim bij feest op het Hoofd Feest op het Stadserf Heel de maand november geven we bij iedere knippen-fohnbehandeling gratis een coupe soleil of 5 folies met highlights weg! Wil je ook eens een ander kleurtje proberen?? Dan is dit iets voor jou! Voor al onze vestigingen vragen wij SPONTANE EN CREATIEVE Minimaal SPW 3 diploma en ervaring is een vereiste Hcf PaIei$C 2907 MJ Capelle a/d IJssel GRIEKse gerechten SCHIEDAMSE WEG 41 D, 3121 JD SCHIEDAM TEL. 010 470 72 14 FAX, 010 449 04 60 Wie de intocht komende za- terdag niet in levende lijve kan meebeleven kan de tele- visie inschakelen. De NPS doet op 14 november live verslag van de intocht in Schiedam. De aankomst in en rondgang door de stad is van 12.00 tot 13.15 uur te volgen op Nederland 1 en Nederland 3. Maar de NPS besteedt 00k al eerder aandacht aan de komst van Sinterklaas naar Schiedam. In het Sinter- klaasjournaal wordt er vanaf 11 november bij stilgestaan. Ook dit is te volgen op Ne derland 1 en Nederland 3 van 17.40 tot 17.56 uur. Een afbeelding van de route die Sinterklaas en de Zwarte Pieten zaterdag 14 november afleggen door Schiedam, is te vinden op internet. Op www.sintstadschiedam.nl is de plattegrond te downlo- aden. Ook is er op deze infor- matiesite een video van de route door Schiedam te vin den. Ook kinderen met een be perking zijn natuurlijk wel- kom bij de intocht. Zodat ook zij het feest kunnen mee- maken zijn een (beperkt) aantal plekken gereserveerd op Het Hoofd en voor het po dium op het Stadserf. Wie de Sint en zijn Pieten komende zaterdag goed wil ffinnen zien, doet er goed aan zichzelf goed voor te be- reiden. Waar vaart de pak- jesboot precies langs? En hoe laat en waar zetten Sin terklaas en zijn gevolg 14 no vember voet aan de wal? En wat doet de Sint-stoet als zij de eerste schreden in Schie dam zetten. Hieronder een spoorboekje van de nationale intocht in Schiedam. Wie Sinterklaas zaterdag als eerste wil zien doet er goed aan naar het Hoofd en de Maasboulevard te komen. Rond 11.00 uur (vergeet de verrekijker niet) is Pakjes- boot 12 te spotten op de Nieuwe Waterweg. De stoomboot met een gevolg van andere opgetuigde boten zet koers richting Buitenha- ven. Om 11.15 uur wordt het bonte gezelschap bij de sluis aldaar verwacht. Sint en Pie ten manoeuvreren de boot vervolgens richting Lange Haven. Langs de Buitenha- venweg en de Lange Haven is deze vaartocht goed te vol gen. Om 12.00 uur mag bur- gemeester Verver als eerste de hand van Sinterklaas schudden als hij voet aan wal zet in de buurt van de Appel- marktbrug aan de Lange Ha ven. De aankomst is het sig- naal voor een trampoline- show op de Vismarkt. De Sinterklaasstoet beweegt zich te voet langs de Lange Haven richting Zakkendra- gershuisje aan de Oude Sluis. Hier krijgt de Sint een muzikaal welkom en een reisje met de Fluiterboot aangeboden. Om 12.30 uur stapt hij in dit mini-'stoom'bootje dat hem naar de Korte Haven brengt. Via de Westvest, Vlaardin- gerstraat, Dam en Brede Marktsteeg lopen Sint en Pieten vervolgens naar het oude stadhuis op de Grote Markt waar hij om 12.50 uur een kort bezoek brengt aan de kamer van de burgemees- ter. Buiten is dan een leuk optreden. Na dit korte inter mezzo loopt de hele stoet via de Lange Kerkstraat en het Land van Belofte naar het Stadserf. Omstreeks 13.00 uur stappen Sint en Pieten hier op het podium. De aankomst is het signaal voor een spetterend en swin- gend feest met onder meer de PowerPieten. Op het Hoofd en langs de Maasboulevard is zaterdag het eerste een glimp van de Sint op te vangen. Daarom geldt dit punt als een van de centrale punten bij de in tocht. Vanaf 10.30 uur is NPS-presentator Hakim al aanwezig om de aanwezige kinderen voor te bereiden op de komst van de stoomboot. Samen met De Grote Power Pieten Sinterklaasshow wordt daar een feestje ge- bouwd. Pakjesboot 12 komt op deze plaats langsvaren richting de Buitenhaven. Maar ook als de Sint langs is gekomen, houdt het feest nog aan. Er is een show met Schiedamse zang- en dansta- lenten en de intocht is tot 13.00 uur live op een groot scherm te volgen. De Schiedamse intocht van Sinterklaas eindigt op het Stadserf dus ook dat is zater dag een mooie 'place to be'. Net als op het Hoofd is het hier groot feest. Sint en Pie ten worden rond 13.00 uur op het Land van Belofte en het Stadserf verwacht. Maar al vanaf 10.30 uur is hier op een groot scherm te zien hoe de Sint het hart van Schie dam nadert. Joris Lutz en de Grote PowerPieten Sinter klaasshow zijn aanwezig om alle kinderen op het grote moment voor te bereiden. De tijd om van kleur te veranderen komt er weer aan! Hairshop - rotterdamsedijk 250b - 3112bp - schiedam VOOR 36 UUR PER WEEK. (parttimers zijn ook welkom) verdere eisen: Stressbestendig - flexibel - collegiaal - pedagogisch verantwoord. Voor meer informatie: www.hetpaleisje.nl Een CV begeleidend schrijven naar Elaid Kids Beheer, Stationsplein 20, of emaiten naar. directie@hetpaleisje.nl THUISBEZ0RGD OPENINGSTIJDEN: 1 dagen open van 16.00 tot 23.00 uur I Maasstad WeeKbladen XO 11 november 2009 84 SCHIEDAM> Wie Sinterklaas zaterdag als eerste wil zien doet er goed aan naar het Hoofd en de Maasboulevard te komen. Rond 11.00 uur (vergeet de verrekijker niet) is Pakjesboot 12 te spotten. Bel voor info of een afspraak 010 4267057 Openingstijden Di t/m vrij van 09.00 tot 18.00 Zaterdag van 08.00 tot 14.00 Hairsl H i 1 Van 7 okt. tot 30 jan. 2010 binnen opeten alle pizza's en pasta's Nieuw in Paperino Dinsdag Pizzadag ALLE PIZZA'S Alleen bij afhalen!!!

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 15