I I I I I Zilveren speld voor Oudshoff Vreugdevuren in Schiedam Schiedam Nieuwland dt Verkiezingen Gemeenteraad De burgemeester van Schiedam maakt het volgende bekend: 1. Op dinsdag 19 januari 2010 zal de kandidaatstelling voor de verkiezing van de leden van de raad van de gemeente plaatshebben. Op die dag kunnen op het gemeentehuis aan het adres Stadserf 1 bij het in de Stadswinkel ge- vestigde hoofdstembureau van 9.00 tot 15.00 uur de lijsten van kandidaten worden ingeleverd. 2. De benodigde formulieren voor: - de lijsten van kandidaten (model H 1) - de verklaringen van instemming van de kandidaten met hun kandidaat stelling (model H 9) - de machtigingen tot het plaatsen van de aanduiding van de politieke groepering boven een kandidatenlijst (model H 3-1) - de machtigingen tot het plaatsen van een aanduiding, gevormd door samenvoeging van de aanduidingen van politieke groeperingen of afkor- tingen daarvan, boven een kandidatenlijst (model H 3-2) - de verklaringen van ondersteuning van een kandidatenlijst (model H 4) - de verklaringen betreffende het verbinden van de kandidatenlijsten tot een lijstencombinatie (model I 10) zijn aan te maken via de Ondersteunende Software Verkiezingen, programma 1 Dit programma is gratis te downloaden van de website van de Kiesraad (www.kiesraad.nl). De formulieren zijn tot en met de dag van de kandidaatstelling ook kosteloos in de Stadswinkel verkrijgbaar. Nadere inlichtingen omtrent de wettelijke voorschriften betreffende de inle- vering van kandidatenlijsten worden bij de Stadswinkel verstrekt.Plaats Schiedam, 15 december 2009 De burgemeester voornoemd, W. M. Verver-Aartsen Wet Bodembeschermin Onderwerp Op grond van artikel 39c en 39d van de Wet bodembescherming hebben burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam van Midgard beheer bv, voor de locatie Sveaparken (postcode 3124), een melding ontvangen met betrekking tot het verzoek in te stemmen een saneringsverslag alsmede in te stemmen met een nazorgplan. Het betreft alle kadastrale percelen welke bin- nen het deelplan Sveadal en het voorzieningeneiland Krona zijn gelegen. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij naar aan- leiding van de melding hebben besloten: - op grond van artikel 39c lid 2 van de Wbb in te stemmen met de uitgevoerde sanering en het behaalde saneringsresultaat zoals verwoord in het evaluatie- rapport, Sveadal en Krona, Bodemsanering op deelplannen van Sveaparken, met kenmerk WN-ZH20092146 van oktober 2009 opgesteld door DHV bv; - op grond van artikel 39d, lid 3 Wbb in te stemmen met het nazorgplan dat is opgenomen in het hierboven genoemde evaluatierapport; - dat alle wijzigingen in het gebruik van de bodem dienworden te gemeld aan de afdeling Ruimtelijk Gebruik van de gemeente Schiedam; - dat de gemeente Schiedam, afdeling Vastgoed en grondbeheer per 2010 verantwoordelijk is voor is het uitvoeren van het nazorgplan dan wel het in acht nemen van de gebruiksbeperkingen. Inzage U kunt de beschikking en de overige van belang zijnde stukken vanaf 23 december 2009 gedurende 6 weken op de volgende plaatsen inzien: - bij de balie Bouwen Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1 maandag 12.00 uur tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon 010 - 2465565. De beschikking is ook digitaal te bekijken op de website van de gemeente Schiedam. Zie hiervoor www.schiedam.nl. Vervolgens klikt u onder het kopje 'snel naar' op vergunningen en bekendmakingen. Bezwaarschrift Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden ingevolge artikel 7:1 van de Al- gemene wet bestuursrecht bij ons een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Dit bezwaarschrift moet binnen zes weken na de dag van bekendmaking van het besluit (verzenddatum) worden verzonden, onder vermelding van "Awb bezwaar" in de linkerbovenhoek van de enveloppe en het bezwaarschrift. Dit bezwaar moet worden gericht aan het College van burgemeester en wethou ders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Voorlopige voorziening Krachtens artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het beroep de werking van dit besluit niet. Gelet hierop kan - als tegen dit besluit beroep wordt ingesteld - ingevolge artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht in verbinding met hoofdstuk 20 van de Wet milieubeheer en in verbinding met artikel 36 van de Wet op de Raad van State, bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van.de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend. Wij verzoeken u een kopie van dit verzoek om voorlopige voorziening toe te zenden aan burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Richard de Kok van de afdeling Ruimtelijk Gebruik, telefonisch bereikbaar op: 010-2191 Wbb-code: SC060600207/B53 Vrijwilliger Marc Oudshoff van het Apollo