Gemeentebericht ..ill gemeente Schiedam gemeente Schiedam Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van mevrouw Jeannette Brouwer Mevrouw Brouwer was een gewaardeerd medewerkster van het Wmo - loket. Ons medeleven gaat uit naar de nabestaanden. Wij wensen hen veel sterkte toe in de komende tijd. Burgemeester en wethouders gemeente Schiedam Met droefenis hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mevrouw Jeannette Brouwer Jeannette heeft gedurende vele jaren bij de gemeente Schiedam verschillende functies bekleed. Voor veel inwoners van Schiedam was Jeannette het eerste aanspreekpunt binnen de gemeente. De laatste jaren was zij werkzaam als medewerkster van het Wmo-loket. Haar toewijding en collegialiteit zullen erg worden gemist. Ons medeleven gaat uit naar de nabestaanden. Wij wensen hen veel sterkte toe in de komende tijd. Directie en medewerkers Kennisgeving Erfgoedverordening 2008 Beschikking (dossiernr. 09INK08209) Onderwerp Burgemeester en Wethouders van Schiedam maken bekend de navolgende aanvraag om vergunning op grond van de Erfgoedverordening 2008 Schiedam te hebben ontvangen. Op 19 mei 2009 is een aanvraag ontvangen van N.M. Hogeland om een vergunning voor het wijzigen van het gemeentelijk monument Dam 12, 3111 BD Schiedam. De aanvraag betreft in hoofdlijnen het aanbrengen van een muurschildering op de zijgevel van het pand Dam 12 (Oude Sluis-zijde). Burgemeester en Wethouders van Schiedam hebben het voornemen de gevraagde vergunning te verlenen. Aan de vergunning zullen voorwaarden worden verbonden. Inzage De ontwerpbeschikking, de aanvraag en de overige van belangzijnde stukken hebben van 7 oktober 2009 tot 17 november 2009 ter inzage gelegen. Hierop zijn geen zienswijzen ingediend. U kunt deze definitieve beschikking, de aanvraag en de overige van belangzijnde stukken van 2 december 2009 tot en met 12 januari 2010 op werkdagen inzien in de stadswinkel: maandag vanl2.00-16.00, dinsdag, woens- dag en vrijdag van 8.00-16.00 en donderdag van 8.00 - 20.00. Bezwaar Wanneer u een bezwaar heeft tegen de inhoud van deze beschikking kunt u deze tot en met 12 januari 2010 schriftelijk kenbaar maken aan Burgemeester en Wet houders van Schiedam p/a Afdeling Ruimtelijk Gebruik, Postbus 1501,3100 EA Schiedam. Uw persoonlijke gege- vens worden niet bekend gemaakt als u hierom, bij voor- keur in een aparte brief, vraagt. U kunt alleen beroep tegen de beschikking instellen als u belanghebbende bent en als u een zienswijze hebt inge- bracht tegen de ontwerpbeschikking. Dit is ook mogelijk als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet verweten kan worden dat u geen zienswijze hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Inlichtingen Voor informatie over de aanvraag en de ontwerpbeschik king kunt u zich wenden tot de heer G. Roodbol van de Gemeente Schiedam, telefoonnummer 010-2191809. Kennisgeving Erfgoedverordening 2008 Onderwerp Burgemeester en Wethouders van Schiedam maken be kend de navolgende aanvraag om vergunning op grond van de Erfgoedverordening 2008 Schiedam te hebben ontvangen. Op 25 September 2009 is een aanvraag ontvangen van H.M. Vos om een vergunning voor het wijzigen van het gemeentelijk monument Nieuwstraat 6, 3111 JP Schie dam. De aanvraag betreft in hoofdlijnen het verbouwen van het pand tot woning. Burgemeester en Wethouders van Schiedam hebben het voornemen de gevraagde vergunning te verlenen. Aan de vergunning zullen voorwaarden worden verbonden. Inzage U kunt de ontwerpbeschikking, de aanvraag en de ove rige van belangzijnde stukken van 2 december 2009 tot en met 12 januari 2010 op werkdagen inzien: maandag van 12.00-16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 8.00-16.00 uur en donderdag van 8.00 -20.00 uur. Zienswijze Wanneer u een zienswijze hebt over de inhoud van de ontwerpbeschikking kunt u deze tot en met 12 januari 2010 schriftelijk of mondeling kenbaar maken aan Bur gemeester en Wethouders van Schiedam p/a Afdeling Wonen en Milieu, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Uw persoonlijke gegevens worden niet bekend gemaakt als u hierom, bij voorkeur in een aparte brief, vraagt. Als u behoefte hebt aan een gedachtewisseling over het ontwerp van de beschikking, kunt u daarom telefonisch bij de Gemeente Schiedam verzoeken. Een verzoek om een gedachtewisseling kan tot uiterlijk een week voor het einde van de inzage termijn worden gedaan. U kunt te zijner tijd alleen beroep tegen de beschikking instellen als u belanghebbende bent en als u een ziens wijze hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Dit is ook mogelijk als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet verweten kan worden dat u geen zienswijze hebt in gebracht tegen de ontwerpbeschikking. De beschikking zal afgegeven worden met in acht name van ingediende zienswijzen. Inlichtingen Voor informatie over de aanvraag en de ontwerp beschikking kunt u zich wenden tot de heer G. Roodbol van de Gemeente Schiedam, telefoonnummer 010- 2191809. Kennisgeving Erfgoedverordening 2008 Beschikking (dossiernr. 