Puzzel Dit is de allerliefste...opa! INCIDENT IN METRO SCHREJERNUMMEREEN ooo Oeververbinding Akkoord minister en stadsregio Win een prachtige Zinzi Charms bedelarmband 3D! ZODOETUMEE! MaasstadPers December20og Van de redactie Minister Eurlings en de Stads regio Rotterdam hebben over- eenstem m i ng bereikt over een bereikbaarheidsoffensiefvoor de regio Rotterdam. De nieu- we oeververbinding ten wes- ten van de Beneluxtunnel en de doorstroming in de Oost- flank en krijgen prioriteit. Ook moet Rotterdam in de toe- komst beter en snellermethet Geweldsgolf openbaar vervoer te bereiken zijn. Portefeuillehouder Vervat van de Stadsregio is tevreden. Studies laten zien dat on- danks alle maatregelen die al op stapel staan, extra inspan- ningen nodig zijn om de toe- komstige knelpunten in de Rotterdamse regio op te los- sen. Dat is hard nodig om de havens, stad, woon- en groen- gebieden bereikbaar te hou- den." Op het westelijk deel van de Ruit van Rotterdam komt vanaf 2010 een nieuwe oever verbinding om de Rotterdam se haven, het Westland en Voorne Putten beter te ont sluiten; de Blankenburg- of Oranjetunnel. Wat betreft openbaar ver voer moet vooral kritisch naar Rotterdam-Zuid worden geke- ken. Vervat: ,,Alleen als Zuid goed aansluit op Rotterdam en de Randstad wordt de ver- binding tussen wonen en wer- ken versterkt.O Van Heemst handhaaft zich op lijst PvdA MaasstadPers-verkiezing Wie is de allerliefste juf, vriendelijkste cassiere of beste voetbalcoach? Laat het ons weten en u krijgt van ons de ruimte om de loftrompet te steken. Voor Rutger Moerman (8) staat het vast: opa Frans is de allerliefste opa van Nederland. Waarom? Omdat opa altijd en overal voor hem klaar staat. Het leukst vindt hij het als opa met hem gaat voetballen als hij bij opa thuis is. „Er is een grasveld vlakbij met grote goals zonder net en dan gaan wij altijd samen trainen. En hij leert mij ook trucjes." Elke zaterdagmorgen heeft Rutger een wedstrijd met de F1 van Excelsior'20. Meestal gaan papa of mama dan mee, maar het liefst heeft hij zijn opa er ook bij. „Hij gaat nooit bij de andere papa's en mama's staan, maarkijkt altijd waarik sta en dan zorgt hij dat hij mij goed kan zien. Als ik een mooie pass geef of scoor, steekt hij zijn duim op." In het voorjaar trekken de twee er vaak samen op uit om te gaan vissen. Kaplaarzen aan, lunchpakket mee en een doosvol visgerei. Rutger heeft nog niet vaak beet gehad, opa wel. De vissen laten ze na af- loop van het visuitje natuur- lijkweervrij in de Poldervaart. Rutger met zijn allerliefste opa. PR „Volgens opa is het zielig die visjes mee te nemen. En ik vind ze niet lekker ruiken." O Puzzel voorhetgoededoel Cryptogram waarde Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 2 t/m dinsdag 8 december '10 doorgeven via 0909-50 50 344 (70 ct. p.m.). Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl. Sudoku Sudoku U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans... De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterburght! 9 7 4 3 7 5 1 2 8 2 4 1 5 7 9 6 1 8 2 4 9 1 3 3 9 2 8 6 4 3 1 4 8 7 9 1 5 5 2 1 2 6 3 2 9 6 5 8 3 9 4 8 7 3 5 7 6 6 8 1 Rotterdam snel beter ontsluiten ROTTERDAM Een 6i-jarige toezichthouder op metrostation Blaak in Rotterdam is zaterdagoch- tend mishandeld door een man, die hij even daarvoor had aangesproken op zijn gedrag. Het is het zevende geweldsincident in Rotter dam in drie dagen tijd. De dader is voortvluchtig. De ledenvergadering van de PvdA in Rotterdam heeft for- meel bevestigd dat wethouder Dominic Schrijerde lijst voor de gemeenteraadsverkiezin- gen gaat trekken. Op de kandi- datenlijst voor de verkiezin- gen van 3 maart neemt fractie- leider Peter van Heemst de vierde plaats in. In de top van de lijst kwam woensdagavond tijdens de vijf uurdurende ledenvergadering geen wijziging ten opzichte van de conceptlijst van vorige maand. Wei was er veel kritiek op Van Heemst, die in een eer- ste concept op de zesde plaats had gestaan. Uit woede daar- overzou het vroegereTweede Kamerlid hebben gedreigd de fractie te verlaten. De PvdA-campagne begint op 9 januari in de Maassilo. Reageren? www.maasstadpers.nl IVul hier de gevonden letters in en bel het woord door via 0909-50 5° 344 Zinzi Charms laat de wereld kennis ma- ken met uw unieke stijlDeze te winnen luxe armband is al voorzien van exclu- sieve bedels uit de trendy collectie van Zinzi Charms. De zilveren bedels zijn gemaakt met prachtige parels en kleur- rijk zirkonia. De Zinzi Charms zijn heel gemakkelijk te verwisselen zodat u uw sieraad zelf kan aanpassen aan uw eigen smaak. Kijk voor meer informatie op www.zinzi.nl. d worden Pnpwinnaars ontvangen automatisch schn*e*|k bench! Horizontaal: 4. Dieren zijn als de dood voor deze helling (7); 7. Enorm behekst rund (5); 8. Opwekkende stof voor een barmeisje (7); 10. Toneel-regisseur? (13); 11. Insect als model (11). ©PUZZELLAND.COM Verticaal: l.Zorgen dat hetclichematigwordt(7); 2. Hetsnoervaneen tondeuse? (9); 3. Opgoedgelukkrijgtde kinderjuffrouween tip (9); 5. De koningin heeft extra dapperheid nodig (8); 6. Beest met een korst (8); 9. Het afweren van uiterlijk vertoon (6). Pallieterburght is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinde- ren die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. Om de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hier ti jdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, Hsseiland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zellingen en Stek leugd- zorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. De oplossing uit nummer 43 is: vliegen. Een Eventbon t.w.v. el00,-isgewonnen door: A. van Hoist, Krimpen aan den ljssei; A. van Eijk, Rotterdam; H. deGraaff, Schiedam; I. Morpurgo, Spijkenisse. |©2009-puzzel en win services

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2010 | | pagina 14