Toneel kreeg dinsdag 15 december uit handen van wethou- der Menno Siljee de zilveren speld van verdienste van de Nederlandse Verenging van Amateurtheater. Oudshoff kreeg de speld tot zijn verassing tijdens de Apollo decem ber borrel in theater De Teerstoof. Wethouder Siljee legde praktisch uit waarom; Een heleboel dingen in Schiedam, zoals Scrooge, waren niet gebeurd als jij er niet was ge- weest." Foto: Jan van der Ploeg Schiedam kent de traditie van de zo- genaamde vreugdevuren. Voor deze vuren worden ontheffingen aange- vraagd voor het stoken van vuur en het verzamelen van kerstbomen. Deze ontheffingen zijn aan een aan- tal spelregels gebonden voor de or- ganisatoren en aan strenge eisen als het gaat om bijvoorbeeld brandvei- ligheid. Dit jaar zijn er ontheffingen verleend voor de volgende locaties: Schiedam Zuid, het terrein gele gen op de hoek van de Maasdijk/ Buitenhavenweg. Schiedam West, Admiraal De Ruiiterstraat/Westfrankelandse- dijk. Ook voor het gebruik van bijvoor beeld een vuurkorf of ton op de openbare weg is een ontheffing no- dig. Kerstbomenacties Ook dit jaar is er weer een kerstbo- menactie. Als u uw kerstboom inle- vert, ontvangt u een lootje. Met dit lootje kunt u Irischeques winnen. De trekking is op 11 januari 2010. Hoe werkt het Lever vanaf 27 december 15.00 uur uw kerstboom in op een van de vreugdevurenlocaties. U ontvangt een lot met een nummer. Op 11 janu ari 2010 is de trekking. De winnende nummers worden gepubliceerd op www.schiedam.nl en op de gemeen- tepagina. Aanwijzing Koopzoridag 2010 Het College van Burgemeester en Wethouders van Schiedam heeft in haar vergadering van 15 december 2009 besloten om bij de aanwijzing van de koopzondagen 2010 twee ge- bieden te onderscheiden namelijk: Binnenstad incl. Parkweg, Nolenslaan en Buitenhavenweg Wijkwinkel(s) (centra) en Bedrijventerreinen Voor de afzonderlijke gebieden gelden de volgende zondagen als koopzondag: Reguliere zondagen (artikel 5 Verordening Win- keltijden Schiedam) Extra zondagen (art. 10 Verordening Winkeltijden Schiedam; toerismebepaling Binnenstad incl. Parkweg, Nolenslaan, Buitenhaven weg 3 januari, 7 februari, 7 maart, 2 mei, 6 juni, 4 juli, 1 augus- tus, 5 September, 3 oktober, 7 november, 5 december 12 September (Open Monumentendag), 26 Sep tember (Brandersfeesten), 28 november (Sinter- klaas), 12 december (Kerstmarkt), 19 december (Winterhart) Wijkwinkel(s)(centra) en be drijventerreinen 3 januari, 7 februari, 7 maart, 2 mei, 6 juni, 4 juli, 1 augus- tus, 5 September, 3 oktober, 7 november, 5 december 5 april (2e Paaasdag), 11 april, 13 mei (Hemel- vaartsdag), 24 mei (2 Pinksterdag), 10 okto ber (Spalandloop), 28 november (Sinterklaas), 19 december (Kerstactiviteiten), 26 december (2e Kerstdag Op voornoemde koopzondagen is het voor winkeliers toegestaan ge- opend te zijn van 10.00 tot 17.00 uur. Dit betekent dat op de genoemde zondagen de verboden gesteld in artikel 2, eerste lid onder a en b van de Winkeltijdenwet niet gelden. De winkels mogen geopend zijn, er bestaat echter geen verplichting tot openstelling. Op groncf van artikel 7:1 van de Algemene wet bestuursrecht kan de- gene wiens belang rechtstreeks bij een besluit is betrokken daartegen binnen zes weken na de dag waarop het besluit bekend is gemaakt, een bezwaarschrift indienen bij Burge meester en Wethouders. U kunt uw bezwaarschrift sturen naar Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Ondertussen blijft het besluit geldig. Als u vindt dat de het besluit meteen moet worden ingetrokken dan kunt u daarvoor een verzoek sturen naar de voorzieningenrechter van de recht- bank Rotterdam, t.a.v. de sector be stuursrecht, Postbus 50951,3007 BM Rotterdam. Voorwaarde hiervoor is wel dat u een bezwaarschrift heeft ingediend. Aan een procedure bij de rechtbank zijn kosten verbonden. Het wijkoverleg van de wijk Nieuwland zal plaats- vinden op: Datum: Donderdag 7 januari 2009 Locatie: Wijkcentrum, Dr. Willem Dreesplein 1 Aanvang: 19.45 uur Besproken wordt o.a.: - Toelichting Leefbaarheids- en Veiligheidsmonitor (Ton Dijkshoorn) - stand van zaken vouchers - het verslag van de vorige vergadering. Voor informatie kunt u terecht bij de wijkproces- manager, de heer Darius Spencer, tel. 010-2191029 of e-mail: dm.spencer@schiedam.nl. Voor het bijwonen van de vergadering kunt u zich aanmelden bij het secretariaat van de afdeling Wijk- ontwikkeling: telefoon 010-2191023. 22 december 2009 nummer 51 Pagina 4 Colofon Stadskantoor Tel.: (P10)£46 5£ 55 Fax: (010) 473 70 21 E-maii: info@schiedam.nl Inforriiatienummer stadswinkel: (010) 246 54 57 Gemeentelijk Informatiepunt Stadswinkel, Stadserf 1 Tel.: (010) 246 53 04 Postadres Postbus 1501 3100 EA Schiedam Eindredactie Gemeente Schiedam ■■■■as www.schiedam.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2009 | | pagina 7