u i Hfi m Rioleringsinspecteur m/v Ben jij toe aan een nieuwe uitdaging bij een groeiend en innovatief bedrijf? Dan is Huisman in Schiedam op zoek naar jou! Toe aan een baan met uitzicht? A. Project Manager (m/v) B. Technisch Tekenaar (m/v) daspaswerk.nl 1 j rrft i fry girttjuffiiftff 3H5 Werken bij Van der Velden Rioleringsbeheer Voorman Hydrauliek Operator CNC Portaalfreesmachine ADVERTENTIE f Maasstad WerkT woensdag 18 november 2009 - TX08 WWW CTS-TAISI K COM CIS is esn internationaal toonaangevend bedrijf op het gebied van ontwerp, productie) levering en montage van producten en systemen voon opslagtanks zoals aluminium dome daken, tank seals, binnendaken, drain systemen en andere producten, Onder anze afnemers bevinden zich multinationals zoals, o.a.: Argos, BP, Exxon Mobil, Kuwait Petroleum, Odfjell, Sabic, Shell, Statoil, Total, Vitol en Vopak. (n verband met de sterke groei van onze activiteiten zijn wij op zoek naar, Uw functie: Uw taken en verantwoordelijkheden omvatten o.a. het volgende: aansturen en ondersteunen van montagewerkzaamheden op de project locaties ooordineren van ontwerp- en tekenwerkzaamheden (AutoCad) a inkopen van goederen en diensten conform projectspecificaties a onderhouden ISO kwaliteitssysteem beheren van veiligheidsbeleid conform VGA rtchtfijnen Uw profiei: a minimaal MB0+ werk- en denkniveau (b.v. MTS Werktuigbouwkunde of Scheepsbouwkunde) a contactueel vaardig a kritische en klantgerichte instelling a sterk verantwoordelijkheidsgevoel a goed analytisch vermogen a flexibele instelling a woonachtig in de regio Rotterdam a affiniteit met veiligheidsnormen en kwalrteitseisen a bereidheid om indien noodzakelijk naar het buitenland te reizen a goede beheersing Engelse taal Uw functie: Uw taken en verantwoordelijkheden omvatten o.a. het volgende: a inventariseren en doorspreken van technische ontwerpen a zelfstandig ontwerpen a voorbereiden technische inkoop a uitvoeren van ontwerp- en tekenwerkzaamheden (AutoCad) a technisch uitwerken en voorbereiden van projecten a inkopen van goederen en diensten in overleg met de projectmanagers a technisch ondersteunen van buitenlandse vestigingen Uw profiei: a MBO werk- en denkniveau (b.v. MTS Werktuigbouwkunde of Scheepsbouwkunde) a accuraat a stressbestendig en flexibel a klantgerichte instelling a woonachtig in de regio Rotterdam a affiniteit met kwaliteitseisen a goede beheersing Engelse taal Wij bieden voor beide functies: a een afwisselende, uitdagende baan in een resultaatgerichte organisatie a een breed takenpakket met uiteenlopende in- en exteme contacten a een informele cultuur, met een goede teamspirit a uitstekende primaire en secondaire arbeidsvoorwaarden a mogelijkheden om door te groeien Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Gert van Meijeren tel. 010 - 2605180 (tijdens kantooruren). E-mail: meijerenScts-tank.com Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar: CTS Netherlands B.V. T.a.v. Ada Noordermeer Coventrystraat 2 3047 AO Rotterdam E-mail: noordermeer-scts-tank.com Met zestien vestigingen is Van der Velden Rioleringsbeheer de grootste speler op het gebied van rioleringsbeheer in Nederland. Ruim 400 mede- werkers zorgen dat ripolstelsels overal in het land optimaal functioneren. Iedere dag. Altijd. Hiervoor werken wij met modern materiaal en ervaren, gemo- tiveerde mensen. Voor onze vestiging Rotterdam zoeken wij ter uitbreiding een: Accurate expert met verantwoordelijkheidsgevoel Als rioleringsinspecteur ben je verantwoordelijk voor het inspecteren van rioleringen met geavanceerde tv-inspectieapparatuur. Denk bijvoorbeeld aan een robotcamera. Aan de hand van jouw werk wordt precies duidelijk wat de staat van de riolering is. Als er problemen zijn, spoor jij ze op. Met behulp van jouw kundige inspecties zorgen wij dat de rioleringen van onze klanten in topconditie blijven. Ben jij op zoek naar een leuke, afwisselende en verantwoordelijke functie? Heb jij enkele jaren ervaring in de grond-, weg- en waterbouw, bijvoorbeeld als vak- man wegenbouw of vakman buisleidingen? En ben je bovengemiddeld handig met Windows XP? Dan ben je geknipt voor deze functie. Voor je aan de slag gaat, word je eerst intern opgeleid. Jouw opleiding sluit je af met een certificaat van RIONED. Solliciteren Wil je meer weten over deze functie of over de sollicitatieprocedure? Neem dan contact op met Niels Reijne, medew. w&s, tel. (010) 411 30 15 Of solliciteer via www.daspaswerk.nl Keileweg 65 3029 BR Rotterdam telefoon: (010) 411 30 15 e-mail: niels.reijne@vandervelden.com Almelo Amsterdam Arnhem Buren Eindhoven Groningen Heerlen 's-Hertogenbosch Nijmegen Rotterdam Schalkwijk Tilburg Utrecht Venlo In deze functie ben je verantwoordelijk voor de planning en aansturing van de medewerkers voor de projecten. Je geeft leiding aan de Hydraulic Fitters en je geeft input ten behoeve van budgettering. Heb jij kennis van hydraulische systemen, ruime ervaring in een productie- omgeving en heb je HTS werk- en denkniveau dan ben jij de voorman die wij zoeken! Als "CNC gantry type" Milling Operator ben je verantwoordelijk voor het machinaal bewerken van giet/smeedstukken en lasconstructies op onze CNC portaalfreesmachine. Heb jij een MTS werk- en denkniveau en meerdere jaren relevante werkervaring? Dan is dit de baan voor jou! Voor meer informatie over deze en vele andere vacatures kijk dan op www.huismanequipment.com en solliciteer direct.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 18