Specialist voor de Fiets Watersport Incl. gratis SQ-Lab bij aankoop van een fiets www.correct.nl Boat Bike Ceintuurbaan 125 Rotterdam Stoere mountainbike Direct uit voorraad leverbaar Ruim 3500 m2 Fiets Watersport^* GHOST SE 2000 Mountainbike met een ongekende prijs/kwaliteitverhouding van de Duitse topfabrikant Ghost. 160 mm schijfremmen zorgen voor de nodige stopkracht onder alle omstandigheden, het Shimano Alivio schakelsysteem voor altijd de juiste versnelling en de Schwalbe Black Jack banden voor het juiste contact met de ondergrond. Uitgevoerd in matzwart/groen. Uit voorraad leverbaar in 40/44/48/52cm framemaat. CORRECTPRIJS KONA ZING RACEFIETS Met Kona 7005 Aluminum Butted frame maat 56cm ook leverbaar in 49, 53, 59 ,61cm. Voorzien van Kona Carbon vork, Tektro R538 remmen, Kona Road stuur en stuurpen, Velo Road zadel, Kona Road zadelpen, Alex Race24 wielen en Continental UltraSport 700x23c banden. Kleur: Metallic black/blue. I m CORRECT- I M PRIJS Een prachtige collectie mountainbikes en racefietsen van Ghost, Felt, Bottechia, Rat Bikes, Kona, kinderfietsen, de Ferrari fietscollectie, elektrische fietsen, hippe stadsfietsen van Electra en Union en natuurlijk de gewone stadsfiets. Een enorme collectie fietskleding van Shimano, Northwave, Gonso en Pearl Izumi, fietschoenen, accessoires, gereedschappen en onderhoudsproducten. Alles direct uit voorraad leverbaar, uw fiets gratis thuisbezorgd en compleet afgemonteerd en met de uitstekende service, advies en garantie zoals u van Correct gewend bent. Kom langs en ervaar het fietsplezier, want als Correct't niet heeft, vergeet't dan maar! Met de SQ-Lab Body Scanning CRM - een innovatief meetsysteem - kunnen wij u met behulp van de computer en laserstralen in korte tijd opmeten. Het systeem is het resultaat van een samenwerking tussen orthopeden, fysiotherapeuten, wielrenners, fietsers, ingenieursen tweewielerspecialisten. Met deze gegevens kunnen wij de fiets optimaal voor u afstellen. Uwadviseur Uw adviseur Uwadviseur Uwadviseur A. de Jong Art.nr. 394020 Art.nr. 418445

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2010 | | pagina 24