Actueel Het Paleieje Laat de zon maar komen LOCATIEMANAGER OPRUIER VOOR DE RECHTER r* rif wBMI II ULJ JJ Liquidatiezaak La Serpe noemt bedrag niet lk heb met het OM een substantieel eenmalig bedrag afgesproken.' Voor de vestiging Nesselande zoeken wij een OOO Strandfeest :fc Tuintje op zijn buik Energiebedrijf Nuon is begonnen met de installatie van 520 zonnecollectoren op 'Zoneiland' Almere. Met de op- gewekte energie worden 2.700 woningen in nieuw- bouwwijk Noorderplassen-West voorzien van verwar- ming en warm kraanwater. Het is de eerste Nederlandse woonwijkdie opdeze manier wordt verwarmd. O wfa (36 uur per week) De locatiemanager is een leidinggevende functie in het primair proces met een operationeel karakter. Onder operationeel karakter wordt verstaan dat de locatiemanager zorgt voor het reali- seren en aansturen van de uitvoering van de werkplannen en dagelijks leiding geeft aan de medewerkers van de vestiging In deze functie heb je een sig- nalerende, analyserende en rapporterende rol naar de regiomanager en/of directrice met betrek- king tot knelpunten in de uitvoering van het beleid en met betrekking tot ontwikkelingen. Functie-eisen Je bent een professional met een warm hart voor kinderen. Je hebt ruime leidinggevende erva- ring, een HBO management werk- en denkniveau 6n een kwalificatie om in de kinderopvang te werken Je bent in staat een enthousiast team van collega's aan te sturen en te coachen. Je weet dat communicatie met ouders en collega's belangrijk is. Je hebt inzicht in het oplossen van moei- lijke situaties, je bent zelfstandig en communicatief vaardig Je hebt iets extra's te bieden en vindt de dynamiek van kinderopvang erg leuk In bezit zijn van een rijbewijs is een pre. Aanbod Wij bieden je een afwisselende en uitdagende functie waarbinnen je samen met je collega's naar een afgesproken resultaat toewerkt Teambuilding ervaren wij als een belangrijk begrip Met regelmaat worden er activiteiten ondernomen op dit gebied. Onze arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Kinderopvang. Als een doel, door de organisatie vastgesteld, behaald wordt dan bestaat er vanuit de CAO een recht op een resultaat afhankelijke eindejaarsuitkering. Solliciteren Wil jij een steentje bijdragen in deze innovatieve. groeiende organisatie en bezit je al de functie-eisen? Stuur dan een sol- licitatiebrief met CV naar Kinderdagverblijf Het Paleisje, t.a.v. Simone van der Maas, rayonmanager, Stationsplein 20 te 2907 MJ Capelle aan den IJssel, onder vermelding van 'Locatiemanager' Of mail je brief naar: directie@hetpaleisje.nl Hf Eerst meer weten over de organisatie en onze werkwijze? Kijk dan op onze website www.hetpaleisje.nl MaasstadPers Woensdag7april20iO Opeens speelt de officier voor rechter Het scheelde weinig of kroongetui- ge Peter la Serpe had verteld hoe- veel geld het OM hem heeft gebo- den in ruil voor zijn verklaringen. Totdat aanklager Betty Wind in- greep. Merel van Leeuwen ROTTERDAM Een rechtszaak is eigenlijk net een voetbalwedstrijd. Je hebt twee par- tijen: hetOpenbaarMinisterieen de verdachten die worden vertegen- woordigd door hun advocaten. Daarboven staan de scheidsrechters, oftewel de rechters die de regie voe- ren over het strafproces en het uit- eindelijke oordeel vellen. Maar in het grote liquidatiepro- ces liggen de verhoudingen anders. Misschien komt het doordat het OM zich laat vertegenwoordigen door vier of soms wel vijf aanklagers die iedere zittingsdag naar de bunker in Amsterdam-Osdorp afreizen. Giste- ren werd duidelijk dat niet de recht- bank onder