hmck^ Open dagen Hout Meubel Interieur Een dynamische baan bij een high tech bedrijf Ik wit buitenspelen! GEEF NU! Giro 122 Jantje Beton AUSTIN [(OSER Wij keipwi u jrazuj ajut wtrk! Industriele schoonmakers Isolatiemonteurs Sleutelaars Voor diverse regio's zijn wij op zoek naar mensen voor de volgende functies: Sales Engineer Revisiemonteur info@karstenroser.nl Telefoon 0165-535488 Raadhuisstraat 11 I Roosendaal wij zoeken: Pijpfitters f/m James Walker Enthousiaste CNC-draaier die hout - meubel - interieur Amsterdam zaterdag 27 maart Rotterdam zaterdag 27 maart 10.00 -14.00 uur 10.00-14.00 uur Interesse? lim/iKiiHii; High Performance sealing technology laat klnderen veilig en vrij buitenspelen mbo vakschool^^_> www.hmcollege.ril - UITZENDBUREAU Technisch ondernemend Houthandetaar Timmerman Machinaal houtbewerker Houtinkoper Logistiek medewerker houthandel Tekenaar Ondernemer Creatief, technisch ondernemend Meubel maker Meu beiontwerper Houten jacht- en botenbouwer A ntiek restaurateur Meu beistoffeerder Piano technic us Manager Ondernemer Creatief ondernemend 9 I Interieuradviseur Verkoper wonen Binnenhuisadviseur Interieurstylist Verlichtingsadviseur Woningstoffeerder Interieurontwerper Manager Ondernemer Erasmuspad 10, 3052 KP Rotterdam, 010-2855555 Arlandaweg 173-175,1043 HR Amsterdam, 020-6802828 (zie voor routebeschrijving www.hmcollege.nl) Heemskerk Ftjnmechamca Ov I Coenecoop 64512741PV Waddinxveen I Tel +31-(0)182-6470101 Fax. +31-(0)182-64/0111 info@heemskerkfiinmechanica.nl Als sales engineer van James Walker ben je in de eerste plaats verantwoordelijk voor het onderhouden van contacten met (toekomstige) klanten in jouw regio. Dankzij jouw goede technische kennis en commercieel talent kun je klanten deskundig adviseren. Je verkoopt de producten waaraan zij behoefte hebben. Ook genereer je new business en volg je nauwlettend de ontwikkelingen in de markt. Je rapporteert aan een van de area managers. Functie-eisen: Je functioneert op MBO/HBO niveau. Je hebt een technische achtergrond en bent gedreven, commercieel, klantvriendelijk, initiatiefrijk en representatief. Je communiceert soepel, zowel in het Nederlands als in het Engels. Je hebt aantoonbare verkoopervaring in een buitendiensttunctie. We bieden je een afwisselende functie in een enthousiast team binnen een financieel sterke en dynamische enderneming. Het salaris is marktconform en de secundaire arbeids-voorwaarden, waaronder een auto van de zaak, zijn uitstekend. Binnen deze functie ben je verantwoordelijk voor het reviseren van pompen, het uitvoeren van inspecties, de werkzaamheden aan appendages en het monteren van afdichtingen. Functie-eisen: LBO/MBO niveau, werktuigbouwkunde In bezit van certificaat "Basisveiligheid (VCA) Technisch inzicht Kunnen sleutelen Bekend met machinebankwerken Nauwkeurig, flexibel, zelfstandig en adhoc kunnen werken Kennis van industrie en van werktuigbouwkundige installaties Kunnen werken met divers meetgereedschap Goede uitdrukkingsvaardigheid in het Nederlands In het bezit van een rijbewijs B We bieden je een afwisselende functie in een enthousiast team binnen een financieel sterke en dynamische* ondememing. Het salaris is marktconform en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. In het tijdperk van de stoommachine ontwikkelde James Walker de eerste stopbuspakking. Een revolutionair ontwerp dat een stroomversnelling teweeg bracht in de industrie. Tegenwoordig is James Walker Group Ltd. toonaangevend fabrikant en leverancier van afdichtingen en aanverwante producten. We zijn actief in het top-segment van de markt. In meer dan 60 landen zetten wij wensen van onze klanten om in sluitende oplossingen. James Walker Benelux B.V. levert vanuit vestigingen in Oud-Beijerland, Nieuwleusen en IJmuiden hoogwaardige afdichtingen, onderhouds- en rubberproducten. We zijn gespecialiseerd in merk-onafhankelijke revisie van pompen, afsluiters, regelkleppen, hydraulische cilinders en mechanische afdichtingen. Technische perfectie, maar ook persoonlijke betrokkenheid dragen we hoog in het vaandel. Stuur ons dan binnen 14 dagen je sollicitatiebrief met CM. Dat kan via e-mail of per post: James Walker Benelux B.V. T.a.v. afdeling P&O, Postbus 1506,3260 BA Oud-Beijerland, tel: 0186-633111e-mail: sandra.slingerland@jameswalker.biz www.jameswalker.biz - Minimaal 5 jaar ervaring heeft, - Gedegen kennis van Fanuc-gestuurde machines heeft, - Absoluut zelfstandig kan werken, - Sociaal is en het prettig vindt om met anderen samen te werken. Wij zijn op zoek naar een Reacties sturen naar: Heemskerk Fijnmechanica BV Coenecoop 645 2741 PV Waddinxveen .Telefoon: 0182-647010 E-mail: info@hfmbv.nl Wij bieden: - Een goede en moderne werkomgeving, - Afwisselend werk in enthousiast team, - 38-urige werkweek met flexibele werktijden, - Een goede salariering. Informatie over: het bedrijf, de functie www.hfmbv.nl of telefonisch bij dhr. M. Heemskerk "Ervaren frezers met Heidenhain-kennis ook zeer welkom!" Heemskerk Fijnmechanica BV is een modern en dynamisch fami- iiebedrijf met 45 werknemers. Het maken van fijnmechanische draai- en/of freesdeien voor derden en de matrijzenbouw (zowel vacuum- als spuitgiet-matrijzen) behoort tot de hoofdactiviteiten. Acquisitie naar aanleiding van deze vacatures wordt met op prijs

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2010 | | pagina 20