Care2Care: voor werknemers en werkgevers Vanessa in de hoofdrol Je talenten optimaal ontplooien? Wil jij met compassie aan het werk? Sint Franciscus Gasthuis Voor directeuren, management en staffunc- tionarissen van zorg- en welzijnsorganisaties verzorgt Care2Care beleidsmatige ondersteu- ning op diverse vlakken. Met een effectieve benadering van arbeidsmarktvraagstukken stimuleren wij zorg- en welzijnsorganisaties bij het vinden van creatieve antwoorden. Care2Care is ook het mobiliteitspunt voor de zorg- en welzijnsector voor de regio's Rijn- Gouwe en Rijnmond. We faciliteren de wer ving en matching van personeel voor zorg- en welzijnsorganisaties. We brengen vraag en aanbod van personeel bij elkaar zodat 'de juiste persoon op de juiste plaats komt'. Voor werkzoekenden biedt Care2Care diverse mo- gelijkheden om een baan te vinden o.a. een vacaturebank, CV bank, persoonlijke be- middeling en loopbaanadvies. Samenwerking Bij de uitvoering van activiteiten werkt Care- 2Care intensief samen met de zorg- en wel- zijnsinstellingen in onze regio. Andere vaste samenwerkingspartners zijn: UWV WERK- bedrijven, provincie Zuid-Holland, gemeen- ten in de regio, onderwijsorganisaties en -in- stellingen in de regio en arbeidsmarktorga- nisaties in andere regio's Voor meer informatie over Care2Care voor werkgevers verwijzen wij u door naar onze website: www.stag-rijnstreek.nl Voor meer informatie over Care2Care voor werknemers/werkzoekenden verwijzen wij u door naar onze website: www.care2care.nl "Ik had mezelf opgegeven als figurant en daarom was ik in het begin eigenlijk wel even nerveus." Net als Huub blijkt Vanessa een natuurtalent, die volkomen zichzelf speelt als verpleegkundige op de Dagbehandeling. "We kregen geen script om te voorkomen dat het een opgelezen tekst zou worden." Voor de gespeciali- seerd dialyseverpleegkundige is een in take- en een nagesprek met een patient natuurlijk een koud kunstje. "Alleen voor de scene op het kinderdagverblijf moest ik improviseren omdat ik zelf geen kin- deren heb." Vanessa werkt al ruim zeven jaar met veel plezier in het Sint Francis cus Gasthuis en is enthousiast over de sfeer en de opleidingsmogelijkheden. "Je wordt als medewerker enorm gestimu- leerd jezelf te ontplooien en aanvullende opleidingen te volgen." Op dit moment volgt zij een opleiding voor praktijkoplei- der, omdat zij op termijn haar zorgtaken graag wil combineren met de begeleiding van leerlingen. Maar liefst 120 medewerkers werkten aan de SFG film mee. "We waren aangenaam verrast met zoveel aanmeldingen en heb- ben samen met de regisseur van JBF Mul- ti Media alle rollen 'gecast'" vertelt een trotse Anneke Sleeuwenhoek, P&O Ad- viseur van het Sint Franciscus Gasthuis. Tijdens het jaarlijkse personeelsfeest dat op 8 oktober jl. in Diergaarde Blijdorp werd gevierd, werd het eindresultaat aan de medewerkers getoond. Dit leverde veel enthousiaste reacties bij de medewerkers op. De complimentjes stromen binnen bij Vanessa en inmiddels wordt zij door alle collega's in het ziekenhuis herkend. Via de website www.sfg.nl is de SFG film te bekijken. M Jtis Medical Services ?£fl90W are2Care zet zich in voor een evenwichtige arbeidsmarkt in de sector zorg en welzijn in de regio's Rijn-Gouwe en Rijnmond. Opgericht vanuit de sector, ontplooit Care2Care activiteiten die positief bijdragen aan het werkveld. Niet alleen op het gebied van arbeidsmarkt beleid en beeldvorming. Care2Care vormt samen met de zorg- en welzijnsorganisaties het loket voor werving en behoud van voldoende gekwalificeerd personeel voor de sector. otaal verrast was Vanessa Doolhof (30) toen zij samen met Huub van de Herel door het Sint Franciscus Gasthuis (SFG) werd gecast voor de hoofdrol van de nieuwe SFG film. Met als titel 'Uw zorg, onze passie' brengt het ziekenhuis alle facetten van de zorg in beeld, die zowel voor patienten als voor toekomstige medewerkers reuze interessant zijn om naar te kijken. Dan is Maetis Medical Services jouw springplank naar een fantastische baan in de zorg. Maetis Medical Services is een snelgroeiend bedrijf met uitgebreide rrtogelijkheden op bet gebied van detacheren, uitzenden van oproepkrachten, interim-management, werving en selectie en ondersteuning van ZZP-ers, Wij hebben contacten met ziekenhuizen, prive klinieken, ambulancediensten en justitiele instellingen door heel Nederland. Hierdoor kunnen wij je een afwis- selende en uitdagende werkplek bieden. Maetis Medical Services kijkt goed wie er achter het. CV zit, iuistert naar jouw specifieke wensen en zoekt naar een passende werk- omgeving. Kortom, ben je toe aan een nieuwe stap in je carriere, dan biedt Maetis Medical Services jou mogeiijkheden op rnaat. "Werken met Zorg", dat is ons motto! Wij zoeken: IC-verpleegkundigen SEH-verp!eegl<undigen CCU-verpleegkundigen justitieel verpleegkundigen Ambuianceverpleegkundigen Verpleegkundigen niveau 4/5 Operatieassistenten, anesthesie en chirurgie Doktersassistenten Apothekersassistenten Medisch secretaresses Fxhoscopisten Zet deze uitdagende carrierestap! Kijk voor meer informatie op www.maetismedicalservices.nl of neem contact op met Karina van der Put, tel: 06 -15860903, e-mail: info@maetismedicalservices.nl Werken met zorg Wij zijn er trots op dat wij slnds begin 2008 zijn toegetreden tot de Verenlglng Samen - werkende Topklinlsche opleldlngszlekenhulzen STZ), want een Topklinlsch opleidings ziekenhuis, dat word je niet zomaar...! Die topklinlsche zorg kunnen we alleen bieden met goed opge- leide, deskundige en gemotiveerde medewerkers in een goed gefaciliteerde omgeving. We besteden dan ook veel aandacht aan het verder ontwikkelen en opleiden van onze medewerkers. En we werken bewust aan een piezierige en uitdagende sfeer met goede arbeidsomstandigheden en arbeidsvoorwaarden. Het Sint Franciscus Gasthuis is een succesvol ziekenhuis. Dat brengt groei met zlch mee. Daarom kunnen we steeds nieuwe medewerkers aantrekken, Zo zijn er regelmatig vacatures of opleidingsmogelijkheden voor diverse functies. Wil je niet stil blijven staan en ervaren hoe het is om bij ons te werken? Kijk dan eens naar onze film, vacatures of opleidings mogelijkheden op www.sfg.nl SINT FRANCISCUS GASTHUIS MET EERSTE EN ENIGE TOPKllN1SCHE 0PLE10INGSZIEKENHU1S VAN ROTTERDAM s_T UW ZORG, ONZE PASSIE

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 17