Werk[t] Pijn houdt aan I I I I I I 4 Toe aan een baan met uitzicht? Document Controller I fuiitime Recruiter I fuiitime Assistent Bedrijfsleider m/v Rioolmonteur Vernieuwingen m/v Rioolmonteur Storingen m/v daspaswerk.nl Analyse 'We zijn nog niet uit de recessie' Gemeente en overheid moeten beter anticiperen op de toekomst' Per direct zoeken wij een: ur Besluitvaardige organisator met sterke persoonlijkheid Kundige rioolmonteur met twee rechterhanden Slagvaardige, representatieve probleemoplosser Werken bij Van der Velden Rioleringsbeheer Tineke van Huuksloot ROTTERDAM „De scheepsbouw krijgt het in 2011 zwaar te verduren en ook de industrie en de bouw gaan een moeilijk jaar tegemoet", voorspelt Theo Schut, vice-voor- zitter van de Kamer van Koop- handel Rotterdam. „Doordat veel opdrachten vorig jaar uit- bleven, zullen de effecten daar- van nog wel even voelbaar zijn of zelfs pas later zichtbaar wor- den." De utiliteitsbouw en de in fra weg- en waterbouw lopen daarentegen gestaag door en le- veren juist weer nieuwe werkge- legenheid op. De start van de megaprojecten 'De Rotterdam' van Rem Koolhaas op de Kop van Zuid, de Tweede Maasvlak- te, het miljoenenproject Electra- bel en de bouw van het Central District zijn daar mooie voor- beelden van. Dat bedrijventerreinen vaak een sluitpost zijn van ruimtelij- ke ordening, baart de Kamer zorgen. Schut: „Door de opruk- kende woningbouw moeten bedrijven steeds meer het veld ruimen in verband met de mi lieu- en hinderwetgeving." Be- tere ontsluiting van de A15 moet de doorstroom van het woon- en werkverkeer verbete- ren. „De Tweede Maasvlakte is Theo Schut (KvK): 'Trots zijn op het werk in de haven', kvk nu totaal onbereikbaar voor werknemers vanwege het ont- breken van openbaar vervoer en aansluiting op het wegen- net." Door uitbreiding van het vervoer over water zou je het wegvervoer kunnen ontlasten. „De aanleg van een tweede oe- ververbinding onder de Nieuwe Maas zou de bereikbaarheid van de Krimpenerwaard sterk verbeteren." Ook doet Schut een drin- gende oproep om het kennisni- veau van de technische oplei- dingen te verbeteren, zodat meer jongeren kiezen voor een loopbaan in de Mainport Rot terdam. „Nu insttueren de leer- lingen de leraren hoe zij de ge- automatiseerde apparatuur op de leerpleinen moeten bedie- nen." Het is ook hoog tijd dat de overheid gaat investeren in het opleiden van lager opgeleiden, omdat er nauwelijks werk meer is voor ongeschoolde arbeiders in de haven en industrie. O Worldwide Offshore Solutions sinds 2009 gevestigd in Rotterdam is een onafhankelijke organisatie welke services levert op het totale vlak van offshore veld ontwikkelingen. Onze klanten zijn Offshore Installatie contractors en Olie Gas bedrijven. Wij bieden Project Management en Engineering support voor offshore installatieprojecten vanaf project initiatie tot aan de oplevering. We werken voor het merendeel van de grote oliemaatschappijen. Als gevolg van uitbreiding hebben wij steeds behoefte aan nieuwe medewerkers, b.tf Engineers en Commerciele medewerkers. o CD CD Ervaring en vereisten: Voor beide functies relevante werkervaring (circa 5 jaar) binnen de Offshore Installatie- branche en uitstekende beheersing van het Engels daar onze voertaal Engels is. Document Controller: o MBO+ niveau; o Uitstekend kunnen werken met MS Office en digitaal archiefzoals Sharepoint; o Anticiperen; o Initiatief en assertief. Recruiter: o HBO Personeelsmanagement; o lnterviewtechniek(pre competentiegericht interview); o Coed kunnen werken met MS Office (met name Word en Excel); o Assertief, initiatief, anticiperen; o Doorzettingsvermogen (stevig in je schoenen staan) Fulltime is 5 dagen van 8 uur. Sollicitaties kun je richten aan: Ihanseco wosbv.com 010-4876730 Met zestien vestigingen is Van der Velden Rioleringsbeheer de grootste speler op het gebied van rioleringsbeheer in Nederland. Ruim 400 medewerkers zorgen dat rioolstelsels overal in het land optimaal functioneren. Iedere dag. Altijd. Hiervoor werken wij met modern materiaal en ervaren, gemotiveerde mensen. Voor de vestiging Rotterdam zijn wij op zoek naar een: Als assistent bedrijfsleider heb jij de dagelijkse leiding over werk bij onze klanten. Aan jou mede de taak om met behulp van het kader te zorgen voor de juiste inzet van personeel en materieel. Maar daarnaast heb je ook een organisatorische verantwoordelijkheid en heb je o.a. als taak initiatieven aan te dragen om groei en continuiteit van de onderneming te waarborgen. Van der Velden Rioleringsbeheer heeft een eigen, kenmerkende aanpak met aandacht. Jij zorgt dat het werk bij onze klanten uitgevoerd wordt volgens onze maatstaven en bijbehorende kwaliteit. De assistent bedrijfsleider onderhoudt contacten met de opdrachtgevers en rapporteert rechtstreeks aan de bedrijfsleider. Tijdens zijn afwezigheid ver- vang je de bedrijfsleider. De functie vraagt om een betrokken en ambitieus persoon. Een geboren leider met organisatorisch overzicht en de kwaliteit om zaken in een juist perspectief te beoordelen. Je bezit de eigenschap om deze beoordeling om te zetten in een actie. Ben je op zoek naar een uitdagende, zelfstandige functie en beschik je over een opleiding op MBO HBO niveau, richting civiele tech- niek, bouwkunde of installatietechniek? Dan zien we jouw sollicitatie graag tegemoet. Relevante werkervaring is vanzelfsprekend een groot pre! Verder willen wij onze vestiging Rotterdam uitbreiden met een: Als Rioolmonteur Vernieuwing bestaan jouw werkzaamheden uit het re- pareren en aanleggen van binnen- en buitenrioleringen. Het werk vindt voor- namelijk plaats bij onze klanten. We werken daarbij uiteraard volgens strikte afspraken en kwaliteitsnormen. en een: Als Rioolmonteur Storingen verhelp je storingen en calamiteiten aan binnen- en buitenriolering. In deze zelfstandige en afwisselertde functie heb je veel contact met onze klanten; je bent het visitekaartje van de vestiging. Goed salaris, leuke collega's Van der Velden Rioleringsbeheer biedt een goed salaris, prima arbeidsvoor- waarden en leuke collega's. Maar er is meer. Heb jij ambities in deze branche? Dan willen wij die graag ondersteunen. Binnen onze organisatie vind je allerlei interessante doorgroeimogelijkheden. Solliciteren Wil je meer weten over deze functie of over de sollicitatieprocedure? Neem dan contact op met Niels Reijne, medewerker w8is, tel. (010) 411 30 15. Of solliciteer via www.daspaswerk.nl Keileweg 65 3029 BR Rotterdam telefoon: (010) 411 30 15 e-mail: niels.reijne@vandervelden.com Almelo Amsterdam Arnhem Buren Eindhoven Groningen Heerlen 's-Hertogenbosch Nijmegen Rotterdam Schalkwijk Tilburg Utrecht Venlo www.wosbv.com

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2010 | | pagina 18