7 Grote lerse gastvrijheid Online wandelagenda /REDACTIE voor een kleine prijs actueel en uitgebreid 4-daags shop arrangement vanaf 109,- p.p 3-daags arrangement vanaf 115,- p.p Accommodatie: U verblijft in hotel Ku'Damm 101, met designbar en ontbijtruimte met panoramauitzicht in de wijk Charlottenburg temidden van winkels, bars en restaurants. Alle 170 kamers zijn ruim ingericht met gratis kluisje, telefoon, satelliet-tv en draadloos internet J tegen betaling), toilet, douche en fohn. Bushalte, metrostation en treinstation op loopafstand. Het hotel beschikt over een parkeergarage (ca. 14 per dag). Inbegrepen: 3 overnachtingen inclusief uitgebreid ontbijt- buffet met panorama uitzicht Welkomstdrankje in het hotel Citymap en Culture Shopping guide 20% korting in restaurant Weinrot (geldig van maandag t/m zaterdag tussen 18.30 Arrangement inclusief 2e klasse vanaf elk station in Nederland naar Berlijn v.v. inclusief zitplaats-reservering en IC-toeslag boekbaar v.a. 259 p.p. Exclusief: Calamiteitenfonds 2,50 per boeking Reserveringskosten 15 per boeking bij online boeking, 25 boekingskosten bij telefonische of reisbureau boeking. Periode: 1 juni t/m 30 december 2010 (aankomst vrijdag, zaterdag of zondag) Boek online en vul de actiecode 4777 in op www.vakantiekrant.nl Aankomst 01-07-31-08 01-11-30-12 01-05 - 30-06 01-09-31-10 2 pk 109 €129 1 pk 185 €209 Verlenging pppn 01-07-31-08 01-11 -30-12 01-05-30-06 01-09-31-10 2 pk €53 €62 1 pk €89 €99 Prijs p.p. Al Arrangement Verlening pppn obv All Incl. 2-3 pers. kamer €115 €59 1-pers. familie kamer 125 €65 Berlijn heeft sinds de val van de muur een ware metamorfose ondergaan, en is omgetoverd tot een bruisende, hippe metropool. Houdt u van shoppen, dan kunt u uw hart ophalen in Berlijn: shopstad bij uitstek! De twee bekendste winkelstraten zijn: Kurfurstendamm en Friedrichstrasse, en, in een zijstraat hebben de grote modehuizen, zoals Armani, Dior en Hermes, hun exclusieve winkels! Berlijn in de zomer is een aanrader. Geen andere wereldstad heeft zo veel groen te bieden als Berlijn, en., ook al ligt de zee zo'n 200 km van Berlijn, het beschikt over een heus strand, gecreeerd door de hippe Berliners aan de rivier Spree. Alle ingredienten voor een strandgevoel vindt u hier: zandstrand, palmbomen, ligstoelen en lekkere hapjes. Niet ver van Nederland, dus prima geschikt voor een weekendje weg, ligt het Sauerland. Beleef de vele hoogtepunten die deze vakantieregio u gedurende het hele jaar te bieden heeft. Zo kunt u heerlijk wandelen in het bergachtige landschap, met verstrekkende bossen, heldere beekjes, zonnige weiden, (stuw)meren en authentieke dorpjes met vakwerkhuizen. Daarnaast leent deze regio, met ruim 1400 kilometer fietspad, zich uitstekend voor een sportieve fietstocht. Sporthotel Kirchmeier Geniet met z'n tweeen of met een hele gezin van een sportieve of ontspannen break op basis van All Inclusive in het Sporthotel Kirchmeier. Het hotel is mooi gelegen op ca. 5 km. van het gezellige Winterberg. Het beschikt onder meer over een luxueus Beauty- en Wellness Centre met zwembad en sauna's. Er is een bar, restaurant, discotheek, en verschillende sportmogelijkheden. Inbegrepen: 2 overnachtingen in Sporthotel Kirchmeier 2 keer ontbijtbuffet, lunchbuffet of pakket, dinerbuffet 2 x's middags koffie met gebak, ijs Van 10.00-21.00 gratis alcoholvrije drankjes Van 18.00-21.00 gratis bier en huiswijn Gratis gebruik van zwembad en wellness Gratis (nederlandstalige kinderanimatie) tijdens vakanties 23.00) Gratis Rittersport Chococreation bij Rittersport Bunte Schokowelt Derde flesje parfum gratis (3=2) bij parfumerie Harry Lehmann Voucher voor 10% voordeelpas voor het grootste warenhuis in Duitsland, KaDeWe Gratis Nivea mini creme 2 koffie- specialiteiten voor de prijs van 1 in het Nivea Haus (goedkoopste gratis). Prijs per persoon per arrangement Kinderen t/m 5 jaar verblijven gratis op de kamer met 2 volbetalende volwassenen, o.b.v. all inclusive!! Kinderen van 6 t/m 12 jaar betalen 50% van de arrangementsprijs o.b.v. all inclusive (maximaal 2 kinderen per