09INK12087) Onderwerp Burgemeester en Wethouders van Schiedam maken bekend de navolgende aanvraag om vergunning op grond van de Erfgoedverordening 2008 Schie dam te hebben ontvangen. Op 23 juli 2009 is een aanvraag ontvangen van S.J.M. de Laat en M.J.C. Lukkassen om een vergunning voor het wijzigen van het gemeentelijk monu ment Warande 75, 3116 CC Schiedam. De aanvraag betreft in hoofdlijnen het wijzigen van het interieur, het aanbrengen van een nieuwe beganegrondvloe r en het wijzigen van de achtergevel. Burgemeester en Wethouders van Schiedam hebben het voornemen de ge vraagde vergunning te verlenen. Aan de vergunning zullen voorwaarden worden verbonden. Inzage De ontwerpbeschikking, de aanvraag en de overige van belangzijnde stuk ken hebben van 14 oktober 2009 tot en met 24 november 2009 ter inzage gelegen. Hierop zijn geen zienswijzen ingediend. U kunt deze definitieve beschikking, de aanvraag en de overige van belang zijnde stukken van 2 december 2009 tot en met 12 januari 2010 op werkdagen inzien in de stadswinkel: maandag van 12.00-16.00, dinsdag, woensdag en vrijdag van 8.00-16.00 en donderdag van 8.00 - 20.00. Bezwaar Wanneer u een bezwaar heeft tegen de inhoud van deze beschikking kunt u deze tot en met 12 januari 2010 schriftelijk kenbaar maken aan Burgemees ter en Wethouders van Schiedam p/a Afdeling Ruimtelijk Gebruik, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Uw persoonlijke gegevens worden niet bekend gemaakt als u hierom, bij voorkeur in een aparte brief, vraagt. U kunt alleen beroep tegen de beschikking instellen als u belanghebbende bent en als u een zienswijze hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Dit is ook mogelijk als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet verweten kan worden dat u geen zienswijze hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Inlichtingen Voor informatie over de aanvraag en de ontwerpbeschikking kunt u zich wenden tot de heer G. Roodbol van de Gemeente Schiedam, telefoonnummer 010-2191809. Kennisgeving Monumentenwet 1988 Ontwerpbeschikking Projectnummer: 091NK13690 Onderwerp Burgemeester en Wethouders van Schiedam hebben een aanvraag om ver gunning op grond van de Monumentenwet 1988 ontvangen. Op 25 augustus 2009 is een aanvraag ontvangen van Bouw- en Aannemings- bedrijf Bergwerf BV om een vergunning voor het wijzigen van het rijksmo- nument Rotterdamsedijk 262 t/m 272 te Schiedam. De aanvraag betreft in hoofdlijnen het vervangen van de kozijnen van de achtergevel. Burgemeester en Wethouders van Schiedam zijn voornemens de gevraagde vergunning te verlenen. Aan de vergunning zullen dan voorwaarden worden verbonden. Inzage U kunt de ontwerpbeschikking, de aanvraag en de overige van belangzijnde stukken van 2 december 2009 tot en met 12 januari 2010 op werkdagen inzien in de stadswinkel, Stadserf 1: maandag vanl2.00-16.00, dinsdag, woensdag en vrijdag van 8.00-16.00 en donderdag van 8.00 - 20.00. Zienswijze Wanneer u een zienswijze hebt over de inhoud van de ontwerpbeschikking kunt u deze tot en met 12 januari 2010 schriftelijk of mondeling kenbaar ma ken aan Burgemeester en Wethouders van Schiedam p/a Afdeling Wonen en Milieu, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Uw persoonlijke gegevens worden niet bekend gemaakt als u hierom, bij voorkeur in een aparte brief, vraagt. Als u behoefte hebt aan een gedachtewisseling over het ontwerp van de be schikking, kunt u daarom telefonisch bij de Gemeente Schiedam verzoeken. Een verzoek om een gedachtewisseling kan tot uiterlijk een week voor het einde van de inzage termijn worden gedaan. U kunt te zijner tijd alleen beroep tegen de beschikking instellen als u belanghebbende bent en als u een zienswijze hebt ingebracht tegen de ont werpbeschikking. Dit is ook mogelijk als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet verweten kan worden dat u geen zienswijze hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. De beschikking zal afgegeven worden met in acht name van ingediende zienswijzen. Inlichtingen Voor informatie over de aanvraag en de ontwerpbeschikking kunt u zich wenden tot de heer G. Roodbol van de Gemeente Schiedam, telefoonnummer 010-2191809. MS Iff

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 10