Oud Nieuws OOO 'Zat ze daar met haar armen stevig over elkaar' of ruil uw huidige woning in tegen 100% van de taxatiewaarde! 444.500 ,-v.o.n. (penthouse] De laatste 2 luxueuze appartementen Mercurius op de Miillerpier, Lloydkwartier, Rotterdam OOO Hoezo afgeschreven? Mooie verhalen worden door ons opgeschreven! Laat ons uw foto's zien en vertel over de mooie momenten in uw leven. MaasstadPers komt langs bij bejaardenhuizen en u kunt aanschuiven. www.mullerpier.nl MaasstadPers Woensdag 7 april 2010 i naar Zuid te gaan trouwd zijn. Ian uit Schiedam en Nel uit Rotterdam. Temgldj- kend is het puur toeval geweest dat de twee bij elkaar zijn geko- men. „Ik zag 'r lopen met een stel vriendinnen in de Oranje- boomstraat",weet Ian nog. „Wij zaten in de bus op weg naar het stadion van Feyenoord. Zeg ik tegen mijn makkers: 'kom, even kijken bij die meiden' en hup, daar gingen we. Een praatje, weet je wel, verder niets. Maar ik vond 'r meteen leuk." De za- terdag daarop ging Ian weer naar de Oranjeboomstraat, want de kans was groot dat Nel daar in de burnt woonde. „Ja, we hadden geen nummers van elkaar of adressen, maar ik wil- de haar dolgraag nog eens zien. Ik leek wel dwaas dat ik er zom- Een teamfoto uit 1948. De wedstrijd tegen de Glasfabriek ging verloren met 1-4. jan kuiters Nel's grote passie was toneel aar nog een keer heenging, maar ja, wat moest ik anders." Voor alle zekerheid had hij bij bioscoop Colosseum alvast twee kaartjes gekocht, waama het lange wachten begon. Won der boven wonder zag hij haar een paar uur later lopen in de Oranjeboomstraat. Gelukkig was Nel net zo blij om hem weer te zien en na een bio- scoopje was het 'aan'. „Het is dat ik een vriendin op Zuid had die net als ik 00k van toneel hield, anders had ik Jan nooit ontmoet. Zelf kom ik uit Noord en mijn moeder verbood me al- tijd om naar Zuid te gaan om- dat het daar gevaarlijk was; want daar was Katendrecht. Wist ik veel wat Katendrecht was... Ik ging in de Oranje boomstraat naar mijn vriendin om met een stel daar toneel te spelen, daar was ik dol op. Heen gingen we met de tram, terug moesten we lopen omdat we alleen geld hadden voor de heenreis." Hoewel Nel haar man na haar trouwen volgde naar Schiedam is ze in haar hart al- tijd Rotterdamse gebleven. „Als we op vakantie zijn roept ze 00k altijd 'Feyenooord!' als we ergens zitten lacht )an. Zelf is ie in zijn hart altijd SWer ge bleven, 00k al bestaat de club sinds de fusie met SMC een aantal jaren geleden, officieel niet meer. „Op zondagmiddag ging ik altijd even kijken, na het rondje langs mijn en haar ou- ders. We hebben daar gouden tijden beleefd. Tot er steeds meer mensen van buiten bij- kwamen en ik me steeds min der thuis ging voelen. Als ik nu moet kiezen doe ik met Nel mee en juich ik voor Feye noord." Voetbal; hij kan er uren over doorpraten en als Ian de foto's van de voetbaldub van De Kuy- per terugziet lijkt het net giste- ren dat hij de ploeg van de po litic in de laatste vijf minuten met 3-2 versloeg. „Man, dat was nog eens een wedstrijd. Stonden we tot vijf minuten voor tijd met 2-0 achter, maken we er drie achter elkaar. Zoiets heb ik nooit meer meegemaakt. Dat was nog lachen achteraf, want toen ik een tijdje daama in Amsterdam kwam met een grote truck van De Kuyper gin gen de toen nog handmatig door de politie bediende ver- keerslichten meteen op rood." „Nee, dat was trouwens niet de wedstrijd die gespeeld is na- dat deze foto genomen is", zegt Jan vastberaden nadat zijn vrouw een toespeling daarop maakt. „Die hebben we toen met 4-1 verloren van de jon- gens van de glasfabriek.' O 75.000,- korting? Wilt u wonen in de directe nabijheid van Rotterdam- Centrum, dan heeft u nu een kans als nooit tevoren. De laatste 2 appartementen Mercurius worden nu aangeboden met kortingen tot maar liefst 75.000,-! Of u kunt uw huidige woning inruilen tegen 100% van de taxatiewaarde U betrekt dan snel uw nieuwe appartement terwijl uw huidige woning al is verkocht. En tegen een prima prijs! Woningkenmerken: woonoppervlakte van 139 m2tot 146 ms tichte woonkamer met open keuken 3 ruime slaapkamers riante complete badkamer flink zonnig balkon op het westen uniek vrij uitzicht op haven en Maas 2 priveparkeerplaatsen in de ondergrondse stallinggarage prijzen nu 404.500,-..n (na korting van 75.000,-!) Vraag naar onze voorwaarden. Kom langs in de modelwoning Laat deze kans niet lopen en kom za. 10 april a.s. langs in de modelwoning. U vindt deze op de Mullerkade 673 in Rotterdam (6e verdieping). Mercurius is een samenwerkingsverband tussen AM en Blauwhoed Eurowoningen B.V. Voor bezichtiging en informatie Ooms Makelaars Rotterdam B.V Maaskade 113 3071 NJ Rotterdam Telefoon (010) 424 B8 88

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2010 | | pagina 9