Li/jtr /23p 3K JUBIlEUM'KORTING! limifliiiliHiiiM.Wil.liMtWil A- merken sanitair tegen bodemprijzen KERSTMARKT IN DE TUINEN VAN TROMPENBURG EXTRA 0Pr0NZEiT0CH[ANl!AAGSTE PRIJZEN, DE GROOTSTE EN ALTIJD DE GOEDKOOPSTE Londen Brussei en meest sprookjesachtige van alle kerstmarkten. Erg leuk is het drijvende schip op de Rijn, met een kleine kerstmarkt van 40 kraampjes. Naast het chocolademuseum vind je de middeleeuwse kerstmarkt, oude muziek, goochelaars, kun- stenaars, verklede acteurs en middeleeuwse dialecten.. Op de Altermarkt is een kerstmarkt voor kids! Op de kerstmarkt onder de Dom tref je veruit het mooiste decor van alle zes de markten. Geniet hier van de grote hoeveelheid lekkernijen of koop een kunstwerk uit Keulen. De kerstmarkten in Keu- len zijn tussen 23 november en 23 december 2009 geopend tussen 11 uur's ochtends en minimaal 9 uur's avonds. Rond kerst is Londen extra gezellig! De straten zijn sfeer- vol verlicht en de etalages van de winkels sprankelen. In de stad valt bovendien een hoop te doen rondom de kerstdagen. Breng een bezoekje aan Winter Wonder Land in het Hyde Park! Het park is speciaal voor de kerst omgetoverd tot een romantisch winterlandschap met een kerstmarkt waar je je kunt vergapen aan alle mooie kerstartikelen. Daarnaast vind je op Winter Wonder Land in Londen ook een ijsbaan, springkussen, rodelbaan, een prachtig verlicht reuzenrad, een draaicarrousel en vele andere attracties. Natuurlijk mag de Kerstman niet ontbreken en die loopt dan ook door het park rond. Bij een van de vele barretjes en cafeetjes kan je genieten van een heerlijke mok chocolademelk terwijl om je heen de carol singers de mooiste kerstliederen ten gehore brengen. Winter Wonder land is van 21 november tot 3 ja- nuari tussen 10.00 uur's ochtends en 10.00 uur's avonds geopend. De kerstmarkt in Brussei is ieder jaar weer een belevenis. De verlichte straten en de ruim 240 gezellige kraampjes zullen je zeker bekoren! Bezoekers van deze gezellige kerstmarkt worden langs een parcours begeleid. Deze gaat van de Grote Markt tot de Vismarkt. Straatartiesten zorgen voor animatie en er worden speciale muziekoptredens gegeven van folk- groepen die in het teken staan van kerst. Op het Sint-Kate- lijneplein treden iedere middag zangkoren op die de mooiste kerstliederen zingen. Er valt dus genoeg te zien en te horen, maar er is zeker ook een hoop te doen! Begeef je bijvoor- beeld eens op glad ijs op de grote schaatsbaan die zich op de markt bevindt, of geniet van het prachtige uitzicht vanuit het reuzenrad. Dit geeft een schitterend uitzicht over het 3 km lange kerstparcours. De kerstmarkt is te bezoeken vanaf vrijdag 27 november tot en met zaterdag 2 januari 2010 van maandag tot en met donderdag van 12.00 tot 21.00 uur en van vrijdag tot zondag van 11.00 tot 22.00 uur. Keulen De kerstmarkt van Keulen is de populairste van Duitsland! Keulen heeft maar liefst zes verschillende kerstmarkten verspreid door de stad: Op de Neumarkt vind je de oudste kerstmarkt van Keulen met kraampjes die je terug brengen naar de sfeer van de eerste kerstmarkt in de jaren '70. Op de Rudolfplatz vind je naast de Hahnentorburg de kleinste Arboretum Trompenburg UNIEK IN ROTTERDAM: Op vrijdag 11, zaterdag 12 en zondag 13 december wordt in Trompenburg Tuinen Arboretum een unieke, sfeervolle Kerstmarkt gehouden. Door diverse standhouders worden ambachtelijke, meest handgemaakte artikelen aangeboden. Kerstversiering, kerststallen en wenskaarten, handgemaakte sieraden en sjaals, Italiaanse en Schotse delicatessen en Stolwijkse kaas, tafelzilver en serviesgoed en een wijn- proeverij. Beeldend kunstenaar Hans Copray exposeert bronzen beelden. Tevens expositie van kerststukken door de bloembindersklas van het Wellantcollege in Rotterdam. De volledige standhouderslijst vindt u op www.trompenburg.nl Trompenburg Tuinen Arboretum verkoopt kerstgroen, versgeknipt uit de tuin en kant-en-klare kerststukken. En wilt u zien waar al dat prachtige groen vandaan komt? Bij goed weer kunt u alle drie de dagen om 13.00 uur gratis deelnemen aan een rondleiding door de tuin. Waar Tel. Trompenburg Tuinen Arboretum Honingerdijk 86, 3062 NX ROTTERDAM 010-2330166 Wanneer: 11,12 en 13 december. Openingstijden: 10.00 tot 16.00 uur Toegang 2,50 p.p. Kinderen tot 12 jaar gratis. Honden worden niet toegelaten. Website www.trompenburg.nl Trl ruim 2000 m2 sanitairshowroom uolgens nietiwconcept! Extra korting aangeboden door Sani-Dump i.v.m. 12% Jarig bestaan Extra korting aangeboden door bijna alle kern-leveranciers Extra korting door grootschalige inkoop fabrieksoverschotten i.v.m. crisis o.a. Grohe, Villeroy Boch en Sphinx, Hiippe en diverse tegelmerken. Stadionweg 45a Rotterdam (nabij het Feyenoord stadion) Schieweg 73 - 75 Delft (nabij de Makro) leeghwaterstraat 63 Sliedrecht (langs de A151 ADVERTENTIE MAASSTAD WEEKBLADEN woensdag 25 november 2009 - XQ25 ledere stad, ieder dorpje in de omgeving organiseert wel een kerstmarkt. Lekker dicht bij huis, klein, knus, be- kend! Maar het kan natuurlijk ook anders. Ga dit jaar eens 'op visite bij de buren'. In Duitsland, Belgie en Enge- land zijn steden wekenlang in de ban van het naderende kerstfeest. Maasstad weekbladen zet een paar mogelijk- heden op een rij. SANI-DUMP Neemuw offerte mee. Wij zijn altijd goedkoper! .m\o bsgtaM

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 25