Puzzel nnnnnnn VU1 hier de gevonden I DAMES ALL STARGALA WIE HEEFT 'N 0V-IDEE? ANNULERINGSREIS Win een Dr. Fish arrangement voor twee! De meest complete reis voor een eerlijke prijs OOO Puzzel voor het goede doel -3- T w T ZO DOET U MEE! 0909 - 50 50 344 U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans... De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieter! 3* waarde 150,- editienummer 10 In Wellnessresort De Zwaluwhoeve gaat u samen genie- ten van een Dr. Fish arrangement bestaande uit: ont- vangst met thee/koffie, rondlei- ding, gebmik van alle saunafacilitei- ten, deelname aan een opgieting en de exclusieve Dr. Fish behandeling. Hierbij worden handen en/of voeten ontdaan van huidschilfers en ondertussen zacht gemas- seerd door de Garra Rufa, een kleine kar- persoort. Verder krijgt u een lunch en een diner in restaurant De Hoeve. Kijk voor meer informatie op www.zwaluwhoeve.pl of bel 0341-451993. ZWALUWHDEVE Cryptogram Sudoku 4 8 3 2 3 5 1 6 2 9 5 1 8 3 1 7 2 5 2 5 1 6 9 4 1 3 8 6 6 7 3 MaasstadPers geeft 25 keer 2 kaarten weg Meer mensen bereiken Handtas aan 'gevelzijde' De politie raadt bewoners van Overschie hun handtas voortaan aan de 'gevelzijde' te dra- ©gen in plaats van aan de straatzijde. Dit om tasjesrovers het werk te beletten. Overschie wordt de laatste tijd geteisterd door straatrovers. 1 7 dagen Romantische Rijn JC van 590,- nu a I voor 3U9, 7 dagen Romantische Rijncruise - MS Switzerland*** r. "V->mmIZlll Annuleringsreis voor de snelle beslisser!!! Deze reis is door een grote touroperator geannuleerd waardoor u als klant van een zeer hoge korting kunt genieten die oploopt van minstens 2U0 tot ruim 300 per persoon. Inclusief fieiscode: BE36Z60 boek met de reiscode op peterlanghout.nl en bespaar tot 10 of bel 7 dagen per week 0900-0991 0,15 p.m. MaasstadPers Woensdag 3 maart 2010 r\ puntig zangstem durervde vijandschap licht bootje plek geestdrift AVRQ, KRO enNCRV grondvesteri afwasbak indien algehwl lerland bezoldiglng vulkaan op Sictlie rangtelwoofd zeker afweer midd«l bescherming motorraces m Assen open strook in een bos Griekse onheilsgodin deel van een boek lengtemaat departement kiiojoule kosten koper ingeving deel van een toneeistuk letters in en bel het woord door via 0909-5050344. Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 3 t/m dinsdag 9 maart 2010 doorgeven via (70 ct. p.m.) De oplossing uit nummer 3 is: filmblik. De winnaare van een set van vier kaarten voor het Omniversum hebben inmiddels bericht ontvangen. Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden Prijswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht. ©2010-puzzel en win services WELLNESSRESORT Stichting Pallieter is een organisatie van vrijwilligers die geld inzamelt om emstig (ongeneeslijk) dan wel chronisch zieke kinderen meer kwaliteit van leven te geven. In 2009 heeft minister-president de heer I.P. Balkenende "ons" kinder- voo" hospice Pallieterburght officieel geopend. Voor meer informatie bel 06 106 55 999 of kijk op onze website www.pallieterhelpt.nl. ^■2 H3 Horizontaal: 4 De oplossing voor een lekke band (7); 7. Die buidel is van binnen zacht (5); 8. De top-tien van de best ver- kochte paardjes (7); 10. Radio-actieve medewerker? (13); 11. Geluidsversterker? Integendeel! (11). Verticaal: 1. Opgeschreven om het ervan te nemen (7); 2. Domme pantoffeldieren (9); 3. Valse tafelklank (9); 5. Het op- bruisen van een drinker (8); 6. Zo werkt het volgens overtui- ging (8); 9. Dieren die de resten overhoophalen (6). Oplossing van vorige week: Horizontaal: 4. Afbijten; 7. beurs, 8. ven- noot; 10. gelukkigerwijs; 11. binnenbrand. Veiticaal: 1. Afriemen; 2. wijsneuzig; 3. bezoeking; 5. metselbij; 6. armzwaai; 9. residu. De Bavaria City Race door het centrum van Rotterdam wordt dit jaar gehouden op zondag 22 au- gustus. Afgelopen editie waren ruim 550.000 bezoekers getuige van de demonstraties van Fernan do Alonso en David Coulthard. Ook dit jaar zet de organisatie weer op minimaal hetzelfde aantal in. De coureurs starten en finishen weer op de Willemsbrug. O Rotterdam racing Crossover Sports organiseert zondag 21 maart in samen- werking met de Dames Ere- divisie Commissie, Rotterdam Topsport en de Nederlandse Basketball Bond het Dames All Star Gala in het Topsport- centrum Rotterdam. Maas stadPers mag hiervoor 25 keer 2 vrijkaarten weggeven. Tijdens het gala worden de seizoensprijzen uitgereikt aan de beste speelsters (5 All'Stars), de belofte van het jaar, coach van het jaar, scheidsrechter van het jaar en de MVP (Most Valuable Player) van de Dames Eredivisie 2009- 2010. Wie mee wil stemmen kan dat doen op www.basketball.nl De eerste 25 lezers die reage- ren komen in aanmerking voor ieder 2 vrijkaarten. Stuur een mailtje naar prijsvraag(a>maasstad.nl en vergeet vooral niet uw gege- vens te vermelden. Zuid-Holland is op zoek naar het idee om meer mensen in het openbaar vervoer te krij- gen. De vraag luidt 'Wat kunnen wij doen om jou vaker in het OV te krijgen?' en iedereen mag tot 26 maart zijn mening geven. De hoofdprijs is een reischeque van 2.000 euro. Inzenden kan via: www.goudenbus.nl VAN 590 nu voor 349 P'P* O.B.V. VOLPENSION Vertrek vanaf Rotterdam op 7 april 2010 Een riviercruise over de Rijn is een van de meest fascine- rende manieren om het prachtige landschap van kastelen en middeleeuwse stadjes te bekijken. Kom aan boord van het viersterrenschip de MS Switzerland en ontdek de vele plaatsen zoals de prachtige, meer dan 2000 jaar oude stad Worms en de keizerlijke stad Speyer. Tevens passeert u onderweg van Riidesheim naar Koblenz en Bonn de talrijke kastelen en burchten. Geniet van de volledige verzorging met uitgebreid ontbijt en heerlijke A en 5 gangen keuze diners of buffetdiners. De cabines aan boord van de MS Switzerland zijn voorzien van alle moderne faciliteiten zoals een elgen badkamer met douche en toilet, haardroger, radio tv, minibar en airconditioning. De cabines op zowel het Promenade- als Hoofddek zijn voorzien van grote ramen, twee losse bedden en hebben een prachtig uitzicht. Aarzel niet langer en grijp deze kans, want alleen de snelste beslissers kunnen gebruik maken van deze speciale annuleringsreis. Vervoer per luxe touringcar Nederland - Mainz en Dusseldorf - Nederland 6 overnachtingen in een 2-persoonshut Verzorging volpension aan boord 6 gangen Captainsdiner Entertainment aan boord Havengelden en touristenbelasting

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2010 | | pagina 7