<2r Als jij de energie zoekt zorgen wij voor de spanning Account managers Chemisch analisten Ontdek onze energie en investeer ook in jezelf Een sterk team Fast. To the point A CORE LABORATORIES COMPANY Saybolt is wereldwijd een onafhankelijke, leidende onderneming op het gebied van inspecties en analyses. Onze opdrachtgevers zijn oliemaatschappijen, chemische bedrijven, traders en handelshuizen, (semi) overheden en researchinstellingen. Zoals de spin in haar web! Zo coordineer, informeer, adviseer en initieer je de zaken voor opdrachtgevers in Londen, Geneve, New York...etc. (en voor collega's). Het is een fascinerende en zelfstandige baan voor communicatieve kandidaten met affiniteit voor chemie en in het bezit van goede talenkennis. 'Voor een job als account manager ben je geschikt of niet. Wie mag ik verwelkomen en klaarstomen? Hans Zoon, Account Manager jij bepaalt het uiteindelijk! 'ledere dag bij Saybolt brengt nieuwe uitdagingen. It's not a job, it's an adventure. Fact figures Saybolt Nederland Contact PP cP Met gebruik van vele methodieken, technieken en de modernste apparatuur is dit werk van zeer groot belang. Aan de hand van jouw analyses worden oceaanschepen wel/niet gelost, worden enorme tanks wel/niet geblend en worden imposante leidingnetwerken wel/niet vrijgegeven. Je bent accuraat, toont initiatief en hebt vanaf 3 jaar ervaring. Jeroen ErkenS, Chemisch Analist De professionals van Saybolt behalen successen door hun dagelijkse toewijding en gedrevenheid. Vanuit de gemeenschappelijke Saybolt waarden en codes, werken wij hard voor zeer tevreden klanten wereldwijd. Onderling hechten wij aan een collegiale, respectvolle en vriendschappelijke samen- werking. Wij zoeken (nieuwe) collega's die met hun eigen enthousiasme en 'drive', ons ervaren, no-nonsense en deskundig team willen versterken. Zo versterken wij ook het vertrouwen en de loyaliteit van onze opdracht gevers. Het veiligheidsniveau en de kwaliteit van onze services liggen erg hoog. Onze processen zijn helder, modern en efficient. Onze ambitie is deze constant te verbeteren en oplossingen te bieden waar men in de praktijk echt iets aan heeft. Als jij wilt meewerken be fast. And to the point! 'Als manager Human Resources merk ik het iedere dag: mensen maken ons bedrijf. Wij zijn nuchtere vakmensen die energie krijgen door de olie, gas en chemiesector, het vak en door elkaar. Plezier in het werk en prestaties voor klanten staan centraal. Beleef het verschil en de spanning van het nieuwe. Dus, stuur mij je CV. Je bent van harte welkom.' Anneke Corpeleijn, manager HR Aantal werknemers ca. 250 Carriereniveau Starters/Professionals Branches Petrochemiscbe industrie Openstaande functies Account managers. Chemisch analisten Wereldwijd actief 150 kantoren en 80 laboratoria NL vestigingen Amsterdam. Botlek, Europoort, Vlissingen en Vlaardingen Ben je gei'nteresseerd in een functie, stuur dan je sollicitatie met curriculum vitae, per post of per e-mail naar: SAYBOLT NEDERLAND B.V., t.a.v. de afdeling HR, Postbus 151, 3000 AD Rotterdam. Tel. +31 10 460 9911 Fax +31 10 435 3600 E-mail: hr.saynl@corelab.com. Info: www.saybolt.com en www.corelab.com

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 19