Dicht b huis Hoe zit het nu precies met bank- spaarhypotheken? Vraag onze adviseurs naar alle ins en outs. TE KOOP BIJ INSCHRIJVING Vreselijke 'Christmas Carol' in historisch centrum Schiedam Jazeker. De Hypotheker. EIGEN HUIS MAKELAAR SWS-activiteiten Voor senioren okken luiden or't klimaat TWENOT MODELBOUW Op zaterdag 12 december kan er in Wijkcentrum De Erker weer gezamenlijk in een informele sfeer aan mo- dellen worden gebouwd van 12.00 tot 17.00 uur. ROMMELMARKT Op zaterdag 12 december is er in Wijkcentrum De Blau- we Brug van 10.00 tot 15.00 uur. PARANORMALE MIDDAG Op zondag 13 december is er van 12.00 tot 17.00 uur een paranormale beurs in wijk centrum De Erker met o.a. tarot leggen en reiki behan- delingen. Een consult kost vijf euro. Zondag 13 december geven de Rolantino's een kerstcon- cert in Wijkcentrum De Er ker het Het concert duurt van 13:00 tot 17:00 uur en de toegang is gratis. ROMMELMARKT Zondag 13 december is er van 10.00 tot 15.00 uur een rommelmarkt in Wijkcen trum Dreesplein. Woensdag 16 december wordt er van 9.30 tot 11.30 uur bingo gespeeld in Wijk centrum De Blauwe Brug. kosten: 3,50. Zie ook www.Swswelzijn.nl Jeugdtheaterschool De Teer- stoof, Apollo Toneel en Schat Producties presenteren van maandag 7 tot en met zater dag 12 december de bijzon- dere locatievoorstelling 'Scrooge!' met ruim veertig- spelers. Drie geesten laten Schiedam van een heel andere kant zien. Vier ruimtes worden omgetoverd tot kersttheater. Griezel in de kerktuin van de St. Janskerk waar geesten over de graven dansen in de droom van het verleden. Kijk hoe het lijk van Scrooge wordt geveild op de trappen van het oude stadhuis in de droom van de toekomst. Be- leef de armoede van de i9de eeuw in een voormalig thee- huis aan de Oude Sluis op een van de mooiste plekjes van Schiedam in de droom van het heden! Schiedam, het is december 2009. Als bedrijfsleider van de plaatselijke supermarkt is Scrooge de schrik van zijn personeel, van zijn klanten en alle andere Schiedam- mers. Onderbetaald, afge- beuld, toegeschreeuwd wor den ze. Scrooge heeft maar een motto: hebben, hebben, hebben! Ook de naderende kerstdagen maken Scrooge niet milder. Als een caissiere ook nog wordt ontslagen is het tijd om in te grijpen: de drie geesten van verleden, heden en toekomst nemen Scrooge mee. Loop mee met de geesten naar drie plekken in Schie dam en zie zelf of de geest van Kerstmis Scrooge tot in- keer zal brengen... Warme kleding aanbevolen! De voorstellingen zijn van maandag 7 tot en met zater dag 12 december 2009. Start is bij Ruimte in Beweging (Herenstraat/Boterstraat) Aanvang: 19.00 uur (don- derdag 10 december 17.00 uiur). Kaarten kosten 7,50/kinderen tot twaalf jaar betalen vijf euro. Reserveren bij WV Schiedam, tel. 010 - 4733000 of teerstoof@vw- schiedam.nl. Deze voorstelling is mogelijk gemaakt i.s.m. Stichting Winterhart en wordt onder- steund door de Gemeente Schiedam, Fonds Schiedam Vlaardingen e.o., Prins Bern- hard Cultuurfonds, Gemeen- schapsfonds Schiedam, Del- tapoort Donatiefonds en Cooperatiefonds Rabobank Schiedam-Vlaardingen. de hele wereld luiden op ndag 13 december om 00 uur de klokken. Zo la- kerken weten dat het de loogste tijd is om een eind te ken aan de opwarming de aarde. Ook Schiedam- kerken doen mee. Het okgelui zal beginnen op i, in de Stille oceaan, om 00 uur. Vervolgens gaat let klokgebeier als een lo- >end vuurtje van