Oud Nieuws 6™mb'009 Kies nu bewust voor de nieuwe zorgverzekering van Unive S ooo Unive Zuid-Holland 'Ikleekweldwaas datikweernaardie Oranjeboomstraatging.' MaasstadPers iber20og Wie kiest voor de zorgverzekering van Unive, kiest voor maatwerk en de vele extra's van een totaalverzekeraar. Bovendien heeft Unive geen winstoogmerk. Met de nieuwe pakketten 'Jong', 'Gezin' en 'Vitaal' bent u bij Unive altijd verzekerd van de zorg die bij u past. Maar bij Unive kiest u voor meer. Als lid kunt u met het Ledencollectief tot 10% besparen op uw basispremie. Wilt u weten hoe ook u de vruchten plukt van een zorgverzekering bij Unive? Neem dan contact op met een van onze vestigingen voor een persoonlijk advies. Kantoren in Delft, Zoetermeer, Roelofarendsveen, Gouda en Capelle aan den IJssel Telefoon (015) 274 24 24 E-mail: zuidhollandtaunive.nl VERZEKERINGEN 1/2 pagina liggend 264x194 Karin Moerman SCHIEDAM Dat was de direc- teur", wijst Nel Kuiters (78) naar de lange, zuinig kijkende meneer in regenjas, helemaal links op de foto. „Die kwam de jongens wel aanmoedigen als ze moesten spelen, maar verder kwam er geen woord uit zijn mond." ,,Een stijve man", beaamt haar man Jan Kuiters (80). „Maar bij wed- strijden was hij er wel altijd bij." De groepsfoto van het voetbalelftal van distilleerde- rij De Kuyper waar Ian maar liefst 45 jaar werkzaam was, brengen bij het Schiedamse echtpaar mooie herinnerin- gen terug. Hard wordt er gela- chen om de lange witte broe- ken die tot ver onder de knie reikten -'la, koud hadden we het met'- en de antieke shirts met stijve kragen. Ian heeft een wereldtijd gehad bij De Kuyper, waar hij op zijn veer- tiende begon als manusje van alles en opklom tot spin in het web van de afdeling Distribu- tie. Hij werkte er hard, vooral in de jaren dat hij op de vracht- wagen zat en het hele land doorkruiste. Als het koud en nat was onderweg, had Nel, die thuis voor de twee kinde- ren zorgde, pech. Want omdat er nog geen mobiele telefoon was en er onderweg ook nau- welijks getelefoneerd kon worden, was het maar afwach- ten wanneer Jan weer thuis zou komen. ,,Nu kun je het je nog nauwelijks voorstellen, maar je kon elkaar op geen en- kele manier bereiken. Als je met elkaar wilde praten, moest je elkaar zien." En dat was vooral lastig toen Ian een keer woorden had gehad met zijn toen nog verloofde Nel en hij na een rit naar Limburg snel weer terug naar huis wilde. Nel, die thuis in Rotterdam-Noord maar zat te wachten op de excuses van Ian, werd met het uur kwader. „Uiteindelijk was het al ver na elven, toen ik eindelijk bij haar was", vertelt Jan, „Zat ze daar met haar armen stevig over elkaar. Ja, dat heeft me toen wel wat overredings- kracht gekost om d'r weer een beetje aan het lachen te krij- gen. Och, het is allemaal wel goed gekomen, maar als ik toen even had kunnen bellen was het al lemaal wel wat mak- f) 'Mijn moeder verbood me om Na 54 jaar huwelijk zijn Jan en Nel nog altijd stapelgek op elkaar. karin moerman

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2010 | | pagina 12