SjfterAirco Mooi decollete? De tuin hoort er steeds meer bij want we willen lang en lekker loungen Hoera, de terrasjes zijn weer open (en Rotterdam heeft er genoeg!) 365 dagen een Profiteer nu van onze actie! aangenaam klimaat, ook in iiw huis, ligt nu binnen handbereik! Bezoek ook eens onze website www.medinova.com ZESTIENHOVEN OOO (Te) strak is uit, (gezond) groen in Mensen kijken, urenlang... Parkhotel Horst KORTE VAKANTIES IN HET NIEUWE LIMBURGSE PARKHOTEL HORST Op basis van half pension (inclusief overnachtingen, ontbijt en drie gangen diners) 3 dagen - 2 overnachtingen 159,50 per persoon 4 dagen - 3 overnachtingen 238,00 per persoon 5 dagen - 4 overnachtingen 316,50 per persoon Gratis gebruik van zwembad, binnen- en buitensauna en stoombad. Twee solariumruimten. Korting van 10% op alle schoonheids- behandelingen en massages in onze beautysalon. Prachtige ligging aan het water in bosrijke omgeving. Luxe kamers. Mooie fietsroutes. Een airconditioninginstallatie koopt u niet met de ogen dicht. U kiest immers voor een systeem waar u jaren lang plezier van wilt hebben, wat naadloos aansluit bij uw interieurwensen en wat geruisloos moet werken. Daarom biedt Ster Airconditioning niet alleen airco's van topkwaliteit maar met- een de beste garantie voor wooncomfort. En met de mogelijkheid van koelen en verwarmen realiseert u in elk jaargetijde een comfortabel en aangenaam binnenklimaat. Ster Airconditioning B.V. is een toonaangevend bedrijf in uw regio met jarenlange ervaring en een uitstekende service. Niet voor niets zijn wij uw dealer voor o.a. Daikin airconditioning, kenmerkend als "de stilste airco ter wereld". En dat niet alleen; Daikin installaties werken ook uiterst energiezuinig en milieuvriendelijk. En dat jaar in jaar uit, want u krijgt maar liefst 5 jaar garantie. Heeft u nog vragen of wilt u een geheel vrijblijvende offerte? Bel ons gerust, wij staan u graag te woord. U kunt ons dagelijks bereiken op telefoonnummer: 010-4838369. Of stuur een e-mail naar: info@sterairco.nl Ster Airconditioning R. Dam B.V. Gouderakstraat 26b 3079 DB Rotterdam rww.sterairco.nl zkn Medinova Kliniek Zestienhoven beschikt over een team plastisch chirurgen dat tot de top van het vakgebied behoort en o.a. verschillende borstcorrigerende behandelingen uitvoert. Van 15 maart t/m 1 mei 2010 is een borstverkleining in Kliniek Zestienhoven 4.995. Kijk op onze website voor de voorwaarden van de actie, meer informatie over de ingreep en een uitgebreide fotogalerij. Of neem rechtstreeks contact op met de kliniek. Kliniek Zestienhoven Vliegveldweg 65 3043 NT Rotterdam t: 010 - 298 98 98 e: zestierihoven@medinova.com MaasstadPers Woensdag 24 maart 2010 Van de redactie ROTTERDAM Nederlanders stonden natuur- lijk al bekend om 'het gat in de hand' als het om hun interieur gaat, maar de laatste jaren zijn wij hard op weg naam te ma- ken als die-hard tuinfreaks voor wie niets te dol is. Het stukje grond, voor of achter, dat vroeger alleen werd gebmikt om er een sering of En- gelse roos in te planten, wordt steeds meer een verlengstuk van het interieur. Compleet met zi- thoek, buitenkeuken en op kleur gesorteerde beplanting. Want: we willen niet meer ge- woon buiten zitten, maar lekker loungen Ongetwijfeld zullen TV-pro- gramma's als Eigen Huis en Tuin hier hun aandeel in heb- ben, feit is 00k dat er de laatste jaren meer keus dan ooit is op tuingebied. Naast de luxe trend is er dit jaar 00k een hang naar natuur- lijk materiaal en eenvoud. Stei- gerhout blijft bijvoorbeeld pop- ulair en een natuurlijke stof als linnen 00k. „De tijd dat tuinen alleen maar bestraat werden en er op elke hoek een designpot stond met exotische boom erin, lijkt voorbij", zegt tuinontwerp- ster Micha Klein. „Groen komt terug, alleen al omdat juist dat zo'n heerlijk buitengevoel geeft." O Van de redactie ROTTERDAM 1-aag zonnetje, lekker tempera- tuurtje, rose'tje, biertje, borrel- hapje, kortom: even bijkomen op een gezellig terrasje. Na het winkelen, na het werk of ge- woon met vrienden om lekker weer eens bij te kletsen. In deze tijd van het jaar gaan de stoelen en tafels weer naar buiten en zitten we het liefst op de stoep voor het cafe in plaats van bin- nen. Mensen kijken, sigaretje roken; dat lukt buiten nu een- maal beter dan binnen. Geluk- kig heeft Rotterdam genoeg ter rasjes; in alle soorten en maten. De grootste terrassen zijn te vinden aan het Stadhuisplein, rijen dik, zij aan zij kun je hier urenlang mensen kijken. Maar 00k op de Kop van Zuid en langs de Maas nemen de terras- sen elk jaar in omvang toe. Nog zo'n terrassenwalhalla; de Oude Borrelen met een schitterend uitzicht bij Prachtig aan de Maas. mp Haven. Druk bevolkt met voor- al studenten. Een terras in de natuur kun je vinden aan de Kr- alingse Plas. Hier geen mensen om naar te turen, maar bootjes en de indrukwekkende skyline van Rotterdam. In het Scheep- vaartkwartier is het bij Loos vaak dringen voor een plekje en dat de tram daar krakend pal langs je tafeltje rijdt, is voor nie- mand een probleem. Een ver- borgen terras is dat van grand- cafe Engels; een dakterras. O CU£+1 (OdtCXyf ..pcru^u* Tienrayseweg 2 I 5961 NL Horst Classic r 077 - Speciaal voorjaars- arrangement 129,50 per persoon www.parkhotelhorst.nl MEOINOVA

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2010 | | pagina 17