3 A! Het P; Project Engineer SCHENK I I I 1 I Pedagogische medewerkers wij zijn o.a.op Tankwagenchauffeur SPONTANE EN CREATIEVE gflPH Administratief medewerk(st)er Grafisch Vormgever Doorflinke uitbreiding van ons klantenbestand zoeken wij voor al onze vestigingen VOOR 36 UUR PER WEEK (parttimers zijn ook welkom) Minimaal SPW 3 diploma en ervaring is een vereiste Verdere eisen: Stressbestendig - flexibel - collegiaal - pedagogisch verantwoord Voor meer informatie: www.hetpaleisje.nl Een CV begeleidend schrijven naar Elaid Kids Beheer, Stationsplein 20, 2907 MJ Capelle a/d IJssel of emailen naar: administratie@hetpaleisje.nl www.schenk-tanktransport.com 8" zoek naar een: Industrieel gas (M/v) where ideas become solutions UNION WWW CTS-TANK COM CTS Netherlands is een internationaal toonaangevend bedrijf op het gebied van ontwerp, productie, levering en montage van producten en systemen voor opslagtanks zoals aluminium dome daken, tank seals, binnendaken, drain systemen en andere producten. Qnder onze afnemers bevinden zich multinationals zoals, o.a.: Argos, BP, Exxon Mobil, Kuwait Petroleum, Odfjell, Sabic, Shell, Statoil, Total, Vitol en Vopak. In verband met de sterke groei wan onze activiteiten zijn wij op zoek naar een enthousiaste fti .jj-- M Uw functie'. zelfstandig uitvoeren van alle project gerelateerde acbviteiten opstellen van in- en verkooporders voor de diverse projecten opstellen van voortgangsrapportages en bijhouden van projectadministratie verantwoordelijk voor het bi|werken projectdocumentatie en, indien noodzakelijk, project tekenwerk het verrichten van diverse administratieve werkzaamheden het verzorgen van transporten en transportdocumenten, certificaten en reclamaties het onderhouden van projectmabge contacten met diverse [buitenlandse] leveranciers en opdrachtgevers u rapporteert in deze functie direct aan de Manager Proiect Department Wij vragen: MBO werk- en denkniveau, technische kennis minimaal op MTS-niveau kritische en klantgerichte instelling ondememende persoonlijkheid met een resultaatgerichte mantaliteit sterk verantwoordelijkheidsgevoel ervaring met projectmatig werken flexibele instelling woonachbg in de regio Rotterdam jlti goede beheersing van MS office pakketten en bij voorkeur tevens AutoCad goede beheersing Engelse taal (kennis van Spaans is een pre} Wij bieden: een afwisselende, uitdagende zelfstandige baan in een resultaatgerichte organisatie een veelzijdig takenpakket met uiteenlopende contactep een informele cultuur met een goede teamspirit en een hands-on mentaliteit uitstekende primaire en secondaire arbeidsvoorwaarden mogelijkheden om bij gebleken geschiktheid door te groeien binnen de organisatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Robin Essenius, Manager Project Department, tel. 0180 531027 (tijdens kantooruren). Schenk Tanktransport is een verregaand gespecialiseerd internationaal tanktransportbedrijf. De bedrijfsactiviteiten bestaan voornamelijk uit 24 uurs distributie van brandstoffen, smeerolien, industridle gassen, LPG, bitumen, microsilica en vloelbare mest- stoffen. De vervoerde producten vereisen alle dedicated transportmateriaal. Hiermee onderscheiden wij ons binnen de branche. Het wagenpark omvat in Ne- derland meer dan 250 tankwagens met een bezetting van ruim 500 chauffeurs. Met vestigingen in Nedertand, Belgie, Luxemburg, Duitsland, Oostenrijk en Polen is ons bedrijf goed vertegenwoor- digd in Noordwest en centraal Europa. HENK Wegens uitbreiding van de activiteiten zijn wij op zoek naar tankwagenchauffeurs voor het vervoer van industrieel gas voor bbn van onze opdrachtgevers vanuit de Botlek. De werkzaamheden vinden plaats volgens een 3x3x3 rooster (3*dagen dagdienst, 3 dagen nachtdienst, 3 dagen vrij). Van de kandidaat wordt tenminste verwacht: In bezit van rijbewijs B/C/E Chauffeursdiploma (CCV-B) ADR certificaat basis tank Een klantgerichte instelling Zelfstandige en flexibele instelling Aantoonbare ervaring met trekker-oplegger Technisch inzicht Schenk biedt: Modern materieel Een zelfstandige, afwisselende baan binnen een solide bedrijf Arbeidsvoorwaarden geheel volgens TLN CAO Beroepsgoederenvervoer Een werkomgeving met veel aandacht voor veiligheid en kwaliteit Trainingen en cursussen gedurende de loopbaan Schenk Tanktransport biedt een plezierige informele werksfeer in een blijvend groeiend familiebedrijf. