we i Leuke zelfstandige baan voor wie graag op pad is Rioleringsinspecteur m/v Rioolmonteur Vernieuwingen m/v Rioolmonteur Storingen m/v Chauffeur/Rioolreiniger m/v daspaswerk.nl Toe aan een baan met uitzicht? X Senior personeelsadviseur m/v (36 uur/week) MEDEWERK(ST)ER In de Maasstreek zijn wij op zoek naar een die in dienst van Personal gaat optreden als service merchandiser/ assistent-vertegenwoordiger voor o.a. Mars Nederland B.V. In deze functie bent u werkzaam in supermarkten en bouwt daar displays op, verzorgt u schapinrichtingen en andere promotionele activiteiten. U verricht die werkzaamheden zelfstandig en volgens duidelijke richtlijnen. U maakt deel uit van ons landelijk opererend team dat er voor zorgt dat de producten van ondermeer onze opdrachtgever Mars in de winkel worden gepresenteerd op een wijze die past bij een toonaangevende merkartikelfabrikant en die de keuze van de consument voor haar merken (Mars, Bounty, Snickers, etc.) vanzelfsprekender maakt. Als u beschikt over een auto, graag als representant van wereldmerken optreedt, niet bij de pakken neerzit en van aanpakken weet, is dit de baan voor u. Het aantal uren dat u werkt wordt in overleg bepaald. interesse? Bel even met PERSONAL Marketing- Sales Services B.V. Telefoon 0226 - 41 19 19. Vraagt u naar Maartje Zitman. Reageren per e-mail kan ook: maartje@personal.nl BBMV VLAARDINGEN-WESTWIJK Melis Stokelaan 46 Accurate expert met verantwoordelijkheidsgevoel Kundige rioolmonteur met twee rechterhanden Slagvaardige, representatieve probleemoplosser en een: Bestuurder met rijbewijs C en gevoel voor techniek Werken bij Van der Velden Rioleringsbeheer fa telefoon: (010) 411 30 15 4 ADVERTENTIE MAASSTAD WEEKBLADEN WEBEGO B. V. is een organisatie die medewerkers met een afstand tot de arbeidsmarkt een productieve werkomgeving biedt en mensen begeleidt naar reguher werk. Wegens veranderingen in de Wet Sociale Werkvoorziening hebben wij de organisatie geherstructureerd naar twee bedrijfsonderdelen: Ontwikkeling Plaatsing en Producten Diensten. Binnen de organisatie zijn ongeveer 375 medewerkers werkzaam. Het onderdeel Ontwikkeling Plaatsing is verantwoordelijk voor individuele en groepsdetachering, begeleid werken en ondersteunt de ontwikkeling en begeleiding van trajectdeelnemers in en naar de reguliere arbeidsmarkt. Het onderdeel Producten Diensten is verantwoordelijk voor het begeleiden en ontwikkelen van medewerkers binnen de afdeling Groen, Techniek, Sen/ice, Schoonmaak en Verpakken met als doel via Ontwikkeling Plaatsing medewerkers in de reguliere arbeidsmarkt te plaatsen. Binnen Producten Diensten worden diverse werkzaamheden uitgevoerd, o.a. het in- en ompakken van producten en reparatie van huishoudelijke artikelen tot metaal bewerken. Wij zijn op zoek naar een: De afdeling bestaat uit een Hoofd P&O, een collega-adviseur en 2 administratief medewerkers. De P&O afdeling staat aan het begin van een ontwikkeltraject (van reactief naar proactief), je zult hierin een structured en stevige bijdrage leveren. Het is een allround functie op zowel operationeel, tactisch als strategisch niveau. In de basis moetfen nog een aantal zaken op orde worden gebracht en roi je nieuw beleid uit. De rode draad is het verder professionaliseren en positioneren van de afdeling P&O. Taken en verantwoordelijkheden: Het aansturen van alle operationele taken van de afdeling. Het adviseren en ondersteunen van het lijnmanagement en het bewaken van de eenheid bij de uitvoering van het personeelsbeleid. Verrichten van alle voorkomende werkzaamheden op het gebied van operationeel personeelsbeleid zoals opleidingen, werving selectie, functiewaardering, ziekteverzuimbegeleiding, beloningen, personele kwesties enz. Adviseren van het hoofd P&O op het terrain van arbeidsvoorwaarden, -omstandigheden en sociaal beleid. Het zelfstandig uitvoeren van trajecten zoals bijvoorbeeld bezwaarschriften en ontslag. Contact onderhouden met Arbodienst, maatschappelijk werk, opleidingsinstituten e.d. Als senior personeelsadviseur verwachten wij van jou: Een afgeronde HBO-opleiding personeel arbeid of een vergelijkbare HBO-opleiding. Minimaal 5 jaar werkervaring in een gelijkwaardige functie. Ruime kennis van een of meerdere (ambtelijke) CAO's. Ervaring in of affiniteit met de sociale werkvoorziening. Proactieve houding in combinatie met een hands-on mentaliteit. Goede contactuele, schriftelijke