Zit jij binnenkort in ons 7 Z#ldster Jezelf zijn met anderen... Werken met mensen doet ertoe! PLUS zoekt voor de nieuwe winkel in Overschie Enthousiaste kaderleden (m/v) PLUS Overschie «SPLUS .JHHBsSlsSllSSiSt Wil jij in September starten met de opleiding Medewerker Maatschappelijke Zorg niveau 4? Waar? www.zuidwester.org STICHTING KINDEROPVANG IJSSELMONDE St PLUS Overschie Rotterdam j Kaderleden m/v voor o.a. de versafdelingen, kruidenierswaren en kassa. Werken bij PLUS Overschie is werken met plezier! Medewerker Maatschappelijke Zorg (niveau 4) Gehandicaptenzorg Kom dan op 4 maart 2010 om 19.30 uur naar de informatieavond van het opleidingscentrum van Stichting Zuidwester. Meld je nu aan via www.zuidwester.org/werken-en-leren. Wees snel, want vol is vol! ,Salaris naast je studie plus baangorontie!" Restaurant van Stichting Zuidwester Oosthavendijk 30 3241 LK Middelharnis Werken bij Stichting Kinderopvang IJsselmonde in een prima sfeer met fijne mensen. Wij gaan voor de top in supermarktland. Kom daarom werken bij PLUS Overschie en scoor met ons meeiPLUS Overschie is een supermarkt met fantastische versafdelingen en blinkt uit in kwaliteit en service. Wij zijn op zoek naar enthousiaste kaderleden m/v die deel uit willen maken van ons team! Heb jij een hart dat gevuld is met een flinke dosis klantvriendelijkheid en ben je op zoek naar een leuke baan in een dynamische werkkring waar Service en Vers hoog in het vaandel staan? Reageer dan direct! Voor onze nieuwe winkel gaat de belangstelling uit naar: Herken jij je als nieuwe collega bij onze PLUS? Stuur je CV naar: PLUS Retail West, t.a.v. Afdeling P&O, o.v.v. sollicitatie PLUS Overschie Nijverheidsweg 61, 3340 HI Hendrik Ido Ambacht Contactpersoon: M. Buning, email: mbuning@west.plusretail.nl Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Beleef het verschil. De opleiding wordt verzorgd in samenwerking met Zadkine Zuid-Hollandse Eilanden. Je hebt al de keuze gemaakt om met kinderen te werken, wij begrijpen dat je dan ook kiest voor een omgeving waarin jij je thuis voelt. Wij vinden een goede samenwerking met ouders heel belangrijk. We bieden prachtig werk in een stevig team met betrokken collega's. Groot en klein voett zich bij ons gemakkelijk en comfortabel. Vanuit deze positie kan ook jij jezelf zijn! In een prima sfeer leer je van collega's en leren zij van jou. Een optimale kans om het beste uit jezelf te halen samen met anderen. Bij Stichting Kinderopvang IJssetmonde denken wij aan jou zodat jij je kunt concentreren op de behoeften van 'onze' kinderen. Stichting Kinderopvang IJsselmonde biedt kinderopvang en buiten- of naschoolse opvang. Met 13 locaties door heel IJsselmonde is er altijd wel een plek waar jij je thuis voelt. Wij zijn op zoek naar gekwalificeerde pedagogisch medewerkers. Heb je interesse om bij ons te Werken? Kijk op www.skoij.nl of bel 010 - 479 06 37. Kindetdagvei-blijven Buitenschoolse opvang

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2010 | | pagina 17