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn marktconform. Schriftelijke reactie graag binnen 2 weken aan: Schenk Papendrecht b.v. t.a.v. Dhr. J. van den Akker postbus 1165 3350 CD Papendrecht telefoon (078) 644 2150 fax (078) 644 21 55 Liever uw sollicitatie via e-mail of onze internetsite? vacatures@schenkbv.nl www.werkenbijschenk.nl Kijk voor meer vacatures op bovenstaande website. Dutch Bicycle Group B. V. (DBG) is een Internationale ondememing met vestigingen in Schiedam, Taiwan en China. Bij DBG Nederland werken momenteel circa 70 mensen. De cultuur is open, informed en gericht op groei van de ondememing en haar medewerkers. In Schiedam vindt onder andere de ontwik- keiing. productiebegeleiding en verkoop van (eiektrische) kwaliteitsfietsen. fietsgerela- teerde- en mobiliteitsproduc- ten plaats. De levering van fietsen aan afnemers, in met name de Benelux, vindt onder andere plaats onderPrivate label', waarbi) de modelled in nauwe samenwerking met de afnemers worden ontwikkeld. Union, Rivet, Maxwell, Reflec tion en Ranger zijn een aantal van onze eigen merken. Voor onze vestiging in Schiedam zijn wij op zoek naar fiilltime Functieomschrijving In deze functie ben je verantwoordelijk voor de administratieve ondersteu- ning van onze nieuwe afdeling Verhuur, volg je administratieve projecten van begin tot eind en houd je de voorraden en het reserveringssysteem bij. Tevens onderhoud je telefonisch contact met klanten en houd je je bezig met orderverwerking. Functie-eisen Je beschikt over administratieve talenten, hebt goede contactuele en communicatieve eigenschappen. Je hebt een administratieve/secretariele MBO of MBO-plus opleiding, beheerst de Nederlandse en Engelse taal uitstekend in woord en geschrift, kennis van de Duitse taal is een pre. Je hebt ervaring met het MS Office pakket, bent nauwkeurig, stress- beptendig en je kunt zelfstandig werken. Daarnaast heb je geen 9 tot 5 mentaliteit en ben je een echte teamplayer. fulltime Functieomschrijving Als grafisch vormgever ben je verantwoordelijk voor het ontwerpen van kleurstelling en grafiek voor fietscollecties en fietsaccessoires met de focus op het toepassen van modetrends. Daarnaast geef je o.a. vorm aan verpakkingen vpor fietsaccessoires (2D en 3D), aan promotiemateriaal voor bijvoorbeeld beurzen, B2B-klanten en consumenten en houd je je bezig met het opmaken van websites. Je bent nauwkeurig, stressbestendig en je kunt zelfstandig werken. Daarnaast heb je geen 9 tot 5 mentaliteit en ben je een echte teamplayer. Functie-eisen t Je hebt een creatieve geest en bent uitstekend in staat ideeen te visualise- ren. Je hebt een afgeronde MBO of HBO opleiding Grafische Vormgeving en aantoonbare ervaring op het gebied van grafisch vormgeven. Verder heb je ervaring met Adobe Creative Suite, met name Illustrator, Photoshop en InDesign. Affiniteit met fietsen en fotografie is een pre. Wat bieden wij jou? Een uitstekende werksfeer in een ambitieus team met goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een interessante en enerverende functie bij een ondememing die steeds in beweging is. Ben jij die administratieve duizendpoot of creatieveling die wij zoeken? En voldoe je aan het profiel? Mail dan je sollicitatiebrief inclusief CV voor 26 maart a.s. naar personeelszaken via p&o@dutchbicyclegroup.nl. Acquisltle naar aanleidlng van deze advertentie wordt nlet op prijs gesteld 9 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar: CTS Netherlands B.V Troridheim 5 2993 LE BARENDRECHT T.a v Ada Noordermeer E-mail noordermeec tots-tank com

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2010 | | pagina 18