Actueel Vermaning uit een box Vizier op de crimineel IN ACTIE VOOR KIKA DRUGS OF FRUIT wcic CDA Cameratoezicht met geluid Crime Regionale aanpak Albrandswaard, Portland, Portlandsehoek Zilvergloed 268.500,- tot 295.000,- v.o.n Zomerhof Muys Albrandswaard, Portland, Portlandsehoek Zilverdraad 398.000,- tot 498.000,- v.o.n Zomerhof Muys Geuzencollege Spaanse Polder OOO Ruime eengezinswoningen in de mooiste Vinex-wijk van Nederland Type T Bouw gestart! Stijlvolle tussenworiingen in klassieke jaren-30 stijl Ruime kavels vanaf ca. 135 m2 met grote achtertuin Lichte woonkamer met halfopen keuken Op de 1e verdieping 3 ruime slaapkamers Schitterende badkamer met de optie voor een bad en/of 2e wastafel Royale zolderetage met de mogelijkheid voor een 4e of 5e slaapkamer met een dakkapel of dakraam Koopsom v.a. INFO EN VERKOOP: Adriaan van Erk Schitterende riante 2-onder-1 kap woningen Type Ruime kavels met diepe zonnige achtertuin van ca. 220 m2 tot ca. 340 m2 Lichte woonkamer met openslaande deuren en grote open (eet)keuken van in totaal ca. 47 m2 Mogelijkheid voor uitbreiding woonkamer en tuinkamer tot ca. 77 m2 1® verdieping 3 ruime slaapkamers Grote complete badkamer met luxe Villeroy Boch-sanitair Apart 2e toilet 2e verdieping grote hobby-/werkkamer met de mogelijkheid voor 2 extra slaapkamers en/of een dakkapel Ruime garage/bergiiig met op afstand bedienbare garagedeur Koopsom v.a. INFO EN VERKOOP: Adriaan van Erk www.adriaanvanerk.nl www.adriaanvanerk.nl De onderbouw van het Geu zencollege start donderdag 18 februari met een actie voor Kika. Dit is een stichting die zich inzet voor kinderen met kanker. Via allerlei acties, do- naties en sponsoring kunnen zij geld beschikbaar stellen voor onderzoek naar betere medicijnen, verlichting en ho- pelijk 00k genezing van vaak ernstig zieke kinderen. Op de Kika-site staat een vermelding van de activitei- ten: wvwv.kika.nl De politie heeft vrijdag drie aanhoudingen verricht na een mislukte overval op een groothandel voor bananen in de Spaanse Polder. Drie negroide drongen die dag binnen en vertelden dat ze op zoek waren naar dozen bananen. Toen ze die niet konden vinden, vertrokken ze weer. Rechercheurs namen daarop enkele dozen in be- slag en ontdekten vreemde pakketjes. Daar bleek later cocaine in te zitten. Het CDA Schiedam wil het aantal camera's in Schie dam fors uitbreiden. Het liefst voorzien van geluids- boxen. Van de redactie SCHIEDAM In verkiezingstijd komt het the- ma veiligheid weer regelmatig om de hoek kijken. Hoe veilig voelt de Schiedammer zich op straat, vraagt het CDA Schie dam zich af. „Vast niet veilig ge- noeg", antwoordt de fractie voor haar beurt. CDA Schiedam wil daarom alvast meer camera's en dan in het bijzonder sprekende came ra's. Niet alleen komt iedereen daardoor in de toekomst in beeld, de overtreder kan me- teen 00k vermanend of'corrige- rend' worden toegesproken door degene die de beelden zit te bekijken. Een idee of niet? Het CDA wil het cameratoe zicht in Schiedam zo spoedig mogelijk uitbreiden. De proef met cameratoezicht op de Koe- markt laat volgens de partij im- mers na korte tijd al goede re.- sultaten zien. „Ervaringen in andere gemeenten laten zien dat camera's een positief effect op de veiligheid en de veilig- heidgevoelens hebben", schrijft de partij. Momenteel hangen er alleen nog camera's op de Koe- markt omdat dit plein centraal in het stadscentrum ligt, er ver- schillende vormen van open- baar vervoer op uit komen en er veel cafe's aan het plein gren- zen. Het CDA pleit echter 00k voor cameratoezicht op het Land van Belofte, de Nolens- laan, het Stationsplein en de metrostations. De Nolenslaan heeft immers veel last van 'An- tilliaanse hangouderen' en op de metrostations zorgt de aan- wezigheid van hangjongeren voor een onveilig gevoel bij veel veel reizigers. Het CDA is warm voorstan- j der van cameratoezicht omdat het volgens ffactievoorzitter Ad Hekman effect sorteert: „Over- lastplegers kunnen opgepakt worden op basis van camera- beelden. Het direae effect van 'sprekende' camera's betekent dat er op afstand gewaar- schuwd en gecorrigeerd kan worden, wat preventief werkt op diegenen die zich asoeiaal gedragen op straat.." O MaasstadPers Woensdag 17 februari 2010 Ontruiming? Snel de eigenaar opsporen. robkamminga Criminelen de pas afsnijden is niet eenvoudig, toch stel len politie en gemeente al- les in het werk om het ze zo moeilijk mogelijk te maken. Van de redactie REGIO Om te voorkomen dat crimine- le activiteiten uit Rotterdam overwaaien naar buurgemeen- ten als Schiedam, Vlaardingen en Capelle is deze week een Re- gionaal Informatie en Expertise Centrum opgericht. Maar 00k in Rotterdam blij- ven politie en gemeente de cri- minele netwerken scherp in de gaten houden.J£o wordt er hard gewerkt aan een stmcturele aanpak van vastgoed, softdmgs en mensenhandel met voor elk deelgebied specifieke doelstel- lingen. Wat softdmgs betreft zal er voortaan sterker op worden gelet dat na elke ontmanteling van een kwekerij de teler zo snel wordt opgespoord en dat de kosten op hem worden ver- haald. Bij de aanpak van vast goed Wordt onder andere jaar- lijks een crimineel vastgoednet- werk bestreden. Het ontrafelen van crimine- le netwerken blijft de komende jaren hard nodig. Om te voor komen dat zij hun activiteiten in andere regiogemeenten voortzetten, is de regionale sa- menwerldng nu versterkt. O Klantgcrirhl ill Bouwen PROJECTEN Verkoopkantoor Adriaan van Erk Projecten Zuider Carnisseweg 108, Barendrecht Tel (0180) 62 53 49 N ieu wbou wmakelaars Dorpsdijk 132, Rhoon Tel (010) 501 33 22 www.zomerhofmuys nl PROJECTEN Verkoopkantoor Adriaan van Erk Projecten Zuider Carnisseweg 108, Barendrecht Tel. (0180) 62 53 49 Klantgeiicht fftj Bouwen N ieuwbouwmakelaars Dorpsdijk 132, Rhoon. Tel (010) 501 33 22 wwwzomerhofmuys.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2010 | | pagina 14