communicatieve vaardigheden. Slagvaardigheid, ondernemend zijn en goed juridisch onderlegd. Analytisch en strategisch denkvermogen. In staat te zijn om zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken. Wij bieden een veelzijdige en zelfstandige fulltime functie met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Dit binnen een informele en veranderende organisatie waar sociaal zakelijk zijn hoog in het vaandel staat. Het salaris is maximaal 52.000,- bruto per jaar (schaal 10 CAR/UWO). Informatie: Meer informatie kun je krijgen bij dhr. Willem van der Veer, hoofd P&O bereikbaar op telefoonnummer: 0187-488677. Belangstelling? Je kunt je brief richten aan mw. Ellis van Hooff, e-mail e.vanhooff@webeoo.nl. De sluitingsdatum is 1 februari 2010. Een assessment kan deel uit maken van de selectieprocedure. WERKZOEKEND??? BBMV hefpt u wmr op weg naar mrk. Wi| bieden vakkundige en persoonli|ke begeleiding Kostetoze scboiingsmogelijkheden om uw kansen op de arbeidsmarkt te vergroten. Administratief/secretaneel Brandwacht BOA medewerker Zorg Diverse andere opleidingen opmaat Spreekuur locates in Rotterdam en Dordrecbt Bet ol mail voor meer informatie of een vrijbhjvende afspraak. BRICO BEEK VAN MAASKANT VOORSPUIJ www.bbmv.nlmto@bbmv.nt 078-6188669 Eenv. 4-kamer eengezinswoning met ruime tuin. Nabij winkelcentrum, eigen grond. Ideaal voor klusser/dhz. vm. huurwoning, binnenzijde orig. staat. Eigen grond (geen erfpacht). Nieuw dak, div. uitbreidingsmogelijkheden. Int.: 06-53911599. Vraagprijs 169.500,- k.k. Met zestien vestigingen is Van der Velden Rioleringsbeheer de grootste speler op het gebied van rioleringsbeheer in Nederland. Ruim 400 medewerkers zorgen dat rioolstelsels overal in het land optimaal functioneren. Iedere dag. Altijd. Hiervoor werken wij met modern materiaal en ervaren, gemotiveerde mensen. Voor de vestiging Rotterdam zijn wij op zoek naar een: v Als rioleringsinspecteur ben je verantwoordelijk voor het inspecteren van rioleringen met geavanceerde tv-inspectieapparatuur. Denk bijvoorbeeld aan een robotcamera. Aan de hand van jouw werk wordt precies duidelijk wat de staat van de riolering is. Als er problemen zijn, spoor jij ze op. Met behulp van jouw kundige inspecties zorgen wij dat de rioleringen van onze klanten in topconditie blijven. Ben jij op zoek naar een leuke, afwisselende en verantwoordelijke functie? Heb jij enkele jaren ervaring in de grond-, weg- en waterbouw, bijvoorbeeld als vakman wegenbouw of vakman buisleidingen? En ben je bovengemiddeld handig met Windows XP? Dan ben je geknipt voor deze functie. Voor je aan de slag gaat, word je eerst intern opgeleid. Jouw opleiding sluit je af met een certificaat van RIONED. Verder willen wij onze vestiging Rotterdam uitbreiden met een: Als Rioolmonteur Vernieuwing bestaan jouw werkzaamheden uit het re- pareren en aanleggen van binnen- en buitenrioleringen. Het werk vindt voor- namelijk plaats bij onze klanten. We werken daarbij uiteraard volgens strikte afspraken en kwaliteitsnormen. een: Als Rioolmonteur Storingen verhelp je storingen en calamiteiten aan binnen- en buitenriolering. In deze zelfstandige en afwisselende functie heb je veel contact met onze klanten; je bent het visitekaartje van de vestiging. Als chauffeur/rioolreiniger bij Van der Velden Rioleringsbeheer ben je verant woordelijk voor het bedienen van de moderne rioolreinigingsapparatuur waar- mee wij de riolering van onze klanten in topconditie houden. Jij vormt samen met de rioleringsinspecteur en collega chauffeurs een team. De riolerings inspecteur voert na de reiniging een grondige inspectie uit met behulp van een geavanceerde tv-robot. Goed salaris, leuke collega's Van der Velden Rioleringsbeheer biedt een goed salaris, prima arbeidsvoor waarden en leuke collega's. Maar er is meer. Heb jij ambities in deze branche? Dan willen wij die graag ondersteunen. Binnen onze organisatie vind je allerlei interessante doorgroeimogelijkheden. Solliciteren Wil je meer weten over deze functie of over de sollicitatieprocedure? Neem dan contact op met Niels Reijne, medewerker w&s, tel. (010) 411 30 15. Of solliciteer via www.daspaswerk.nl Keileweg 65 3029 BR Rotterdam e-mail: niels.reijne@vandervelden.com Almelo Amsterdam Arnhem Buren Eindhoven Groningen Heerlen 's-Hertogenbosch Nijmegen Rotterdam Schalkwijk Tilburg Utrecht Venlo

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2010 | | pagina 15