Oud Nieuws ...natuurlijk bij Straluma! 'Ik leek wel dwaas dat ik weer naar die Oranjeboomstraat ging.' 3498,00 OOO Naast de adembenemende verlichtingsafdeling op de begane grond bieden wij u op onze eerste etage prachtige collectie klassieke en romantische meubelen en klassieke verlichting. Dressoir Eethoek 2 klassieke e ne meuoeie Bankstel 3-1 -1 zits OPENINGSTIJDEN Vitrinekast 2840,00 GRATIS PARKEREN VOOR DE DEUR MaasstadPers Woensdag 7 april 2010 'Mijn moeder verbood me om Karin Moerman SCHIEDAM Dat was de direc- teur", wijst Nel Kuiters (78) naar de lange, zuinig kijkende meneer in regenjas, helemaal links op de foto. „Die kwam de jongens wel aanmoedigen als ze moes- ten spelen, maar verder kwam er geen woord uit zijn mond." „Een stijve man", beaamt haar man Jan Kuiters (80). „Maar bij wedstrijden was hij er wel altijd bij." De groepsfoto van het voetbalelftal van distilleerderij De Kuyper waar Jan maar liefst 45 jaar werkzaam was, brengen bij het Schiedamse echtpaar mooie herinneringen terug. Hard wordt er gelachen om de lange witte broeken die tot ver onder de knie reikten -'Ja, koud hadden we het niet'- en de an- tieke shirts met stijve kragen. Jan heeft een wereldtijd gehad bij De Kuyper, waar hij op zijn veertiende begon als manusje van alles en opklom tot spin in het web van de afdeling Distri- butie. Hij werkte er hard, voor- al in de jaren dat hij op de vrachtwagen zat en het hele land doorkruiste. Als het koud en nat was onderweg, had Nel, die thuis voor de twee kinderen zorgde, pech. Want omdat er nog geen mobiele telefoon was en er onderweg 00k nauwelijks getelefoneerd kon worden, was het maar afwachten wan neer Jan weer thuis zou komen. „Nu kun je het je nog nauwelijks voorstellen, maar je kon elkaar op geen enkele manier berei- ken. Als je met elkaar wilde pra- ten, moest je elkaar zien." En dat was vooral lastig toen Jsm een keer woorden had ge had met zijn toen nog verloof- de Nel en hij na een rit naar Limburg snel weer terug naar huis wilde. Nel, die thuis in Rotterdam-Noord maar zat te wachten op de excuses van Jan, werd met het uur kwader. „Uit- eindelijk was het al ver na el- ven, toen ik eindelijk bij haar was", vertelt Jan, „Zat ze daar met haar arm en stevig over el kaar. Ja, dat heeft me toen wel wat overredingskracht gekost om d'r weer een beetje aan het lachen te krijgen. Och, het is al- lemaal wel goed gekomen, maar als ik toen even had kun- nen bellen was het allemaal wel wat makkelijker gegaan." Dat het is goed gekomen, blijkt wel uit het feit dat de twee al 54 jaar zeer gelukkig ge- Na 54 jaar huwelijk zijn Jan en Nel nog altijd stapelgek op elkaar. karin moerman Stijlvol romantisch kersen wortel 4 deurs compleet 1570,00 kersen wortel uitschuif tafel, indusief 4 stoelen compleet 2150,00 Kwalitatief uitstekend bankstel, geheel leder met een fantastisch zitcomfort MAANDAC van 11.00 tot 17.30 uur DINSDAC T/M DONDERDAG van 9.00 tot 17.30 uur VRLIDAG van 9.00 tot 21.00 uur ZATERDAG van 9.00 tot 17.00 uur kersenhouten uma Zeemanstraat 17 2991 XR BBfcdrecht Rotterdam-IJsselmonde (bedrij\^errein Reijerwaard) Tel. 010-292 10 26 Meubelen Tel. 010-292 10 22 Verlichting Ring Rotterdam-Zuid A15 afslag 20 Barendrecht Rotterdam-IJsselmonde

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2010 | | pagina 8