I Dicht bi huis Digitale1 klok van hout op Centraal Station KOM NU KIJKEN IN ££n VAN ONZE SHOWROOMS Showroomkeukens direkt leverbaar 20 tot 40% wuwfceukfli site nl Sint bezoekt het Witte Bedjesfeest Heerlijke dagmenu's vanaf slechts 4,95 met 40°o-70% korting ontwerp zelf uw keuken en bespaar maar liefst In Amerika werkt het al; hier is het idee nog nieuw. Maar sinds afgelopen zomer wordt ook hier gewerkt aan de eer ste actie. De supermarkt die het best investeert in een zuiniger energieverbruik in zijn zaak, kan over een maand de eerste extra klan ten verwachten. Initiatiefne- mer Ivo Rodermans heeft zo'n 60 supermarkten be- zocht. Vijf ondernemers wil- den serieus meewerken. Binnenkort wordt de win- naar bekend gemaakt die gratis advies voor zuiniger energieverbruik krijgt aan- geboden. Plus een uitbrei- ding van de klantenkring. Want iedereen die zich bij 'carrotmob' heeft aangeslo- ten, krijgt de tip om voortaan daar de boodschappen te doen. „Ondernemers he ben er zelf belang bij", le Rodermans uit. „Hun ene gieverbruik daalt en ze kri gen een nieuwe groep kla ten. De investering verdie zichzelf terug. Onze hulp echt nodig. Onderneme zijn vaak zo druk dat ze ge tijd hebben om ook nog ee hun energieverbruik te gaa meten." De belangen van o dernemers en bewuste co sumenten komen zo mo samen. „We hopen voor h eind van het jaar de eers 'carrotmob' op pad te stu ren", aldus Roderman „Dan maken we er op een z terdag een leuke actie van Consumenten kunnen zic aanmelden op internet (h tp://Rotterdam.carrotmob. 1) en worden dan op de hoog te gehouden van de doele van de 'wortelbende'. Een houten 'digitale' klok van steigermateriaal geeft van vrijdag 27 november 5.00 uur gedurende 24 uur nauwkeurig de tijd aan op de louwplaats van Rotterdam Centraal. Standard Time is een werk van de Duitse kun- stenaar Mark Formanek. Ei re minuut wordt handmatig verzet met behulp van stei germateriaal. Minimaal 2886 handelingen zijn nodig om een etmaal lang de exac- te tijd aan te geven. Aan dit kunstproject werken naast Formanek en zijn team ook bekende en minder bekende Rotterdammers mee. Zij hebben allemaal een tijdstip gekozen wat voor hen een bijzondere betekenis heeft. Zo bouwt Jules Deelder bij- voorbeeld mee aan 18.30 uur. De film die gemaakt wordt van dit project zal als klok te zien zijn op verschil- lende plekken in de stad. In het kader van de campagne 'Hoor hier bonkt het nieuwe hart van Rotterdam' worden meerdere bouwplaatsen in de stad omringd met kunst- projecten en bijzondere acti- viteiten. Pepernoten, marsepein, ca- deautjes, liedjes zingen, zwarte pieten en natuurlijk Sinterklaas. Het is allemaal aanwezig op het Witte Bed jesfeest. Sport en Recreatie, gemeente Rotterdam organi- seert het Sinterklaasfeest op vrijdag 27 november van 10.00 tot 12.30 uur in het Topsportcentrum Rotter dam. Vele honderden kinde- ren worden verwacht op het spectaculaire Sinterklaas feest dat Sport en Recreatie organiseert voor kinderen met een beperking. De komst van Sinterklaas vormt het hoogtepunt van deze ochtend, daarnaast is er op het podium ook van alles te beleven. Sprookjes komen weer tot leven door zang- en dansgroepen, er worden liedjes gezongen en kinderen kunnen zich vooraf laten schminken. Speciaal voor de kinderen in een rolstoel zijn er plaatsen gereserveerd vlak voor het podium. De kinde ren met begeleiders/ouders zijn op vrijdag 27 november vanaf 9.00 uur van harte welkom, om 10.00 uur start het programma. Na afloop ontvangen alle kinderen van de zwarte pieten een tas met cadeauljes. Het Witte Bed- esfeest is in samenwerking met de stichting Kunstzinni- ;e Vorming Rotterdam, leer- ingen van het Zadkine, het jedrijfsleven en vrijwilligers. Keuken Sprint Magnolia Draaistoel Plump Salontafel Montana Ledikant Aurora 10.000 m2 showroom Capelle a/d IJssel Barendrecht I Maasstad Weekbladen TX 5 november 2009 |05 'Wortelbende' gaat toeslaan in Rotterdam Het is een Amerikaans verschijnsel, dat nu ook navolging kr in Nederland. Een 'carrotmob' bestaat uit een groep maa schappelijk bewuste klanten die hun koopgedrag afstemmen o het gedrag van ondernemers. In december volgen de eerste ties. 'Groene' ondernemers kunnen zomaar honderden nieu klanten krijgen. Dat is kort gezegd de kern van een 'carrotmo REGIO> REGI0> Het Zuidelijk Toneel, Bert Visscher en NUHR spelen van 1 tot en met 5 december het theater- spektakel 'De reis om de wereld in 80 dagen' in de Grote Zaal van de Rotterdamse Schouw- burg. Ga mee op reis met Phileas Fogg. De perfect saaie en 0 zo Britse gentleman, gespeeld door Peter Heerschop, gaat in zijn chique Londense herenclub een grootse weddenschap aan om in 80 dagen de wereld rond te reizen. Meer informatie over de voorstelling en kaartverkoop kijk op www.rotterdamseschouwburg.nl REGI0> REGIO> NAJAARSAKTIE IN WONEN. SLAPEN EN KEUKENS Hoekopstelling j indusief apparatuur. In diverse kleuren leverbaar. Zitbank Tiesto 2 zits met chaiselongue In diverse kleuren stoffen bekleding. VAN 26 NOV. T M 2 DFX 2009 In wit of zwart leatherlook met chrome trompetvoet. E Glazen en 4 zwart/wit stoelen. BEKIJK DE MGOELIEN OP WWW tUlOERSTER ML Windlichten diverse uitvoeringen. In zwart/alu met glasplaat 100x60 cm. 90x200 cm. in roze. vanaf Vazen In diverse modellen. Spiegels In diverse maten. Hoofdweg 18 Rijksweg A20, afslag 16 Capelle a/d IJssel Vanaf ^7 9 Algemeen informatienummer: tel 010 - 451 88 44, www.zuiderster.nl Extra koopavond: In Capelle wo-, do-, en vrijdag en in Barendrecht ma. t/m zaterdag Aalborg 15, direkt naast IKEA Rijksweg A29, afslag 20 Barendrecht

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 42