leiding van Frits Lauw- aars de baas is, maar dat officier van justitie Betty Wind de opperrechter is door wie de rechtbank zich laat leiden. Peter la Serpe zei het al, hij is het kroongetuigezijnzat. Drie jaargele- den maakte hij afspraken met justi tie en in ruil voor zijn belastende verklaringen is hem strafverminde- ring en een veilige toekomst na zi jn detentie toegezegd. Maar La Serpe vindt dat het OM hem heeft voorge- logen en hij is inmiddels zo ver dat hij allerlei details over zijn getuigep- beschermingsprogramma en de deal die hij heeft gemaakt met het OM, naarbuiten wil brengen. Substantieel geldbedrag De mensen van het OM met wie hij afspraken heeft gemaakt over zijn getuigenbescherming, zijn anderen dan de mensen van het OM met wie hij over de strafzaak praat, dus over de vele liquidaties in de Amsterdam- seonderwereld. Datmoetenformeel twee gescheiden trajecten zijn, maar volgens La Serpe heeft officier van justitie Sander de Haas een dubbel- rol vervuld en is hij daarmee zijn boekje tebuiten gegaan. 'Ik heb met hem een substantieel eenmalig be drag afgesproken. De Haas liegt als hij zegt dat we niet over geld hebben gesproken dat ikzou krijgen na mijn detentie, om 'n toekomst te cree- ren.' La Serpe vertelde dat hij 'oppor- tunistisch hoog had ingezet' en dat ze een bedrag overeen waren geko- men waarvan De Haas zei: 'Ik denk dat we hier wel iets mee kunnen'. Net toen Lauwaars op het punt stond La Serpe te vragen hoe hoog het bedrag nou was dat hij had afge- Peter la Serpe, kroongetuige sproken met De Haas, greep Wind in. 'U ziet ons misschien wat onge- makkelijk schuiven, maar wij vin- den dit een zeer principiele kwestie en straks flapt La Serpe er iets uit waar hij spijt van zou kunnen krij gen.' Lauwaars wees haar erop dat het de plicht van de rechtbank is om na te gaan of er 'ontoelaatbare toezeg- gingen' aan de kroongetuige zijn gedaan. 'Dat mag niet.' De recht- bankvoorzitter liet doorschemeren dat een accountant vervolgens zou moeten beoordelen of dat afgespro ken bedragtoelaatbaar is of niet. 'De hoogte zegt nog niets Maar Wind kreeg haar zin en Lauwaars liet de kwestie over het geld rusten. De advocaten weten het zeker, het OM maggeen afspraken maken met kroongetuigen over financiele vergoedingen. Dat staat immers in de wet. Voor hen is elk bedrag ontoe- laatbaar. De bal ligt nu weer bij het OM. O De 25-jarige Asim B. moet van het Openbaar Ministerie (OM) twee jaar worden opgenomen in een inrichting voor stelselmatige daders (ISD). Dat eiste de officier van justitie gisteren voor de rechtbank in Rotterdam. Hij staat terecht voor opruiing op 22 au- gustus vorig jaar tijdens het strand feest Sunset Grooves in Hoek van Hol land. Het OM beschuldigt B. ervan dat hij die avond anderen heeft opgezweept en heeft aangezet tot geweld tegen feestgangers en de politie. Diverse be- zoekers van het dancefeest kregen rake klappen, aldus het OM. Later die avond escaleerde het geweld zoda- nig dat politiemensen hun dienst- wapen trokken en waarschuwings- en gerichte schoten losten. Bij de rellen raakten diverse men- sen gewond en overleed een 19-jari- ge Rotterdammer door een politie- kogel.Volgens het OM is B. een 'op- ruier pur sang'. Vrijwel altijd is de po litie zijn doelwit, aldus de aanklager, die hem 'beestachtig gedrag' verwijt op de avond van het strandfeest. Een Belg die vijf jaar spoorloos was, lag al die tijd ©begraven in zijn achtertuin. Volgens zijn gearresteerde vriendin was hij op wereldreis.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2010 | | pagina 16