familiekamer). Exclusief: calamiteitenfonds 2,50 per boeking; toeristenbelasting ca. 1,75 p.p.p.n. en reserveringskosten 15 per online boeking en 25 per telefonische of reisbureau boeking. Het arrangement is geldig t/m 21 december 2010, aankomst dagelijks. Boek online en vul de actiecode 5394 in op www.vakantiekrant.nl Zin in vakantie, maar niet in een lange vliegreis? Toe aan een reisje, maar niet aan een fikse rekening? Dan is er goed nieuws. Ierland is nog geen 1,5 uur vliegen, zeer gastvrij en voordeliger dan ooit. Zo zijn de hotelprijzen met maar liefst 20% gedaald, shop je in Belfast heel cheap dankzij de gunstige wisselkoers en eet je voor een prikkie een heerlijke maaltijd in een van de ontelbare restaurants. De Ieren ontvangen je met open armen in hun steden, dorpen en op het platteland. Sprookjesachtig kasteel, inspirerende wandeling of indrukwekkend museum: Ierland weet raad met alle wensen en dromen. Voor je het weet sta je te genieten in het knalgroene lerse gras, met een glinllach op je gezicht en zonder pijn in je portemonnee. Wie pas net komt kijken, doet dat extra voordelig in Dublin. Hier is de hop on - hop off bus namelijk helemaal gratis voor twee kinderen tot veertien jaar, per een betalende volwassene. Maar je hoeft in Ierland niet groen als gras te zijn om voordeel te pakken. Wie de gezegende leeftijd van 66 heeft behaald, vraagt de Golden Trekker pas aan. Met dit kaartje kun je tot 12 dagen lang gratis en onbeperkt reizen met alle treinen in de lerse Republiek. Ook wie niet minderjarig of senior is valt in het voordeel: alle nationale musea zijn gratis, gidsen en plattegronden voor heerlijke wandelingen kunnen kosteloos worden afgehaald bij de plaatselijke VW en met de gratis te downloaden Heritage Island kortingskaart krijg je korting op de belangrijkste historische bezienswaardigheden, zoals Blarney Castle. Gloednieuw zijn de gratis te downloaden audiotours door Dublin. Zet de podcast op je MP3-speler en wandelen maar! Overal in Ierland vind je Bed Breakfasts, waar je niet alleen heel sfeervol kunt overnachten, maar ook nog eens verschrikkelijk voordelig. Prijzen vanaf 30 p.p. inclusief ontbijt of 3 nachten voor de prijs van 2 zijn geen uitzondering. Geef je de voorkeur aan een hotel? Ook dat kan tegen superprijzen. De hoteltarieven in Ierland zijn met meer dan 20% gedaald, wat betekent dat je een trendy topkamer nu voor zo'n 80 kunt boeken. Kijk voor meer informatie op www.ierland.nl Ierland heeft sprookjesachtige kastelen in prachtige landschappen. De wandelaar beschikt met de website www.landelijkwandelprogramma.nl over de meest actuele wandelagenda van Nederland. Hier zijn de laatste wijzigingen van bijvoorbeeld startlocatie of afgelasting bekend, waardoor de wandelaar niet meer voor vervelende verrassin- gen komt te staan. Met de uitgebreide zoekfunc- tie vinden zij het wandelevenement dat bij hun past. Mag de hond mee? Loopt de route vooral door de natuur of over de weg? En zelfs, welk wandelweercijfer krijgt het evenement? Door zich gratis aan te melden voor de nieuwsbrief bli- jft de wandelaar altijd op de hoogte van wijzigin- gen, nieuws en aanbiedingen. Het Landelijk Wandelprogramma van KNBLO- NL bestaat uit 1000 unieke evenementen, samen goed voor meer dan 100.000 kilometer wan- delplezier. Van rustige natuurwandelingen tot grote publiekstrekkers zoals de Vierdaagse van Nijmegen, Dam-tot-Dam Wandeltocht en Rode Kruis Bloesemtocht. Jaarlijks trekken de even ementen 600.00 deelnemers. Naast de nieuwe website bestaat het Landelijk Wandelprogramma ook uit de jaargids en een digitale nieuwsbrief. KNBLO-NL steunt zijn lidorganisaties door hun evenementen nog beter op de kaart te zetten. De kernactiviteiten van de bijna 600 bij KNBLO- NL aangesloten organisaties zijn het organiseren van wandelevenementen en het samenbrengen van wandelaars. Naast het Landelijk Wandel programma is KNBLO-NL bekend van de Vierdaagse, Via Vierdaagse en de Avond4daagse waar jaarlijks 250.000 kinderen aan deelnemen.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2010 | | pagina 21