Hulshoff Krijgt jouw peuter alle bouwstoffen binnen? Doe de test op www.compleet-eetwijzer.nl a toekomst voeding f f ti Bij aankopen vanaf 1.000,- krijgt u een Kerstbonus van 10% op nagenoeg*) onze gehele collectie. Voor toonkamermodellen van o.a. Gelderland, Leolux, Molinari, DeSede, Auping en Verardo, kan deze korting zelfs tot 50% oplopen. Rotterdam, Alexandrium III Den Haag, Spui Amsterdam, Villa Arena Leiderdorp, Woontentrum WOOON www.hulshoffwonen.nl "Krijgt mijn peuter wei alle belangrijke voedings- stoffen binnen?" Dit is een vraag die veel ouders bezighoudt. Nutricia heeft daarom een speciale website in bet leven geroepen; de Compleet Eet Wijzer. aezondej gezonde-, Belangrijke bouwstenen voor optimale groei en ontwikkeling Krijgt jouw peuter voldoende bouwstoffen? fit Een peuter is geen volwassene ADVERTENTIE MAASSTAD WEEKBLADEN dinsdag 22 december 2009 - TX08 KERSTBONUS Rotterdam van 12.00 tot 17.00 uur open Niet in combinatie met lopende acties en met uitzondering van enkele merken. Bijna iedere ouder weet hoe lastig het kan zijn om peuters goed te laten eten. Daarom is het extra belangrijk dat wat een peuter eet, alle voeding- stoffen bevat die hij of zij nodig heeft. In de praktijk is dat niet altijd even gemakke- lijk. Kinderen willen niet alles eten wat je aanbiedt, of de dag loopt anders dan je dacht. Hoewel de meeste ouders heel goed weten welke voedingsstoffen hun kind nodig heeft, weten ze niet altijd in welke hoeveelheid of hoe hun kindje deze het beste binnenkrijgt. Een peuter is nog geen volwassene en heeft een aangepaste voe- dingsbehoefte. De juiste hoeveelheid ijzer, goede vetten, vezels en vitamine D zijn onmisbaar voor een optimale groei en ontwikke ling. Deze voedingsstoffen zorgen voor voldoende energie om te groeien, sterke botten en tanden, een goede hersenontwikkeling en een optimale darmwerking. Er bestaan veel fabels over gezonde voeding. Dit blijkt ook uit onderzoek dat Marktonderzoekbureau Brainjuicer in opdracht van Nutricia onder 1000 moeders van kinderen onder de 2 jaar hield. Veel moeders denken ten onrechte dat spinazie de belang- rijkste bron voor ijzer is (met dank aan Popeyel), dat voile melk, roomboter en jonge kaas leveranciers van gezonde vetten zijn en dat een volkorenbiscuitje meer vezels levert dan een appel. Deze misverstanden kunnen ertoe leiden dat kinderen minder bouw stoffen opnemen dan hun ouders denken. Wil je je eigen kennis over voeding testen? Doe de test op www.compleet-eetwijzer.nl. 44% van de moeders twijfelt of hun kind wei voldoende bouw stoffen binnenkrijgt wanneer ze eenmaal met de pot mee- eten, blijkt uit ditzelfde onder zoek. Wie kent de situatie niet dat je kind maar geen groente wil eten? Speciaal om ouders van kinderen van een tot drie jaar te helpen, heeft Nutricia de Compleet Eet Wijzer ont- wikkeld. Met de Compleet Eet Wijzer kun je toetsen of de voeding van je kind voldoende bouwstoffen bevat en krijg je direct persoonlijke tips en adviezen. Het is zelfs mogelijk een voedingsdagboek bij te houden, waarmee je ziet hoe het voedingspatroon van je peuter zich ontwikkelt. A m Hoewel peuters en kleuters het geweldig vinden om alles na te doen wat jij doet, is dat met voeding niet altijd handig. Nutricia biedt een breed assortiment aan producten die speciaal zijn afge- stemd op de voedingsbehoefte van kinderen tussen de 1 en 3 jaar, zoals: - Olvarit Peutermenu, met grotere stukjes om goed te leren kau- wen en de overstap van babyvoeding naar volwassen voeding wat makkelijker te maken. - Nutrilon Peuter Groeimelk 1+ en 2+, met 28 belangrijke bouw stoffen voor een peuter, zoals ijzer en vitamine D - Bambix pappen voor een optimale darmwerking, met een vezel- structuur die meegroeit met je peuter. Niwurt jiirij geworden of jouw peuter voldoende bouwstoffen binnenkrijgt? Ga soel naar www.compleet-eetwijzer.nf! i i

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 18