Wat krijgen we nou?" Mededeling Stadswinkel De lichtblauwe brigade nog verder geprofessionaliseerd Wijkoverleg Schiedam Zuid Gemeenteberichten Een cultuurenquete in Sveaparken www.schiedam.nl Wet Bodembescherming Beschikking (Westerkade 24a) Onderwerp Op grond van artikel 39d van de Wet bodembescherming hebben burge- meester en wethouders van de gemeente Schiedam van Thio Pharma Ge- zondheidscentra BV voor de locatie Westerkade 24a (postcode 3116 GK), kadastraal bekend gemeente Schiedam, sectie M, nummers 7857, 367 en 3197 een melding ontvangen met betrekking tot het verzoek in te stemmen met een nazorgplan. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij naar aan- leiding van de melding hebben besloten dat: - In te stemmen met het nazorgplan van 2 September 2009 met nummer udm 08.01.0728-def onder het stellen van voorschriften; - de eigenaar van de locatie verantwoordelijk is voor het uitvoeren van het nazorgplan. Voorafgaand aan deze beschikking heeft de ontwerpbeschikking gedurende zes weken ter inzage gelegen. Naar aanleiding hiervan zijn geen readies bin- nengekomen. Inzage U kunt de beschikking en de overige van belang zijnde stukken vanaf 11 november 2009 gedurende 6 weken op de volgende plaatsen inzien: - bij de balie Bouwen Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1 maandag 12.00 uur tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon 010 - 2465565. De beschikking is ook digitaal te bekijken op de website van de gemeente Schiedam. Zie hiervoor www.schiedam.nl. Vervolgens klikt u onder het kopje 'snel naar' op vergunningen en bekendmakingen Beroep Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden ingevolge artikel 8:1 van de Alge- mene wet bestuursrecht beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Geen beroep kan worden ingesteld door diegene die redelijkerwijs kan worden verweten geen zienswijze tegen de ontwerpbeschikking te hebben ingediend. De termijn voor het indienen van een beroepschrift bedraagt 6 weken. De termijn voor het indienen van een beroepschrift vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit ter inzage is gelegd. Voorlopige voorziening Krachtens artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het beroep de werking van dit besluit niet. Gelet hierop kan - als tegen dit besluit beroep wordt ingesteld - ingevolge artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht in verbinding met hoofdstuk 20 van de Wet milieubeheer en in verbinding met artikel 36 van de Wet op de Raad van State, bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend. Wij verzoeken u een kopie van dit verzoek om voorlopige voorziening toe te zenden aan burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer A.G. van Vliet van de afdeling Ruimtelijk Gebruik, telefonisch bereikbaar op: 010 - 2191 796. Wbb-code: SC060600433 Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: 1. de onderstaande plaats aan te wijzen als een gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig, aan te geven door plaatsing van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: Besloten op 9 november 2009: Boerhaaveplein, voor pand nr. 69 (3112 LN) Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemoti- veerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestre- den besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onverwijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij dhr. M. Timmermans, tel.nr. 2191862. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 11 november 2009 namens burgemeester en wethouders van Schiedam, Afdelingsmanager Beheer Openbare Ruimte a.i., E.R. Mangert Vrijdag 6 november 2009 tussen 17 en 18 uur bracht wethouder Maarten Groene zes koffers rond in de wijk Sveaparken. De eerste bewoners die koffers in ontvangst namen waren onder andere wet houder Menno Siljee en de raads- leden Foort van Oosten en Marcel Houtkamp. In de koffers bevinden zich onder meer twee boeken met vragen over de interesse van de wijkbewoners in kunst en cultuur. Vragen in een vorm zoals men dat niet gewend is. Zijn de vragen ingevuld en wellicht aangevuld met eigen creaties, zoals gedichten, foto's of tekeningen, dan plakt de Sveaparkenbewoner een ze- geltje onder de deurbel en brengt de koffer naar een buurtgenoot. Zo reizen de koffers een aantal weken door Sveaparken. 'Wat Krijgen We Nou?' is een start- activiteit in Sveaparken van cultuur- scout Ineke Hagen in opdracht van de gemeente Schiedam. De uitkomst van deze cultuurenquete wordt door haar gebruikt om de belangstelling voor kunst in de wijk te peilen en om, als een echte scout, verder het I Foto's Jan van der Ploeg pad te vinden om kunst en cultuur in de wijk te brengen en - minstens zo belangrijk - te halen. Op 7 januari zal Ineke Hagen tijdens een feestelijk weerzien in de Krona Lounge in Sveaparken de inhoud van de koffers gaan bekijken. De stadswinkel is op vrijdag 2(1 november gesloten. Ter compensate is deze op maandag 23 november a.s. van 8.00-16.00 geopend. Op alle andere dagen zijn de openingstijden: ma 12.00-16.00 uur. di t/m r 8.00-16.00 uur en do 8.00-20.00 uur. In een voile zaal in het Stadskantoor heeft Burgemees ter Verver-Aartsen op dinsdag 3 november 2009 de eerste tien MBO-diploma's 'Medewerker Toezicht en Veiligheid' uitgereikt aan de toezichthouders van de Lichtblauwe brigade (Lbb). Hiermee wordt de Licht blauwe brigade verder geprofessionaliseerd. De afgelopen maanden volgden tien toezichthouders de opleiding en met succes! Deze kwaliteitsverbetering en professionalisering van het team gaat ook volgend jaar verder en het streven is dat alle toezichthouders in 2010 volledig gediplomeerd zijn. In haar toespraak sprak Burgemeester Verver haar waar- dering en trots uit over het werk van de Lichtblauwe bri gade. Zij gaf aan dat het team inmiddels een voorbeeld is in de regio. In de afgelopen twee jaar heeft zij gezien dat de medewerkers zichzelf en het team hebben ontwikkeld naar een professionele organisatie. Deze opleiding en certificering dragen hier verder aan bij. In de toespraak gaf de burgemeester aan dat de func- tie van toezichthouder en buitengewoon opsporings- ambtenaren (BOA) weliswaar een moeilijke en soms ondankbare taak kan zijn, maar dat er in de stad steeds meer waardering is te horen. Verder stond zij stil bij de aanstelling van vijf nieuwe toezichthouders per 1 novem ber 2009, en dat de burgers en ondernemers van de stad daar de vruchten van zullen plukken in de vorm van een leefbaarder en veiliger Schiedam. Het wijkoverleg van de wijk Zuid zal plaatsvinden op: Datum: Maandag 16 november 2009 Locatie: Bewoners Vereniging Schiedam Zuid, Leliestraat 10 Aanvang: 19.30 uur Besproken wordt o.a.: - het verslag van de vorige vergadering, kredietoverzicht, nieuwe aanvragen. Voor informatie kunt u terecht bij de wijkproces- manager, dhr. Marcel Kreuger, tel. 010-2191027 of e-mail: m.kreuger@schiedam.nl. Voor het bijwonen van de vergadering kunt u zich aanmelden bij het secretariaat van de afdeling Wijk- ontwikkeling: telefoon 010-2191023. 11 november 2009 nummer 45 Pagina 2 Colofon Stadskantoor Tel.: (010) 246 55 55 Fax: (010) 473 70 21 E-mail: info@schiedam.nl Iswijikel: (010) 246 54 57 Gemeentelijk Informatiepunt Stadswinkel. Stadserf 1 Tel.: (010) 246 53 04 Postadres Postbus 15013 3109 6A .Schiedam Gemeente Schiedam idredactie

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 5