Gemeentebericht I I I I I I Naturalisatiedag Nieuwjaarsreceptie Openstelling De Brauwweg in zicht Wijkoverleg Schiedam Oost Markt verplaatst Openingstijden Stadswinkel IJiil iihw Mftmrnrt gemeente Schiedam dfe Afgelopen dinsdag 15 december 2009 vond de nationale naturalisatiedag plaats in de bibliotheek. Na afloop van de naturalisatieceremonie waar 32 schiedammers hun bewijs van Nederlanderschap kregen was ieder- een die in 2009 genaturaliseerd is welkom in de Bibliotheek Waterweg. Hier werden de naturalisandi gefe- teerd met lopend buffet met hapjes uit alle windstreken en optredens van artiesten van verschillende culturen. Foto's: Jan van der Ploeg Het college van B W nodigt u van harte uit voor de nieuwjaarsreceptie in de foyer van het Theater aan de Schie op zaterdag 2 januari 2010 van 16.00 tot 18.00 uur. Het kruispunt De Brauwweg/ Van Riebeeckweg is vanaf donderdag 17 december weer open voor verkeer. Het nieuwe kruispunt met verkeers- lichten tussen het bedrijventerrein Spaansepolder en 's-Graveland Zuidgarandeert een betere ver- keersdoorstroming en draagt bij aan de verkeersveiligheid ter plaatse. Wethouder Maarten Groene (eco nomic) is blij met de vlotte openstel ling: "Schiedam heeft op deze wijze een frisse strakke toegang gekregen, waar ook fietsers en voetgangers zich veilig kunnen voelen. En... alles voor elkaar binnen de planning De werkzaamheden aan de kruising waren nodig uit veiligheidsoverwe- gingen en voorbereidingen voor ge- plande nieuwbouwkantoren. Voor voetgangers en fietsers is een vei- lige doorgang gecreeerd. Ook biedt het nieuwe kruispunt als voordeel, dat in de verkeersregeling prioriteit kan worden gegeven aan het door- gaande verkeer op de De Brauw weg. Bij filevorming, bijvoorbeeld bij een geopende brug of door een grote hoeveelheid verkeer richting de 's-Gravelandseweg, kunnen de toe- voerende richtingen apart geregeld worden zodat het kruisingsvlak vrij blijft voor het overige verkeer. De nieuwe kruising maakt deel uit van de grootscheepse revitalisering van bedrijventerreinen Spaanse Pol der en 's-Graveland Zuid. In 2015 moet de Spaanse Polder omgevormd zijn tot een modern gemengd terrein met een verschijningskwaliteit die bij een dergelijk terrein hoort en waar de ondernemers trots op kun nen zijn. Het wijkoverleg van de wijk Oost zal plaatsvinden op: Datum: Maandag 11 januari 2009 Locatie: Wijkcentrum Oost. Boerhaavelaan 79 Aanvang: 20.00 uur Besproken wordt o.a.: - Presentatie Leefbaarheids- en Veiligheidsmonitor (Johan Deijl) - Openbare ruimte (Lydia Buist/gemeente en Jan den Hertog/ lrado) onder voorbehoud - Evaluatie Oud NieuW - Terugkoppeling Jem (Menno Smit) - Thema's volgend jaar - Verslag van de vorige vergadering Voor informatie kunt u terecht bij de wijkproces- manager, mw. Ursula Rutten, tel. 010-2191030 of e-mail: u.rutten@schiedam.nl. Voor het bijwonen van de vergadering kunt u zich aanmelden bij het secretariaat van de afdeling Wijk- ontwikkeling: telefoon 010-2191023. Verkeersbesluiten Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij op 7 december 2009 op basis van ar- tikel 12 BABW in het algemeen belong van het verkeer hebben besloten: De tunnel gelegen tussen de Bokelweg en de Parallelweg open te stellen voor alle verkeer. In de tunnel is het verkeer gescheiden in een trottoir.twee fietspaden en twee rijstrokken voor het gemotoriseerde verkeer. Op de aansluitingen met de Bokelweg en de Parallelweg wordt de voorrang geregeld. De tunnel heeft een beperking in doorrijhoogte. Derhalve worden de volgende maatregelen getroffen; 1. de fietspaden aan de oost-en westzijde van de tunnel worden aangeduid door middel van bord model Gl; 2. de voorrang op de Bokelweg ten opzichte van de tunnel en de Hoopstraat wordt aangegeven door middel van bord model B3 op de Bokelweg 3. op de Hoopstraat en de tunnel wordt de voorrang aangeduid door middel van bord B6 4. ter ondersteuning worden op de aansluiting van de tunnel bij de Bokelweg en de Parallelweg haaientanden op het fietspad en de rijstroken aange- bracht; 5. de voorrang op de Parallelweg ten opzichte van de tunnel wordt aangege ven door middel van bord B4 en B5 en in de tunnel door middel van bord model B6; 6. de hoogtebeperking voor de tunnel wordt aangegeven door middel van bord model C19 met als opschrift 2,6 m; Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht (art. 7:1) tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van deze bekendma- king een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders (adres: postbus 1501, 3100 EA Schiedam) kunt indienen. Een bezwaarschrift moet worden ondertekend en bevat in ieder geval: 1. naam en adres van indiener 2. dagtekening 3. omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt 4. de gronden van het bezwaar Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestre- den besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onverwijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij de heer Hofstra telefoonnummer 010- 2191896. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatie- punt in de Stadswinkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 18 december 2009. namens burgemeester en wethouders van Schiedam, het hoofd van de afdeling Beheer Openbare Ruimte a.i. E.R. Mangert I.v.m. de kerst is de markt in het centrum van vrijdag 25 december verplaatst naar woensdag 23 december 2009. De openingstijden van de Stadswinkel zijn tijdens de feestdagen ah volgt: sfi-vLtriUac 21 -december. I2.00fc? 16.0*) uur 24 Jeverobtfr ;5jO uur vrndag 25 december. k wrstdag ge^iorer tn.auralag 2^ duenber lUtth - 16 uur dinsdag 2W en weeosdag ;ii Jecarther 8 isu16.00 uur dondertbg 31 december: JMX*- 13U*> awr vrij-jag jiantiun jnieurvjij.rsdugt gesknen Hei tdetvaoasuiMKr van. de sta&swmfcei U H'-s.2l9!S*5 -cpm

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 6