tijdzone ar tijdzone over de aard- >ol. Om 15.00 uur Midden- iuropese tijd (ook onze tijd) digt het bij de Lutherse cathedraal in Kopenhagen, ar dan een kerkdienst aatsvindt. De kerkklokken dinken 350 keer. Dit getal rwijst naar 350 Co2-deel- es in onze atmosfeer. De luidige concentratie be- raagt 390 deeltjes. Dit moet uggebracht worden naar o, om de problemen in ons eefmilieu enigszins hanteer- >aar te houden. Dus in het okgelui wordt een duidelijk rzoek te kennen gegeven. Schiedamse Raad van cerken vindt het van groot lang dat er een rechtvaar- ig en effectief klimaatver- ag komt. Daarom luiden zondag 13 december om 00 uur de kerkklokken n de Jacobus-Martinus- cerk in Kethel, de Heilig artkerk in Schiedam-zuid de Grote of St. Janskerk hartje stad. Schiedam, Broersvest 64, (010) 473 11 50 Jacob Catslaan 12 - 3116 BK - Schiedam www.eigenhuismakelaar.nl Maasstad Weekbladen XQ 9 december 2009 84 ROLANTINO'S BINGO Scrooge op locatie SCHIEDAM> Scrooge krijgt op diverse locaties met geesten te maken. HIEDAM> Sinds 1 januari 2008 is er de bankspaarhypotheek. Een spaarhypotheek waarbij je kapitaal opbouwt via een (geblokkeerde) spaar- of beleggingsrekening. Het voor- naamste verschil met de gebruikelijke spaarhypotheken is dat er geen overlijdens- risico-verzekering aan de hypotheek gekoppeld is. Dit kun je oplossen door zo n verzekering apart af te sluiten bij een verzekeraar naar keuze. Het grote voordeel van de bankspaarhypotheek is dat je 15 of 20 jaar belastingvrij kapitaal kunt opbouwen. Of dit ook voor jou de ideale hypotheekvorm is, is natuurlijk maar de vraag. Maar aangezien De Hypotheker de hypotheken verstrekt van alle belangrijke geld- schieters, zullen we ongetwijfeld de passende oplossing vinden. Hypotheek adviseur ^jy Keurig onderhouden hoekwoning in jaren 30 stijl met vrijstaande garage in een van de meest gewilde wijken van Schiedam met veel ruimte en groen omringd. Dichtbij snelweg, Sterrenbos en Julianapark, tennisbanen en andere faciliteiten. De woning heeft nog veel authentieke elementen, een zonnige tuin met terras, 6 slaapkamers, 2 badkamers, een kelder en een verrassend grote woonkamer met open haard en openslaande deuren naar de tuin. Inschrijving kan uitsluitend geschieden d.m.v. een inschrijfbiljet,te verkrijgen via 076-5031640 of ten kantore van Eigenhuismakelaar Etten-Leur of te downloaden via de website: www.eigenhuismakelaar.nl/inschrijfbiljet. De inschrijfbiljetten met een kopie geldig legitimatiebewijs dient u uiterlijk op woensdag 30 december 2009 om 11.00 uur ingeleverd te hebben bij Notariskantoor P.H. Greving, markt 48, 4875 CE, Etten-Leur (opsturen kan ook). Inleveren van de inschrijfbiljetten dient te geschieden in een gesloten envelop, in de linkerbovenhoek voorzien van het opschrift "inschrijving Jacob Catslaan 12, Schiedam". Opening van de enveloppen geschiedt door de notaris op woensdag 30 december 2009 om 11.00 op zijn kantoor. Inschrijvers kunnen hierbij aanwezig zijn. Opdrachtgever behoudt zich het recht voor om zonder opgaaf van reden niet of niet aan de hoogste bieder te gunnen. Nadere inlichtingen en/of informatiebrochures en/of inschrijfbiljetten zijn via de mail/telefoon verkrijgbaar bij; Eigen Huis Makelaar Breda Etten-Leur Lodewijk Lampert Ambachtlaan 26, 4871 ED Etten-Leur T 076 5031640 E lodewijk@eigenhuismakelaar.nl www.hypotheker.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 7