Busreis ook ideaal voor actieve vakantieganger /ZONVAKANTIES Prijzen en vertrekdata 10 daagse reis Reymar Playa* Prijzen en vertrekdata 10 daagse reis Los Pinos* €135 €145 €165 €199 €169 juijn rossum Cycletours Mooie stranden, aangename temperaturen, en een gezellig hotel, dat is genieten en ontspannen in de Spaanse zon! Dit zijn de speerpunten voor een heerlijk reisje per luxe touringcar naar een van de zonnige Spaanse Costa's. Boosten Reizen heeft zeer scherpe aanbiedingen naar Malgrat de Mar met de gezellige langepalmcn boulevard en typische Spaanse smalle straatjes met Spaanse cafes, restaurantjes en leuke winkeltjes. De blauwe hemel, de uitgestrekte goudgele stranden waar je kunt genieten van een heeriijke duik in het glasheldere water van de middeliandse Zee. Met temperaturen rond de 28 graden Celsius. Een perfecte temperatuur om lekker lui aan het strand te liggen of voor het maken van excursies. Willen de kinderen meer dan zwemmen en spelen op het strand dan kunnen zij zich goed vermaken in Dolfinarium Marineland of zwemparadijs Waterworld. Voeg daarbij de culinaire Spaanse keuken, een verrukkelijke paella of een heeriijke tortilla met sangria toe en je vakantie kan niet meer stuk. De reis Je vertrekt in de ochtend met een van onze luxe touringcars voorzien van airconditioning, een bar, toilet en dvd, en arriveert de volgende ochtend vroeg in Malgrat de War- Spanje. Je kiest bijvoorbeeld voor het drie sterrenhotel Reymar Playa aan de palmen boulevard of hotel Los Pinos direct tegenover het schitterende zandstrand. Beide hotels hebben een mooi zwembad met zonneterras, ontvangsthal en gezellig restaurant. Alle kamers zijn voorzien van bad/douche, toilet, televisie, airconditioning en balkon. Deze reizen zijn inclusief 14 buffetmaaltijden. Hotel Los Pinos is ook op All Inclusive basis mogelijk, u betaalt dan 60,- per week extra. Hotel Reymar Playa is erg gezellig met enkele keren per week een dansavond met live- muziek en hotel Los Pinos heeft een gratis wifi spot en een binnenbad, sauna en Jacuzzi. mei 17-21-24-28-31 €149 juni 11-14 €159 juni 18-21 €199 juni 25 €219 juni 28 €229 juli 2-5 €275 juli 9 €299 mei 14 mei 17-21-24 mei 28-31 juni 4-7 juni 11-14 eventueel All Inclusive toeslag€ 60,- De toeslag voor Royal Class bedraagt €25 p.p. Het eerste kind tot twaalf jaar op een kamer bij twee volledig betalende betaalt slechts €99 ook in juli en augustus, bij Los Pinos geld kinderleeftijd zelfs tot 14 jaar. X Boeken of meer informatie vindt u op www.boosten.nl of telefonisch tijdens kantooruren bij Boosten Reizen Verlengde Klinkertstraat 34, Hoensbroek, 045-5227777. Indien je on-line boekt bespaar je €5 reserveringskosten. Op vakantie en niet te veel geld willen uitgegeven. Dan is een busreis een goed alternatief. Er zijn talrijke reisorganisaties die dergelijke vakanties aanbieden. Rondreizen met aantrekkelijke en bijzondere excursies, pendelbussen naar bijvoorbeeld populaire bestemmingen in Spanje, zijn enkele voorbeelden. De bus als vervoersmiddel is ook ideaal voor de actieve vakantieganger. De lietser die zich met zijn tweewieler naar elders in Europa laat brengen om daar een mooie route te rijden. Het mekka van de fanatieke fietser is ongetwijfeld de Alp d'Huez in de Franse Alpen. Vooral bekend als finishplaats van een To ur de France etappe. De beklimming begint vanuit het dorp Le Bourg d'Oisans en de top is op 1860 m. In navolging van de professionals bedwingen duizenden fietsfanaten jaarlijks deze berg. Ze overbruggen in 13,8 km een hoogteverschil van 1061 m met een maximaal stijgingspercentage van 11,5%. De Alpe d'Huez vormt ook het decor van Alpe d'HuZes, een wielerevenement waarbij de berg meerdere malen wordt beklommen om geld in te zamelen voor KWF Kankerbestrijding. Met de fietsbus naar bijvoorbeeld de Franse Alpen om de beruchte Alp'd Huez te beklimmen. Een fietsvakantie kan primitief zijn, maar ook luxueus. Op pad met je eigen kruiptentje en overnachten ergens in de natuur. Uiteraard alleen op plaatsen waar dat is toegestaan. Of heel ontspannen door een prachtige omgeving toeren, terwijl je logeert op een camping waar je tent al klaar staat en een kok zelfs het avondmaal bereidt. Overnachten in een hotel kan natuurlijk ook. Als je van plaats naar plaats trekt is het mogelijk om de bagage apart te laten vervoeren. Een busreis is een uitgelezen mogelijkheid een land(streek) te bekijken. Reizen in een luxe een touringcar en met een gids door landen als Italie, Spanje, Noorwegen, Zweden, Duitsland en Oostenrijk is heel populair. Geen wonder, want alles is voor je geregeld, je legt vele kilometers af en ziet veel, zonder dat je zelf achter het stuur hoeft te kruipen. Adressen van reisorganisaties, die busreizen en fietsreizen in combinatie met buisvervoer organiseren staan onder andere op www.busreizen.eigenstart.nl en op www.fietsvakanties.startkabel.nl. Cycletours ffftsvakanties

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2010 | | pagina 27