Op zoek naar een nieuw nestje? kwakernaat STEM VAN DE JONGERE WD EISEN DS(BAAN) 2e Paasdag Waardebon Blaaksedljk Toerisme Rotterdam.info proeftuin voor andere steden 'Rotterdam is toch echt veel beter dan Amsterdam' *4495,- OOO Jongeren widen eigen wethouder Sportstad of niet? 5|c Wednesday Skate gered voor een jaar www.slaapboulevard-kwakernaat.nl geopend van 11.00 tot 17.00 €1370,- Droom aanbieding van Tempur! Auping voordeel Box- sprina vanaf €1895, 200cm €1895," 2e matras halve prijs! auping Tegen inlevering van deze bon ontvangt u het 2e kussen voor de helft van de prijs! htHstaS! (Ind.terrein Heinerioord) s. tempur auping Wilms SLAAPBOULEVARO MaasstadPers Woensdag 31 maart 2010 Mokum kijkt ons kunstje af Zo zien we het graag: mooi weer, vrolijke mensen en altijd wat te doen. ROB KAMMINGA Hoe je toeristen moet trek- ken? Dat kunstje kijkt de rest van Nederland tegen- woordig van Rotterdam af. Van de redactie ROTTERDAM Sinds ze hier begin deze maand een nieuw informatiecentrum hebben, zijn alle ogen op Rot terdam gericht. De traditionele VW met een loketje voor bon- nen en rekken vol folders lijkt ten dode opgeschreven en is dit dan het antwoord? Mary Andriesse, met een duur woord hospitality manager bij Rotterdam Marketing, wordt bijna verlegen van alle aan- dacht die momenteel naar het stadsinformatiecentrum aan de Coolsingel uitgaat. „Steden als Amsterdam en Utrecht kijken al een tijdje over onze schouder mee om te zien hoe wij de za- ken aanpakken. Nieuw is dat we de VW, diensten van de ge- meente en het Rotterdams uit- buro onder een dak hebben ge- zet en iedereen is heel be- nieuwd hoe de Rotterdammer dat gaat beleven." De eerste indruk is voorals- nog een goede. Het aantal be- zoekers neemt sinds de ope ning, begin deze maand, dage- lijks toe. Sommigen strijken neer in de loungehoek waar ze op hun gemak wat informatie over de stad op de computer kunnen vinden, anderen laten zich virtueei op de hoogte bren- gen door de binnenstadsma- quette, waarvan delen oplich- ten als deze op een touchscreen Rotterdamse jongeren zijn enthousiast over de suggestie van JouwWethouder.nu om een speciale jongerenwet- houder te installeren in het Rotterdamse college. Dit blijkt uit de laatste door Your World uitgevoerde enquete, die onder ruim 500 jongeren is afgenomen. Maar liefst 63% van de jongeren is voor- stander van een jongeren- wethouder. Ruim 59% van de jongeren geeft aan zelf 00k inspraak te willen hebben in het jongerenbeleid van de stad. De belangrijkste thema's die volgens de ondervraagde jon geren door zo'n wethouder moeten worden opgepakt zijn criminaliteit, werkloosheid en de uitgaansmogelijkheden in de stad. Meer dan de helft van de jon geren, 55%, is overigens dik tevreden en geeft aan dat de gemeente Rotterdam genoeg doet voor jongeren in de stad. worden aangeraakt. Het groot- ste compliment kreeg Andriesse van een Brits stel dat ze tegen elkaar hoorde zeggen dat 'Rot terdam toch echt veel beter is dan Amsterdam'. „We merken dat Rotterdam steeds meer in trek is bij toeristen. Die komen voor de architectuur, maar 00k voor de Euromast, Spido en nieuwe dingen als Splash Tours en de SS Rotterdam. Hier in de etalage hangt een groot scherm waarop ze in een oog- opslag kunnen zien wat er die dag te doen is; niemand hoeft zich in Rotterdam te vervelen." Daamaast doet het promo- tiecentrum zijn best om 00k de Rotterdammer zelf over de drempel te trekken. Niet alleen om hem nou eindelijk 00k eens die Euromast op te sturen, maar 00k om hem in exposities meer over zijn eigen stad te le- ren. Voorlopig blijft het nog even aftasten aan de Coolsin gel. O De KNSB heeft in een brief aan burgemeester Aboutaleb ge- vraagd of hij zijn best wil doen voor de realisatie van een 400 meter-kunstijsbaan in Rotter dam. „Sedert vele jaren is er sprake van de ambitie om een kunst- ijsbaan in Rotterdam te realise- ren, maar op de een of andere manier is dit niet nog steeds niet gelukt", schrijft de KNSB. Bindt de skates maar onder, de woensdagavond skate is in ieder geval voor een jaar ge- ©red. Dankzij subsidies van de gemeente en nieuwe sponsoren kan Rotterdam vanaf 21 juli weer rollen. tot Auping voordeel Bij aanschaf van een TEMPUR kussen, ma- tras en een vtakke bedbodern ontvangt u het bed incl hoofdbord t.w.v. 798,- GRATIS Bij de elektrisch verstelbare uitvoering, ont vangt u 00k nog eens een GRATIS TEMPUR DEKBED t w.v. 449,-. Deze actie is geldig tot en met 5 april 2010. Vraag naar de voorwaarden tot €450,- De Monaco Maximus boxspring van Auping, inctusief hoofdbord, AVS toppers, gestof- feerde AVS boxspringmatrassen en AVS boxspringbodems. Vtak van 5.225,- voor Verstelbaar van 7.865,- voor 6.495,- Boxspring Dublin Maximus van Auping, inctusief hoofdbord, topmatras, gestoffeerde Dublin Maximus matrassen en de Dublin boxspring, van 3.445,- voor 2995,- Dubtin Maximus verstelbaar van 5.445,- voor 4.995,- De Ultima Boxspring Fjord. Een vaste box- spring, topmatras en hoofdbord. Afneembare hoezen. Keuze uit een drietal hoofdborden, vele kleuren en 3 hardheden Afm. 140 x Afm. 160 x 200 cm 1.945,-. Afm. 180 x 200 cm 1.995,- Alleen geldig op 2e Paasdag De bekende Auping comfortabele en ven- tilerende AVS matras wordt nu tijdetijk erg aantrekkelijk om aan te schaffen. U krijgt tussen 2 en 10 april de tweede Auping matras namelijk voor de halve prijs". Op basis van twee 1-persoons AVS of Box- matrassen. (excl. Dublin matrassen) Boonsweg 7 - 3274 LH Blaaksedijk (Industrieterrein Heinenoordl - Tel. 0186 - 60 13 55 - Fax 0186 - 60 40 78 - Maandag 11.00-17.00 uur geopend - Vrijdagavond koopavond - Volop gratis parkeerruimte! - e-mail: info@slaapboulevard-kwakernaat.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2010 | | pagina 3