Ik wil buitenspelen! Stationshof GEEF NU! Giro 122 Jantje Beton laat kinderen veilig en vrij buitenspelen SPETTERENDE DUIK.INTRODUCTIE IN ZWEMBAD DE KULK ZWEMBAD QROENOORD!! °P """ha°ifive Slapen op het station VOOR KIDS EN Wonen op Stationshof in Schiedam www.verwey-vastgoed.nl Hofwoning Inspirerend uitzicht op een binnentuin Pleinwoning Alle gemakken van Schiedam aan uw voeten Terraswoning> Een terras van wel 80 m2! Verwey Vastgoed Wonen HuurWoningWinkel Postbus 23426, 3001 KK Rotterdam T 010 - 266 00 10, E verhuur@verwey-vastgoed.nl Wonen in Schiedam, dat is wonen in een stad die alles heeft! De vele winkels, knusse restaurantjes, musea en theaters zorgen voor een adembenemende sfeer en voorziet in alle gemakken die een stad als Schiedam te bieden heeft. Daarnaast kunt u genieten van de vele parken, de schilderachtige plaatsjes en de talrijke stads- feesten die Schiedam rijk is. Te midden van al deze gemakken en bezienswaardigheden bevinden zich de 49 huurappartementen van Stationshof. De ruimopgezette appartementen bieden een fantastisch uitzicht op het levendige en dynamische Stationsplein, de rustige groene binnenplaats en de stad Schiedam met op de achtergrond het havengebied en de skyline van Rotterdam. Alle appartementen beschikken daarnaast over topkwaliteit materialen, zo zijn alle appartementen voorzien van een compleet ingerichte luxe badkamer en een complete open keuken met inbouwapparatuur van gerenommeerde merken. En uw auto? Die kunt u kwijt in de ondergelegen parkeer- garage voorzien van een lift zodat u snel en makkelijk bij uw auto of appartement bent. Wilt u weten wat Stationshof u nog meer te bieden heeft? Kijkt dan snel op www.stationshof.nl of vraag de brochure aan. Ben jij tussen de 8-12 jaar en heb je een zwemdiploma? Wil je een stoer onderwateravontuur meemaken? Dat kan bij Haai Five, de leukste duikclub voor kinderen van Nederland. Maandag 15 maart in zwembad Groenoord Schiedam Zaterdag 20 maart in zwembad De Kulk Vlaardingen Maandag 29 maart in zwembad Groenoord Schiedam Kies een van de bovenstaande data en voor slechts 5,00 kun je onder begeleiding van een duikinstructeur met een echte persluchtfles onder water. Tijdens deze leuke introductie zal Haai Five je ook van alles ver- tellen over hoe je echt kunt leren duiken bij de leukste duikclub voor kids van Nederland. Haai Five heeft speciaal voor kids van 8-12 jaar een Scuba Ranger lesprogramma. Je kunt dus bij Haai Five op duiken gaan en dat in een zwembad bij jou in de buurt! Is dat niet stoer om te vertellen aan je vrienden en familie? Meld je snel aan door een mail te sturen naar info@haaif ive.nl. Geef daarbij je naam en leeftijd op en jouw uitgekozen datum. Maak van deze kans gebruik en word een echte duiker!

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2010 | | pagina 12