4^ Stem op Hero Brinkman! En red Geert Wilders! Binnendienst Medewerk(st)er LIJKEN ZOEKEN OP DE EVEREST MINSTENS 52 MDNDODEN Ik vind dat je in de partij moet kunnen debatteren over de kopvoddentax.' veelzijdig verze Muiterij Afstand van harde islamstandpunt Die durft Berging Rusland lie re 11 De Actua Groep is gevestigd in het Rivium Brienenoord Businesscenter te Capelle a/d ussel en bestaat uit een assurantiebemiddelingsbedrijf, een assuradeunenbedrijf en een schadeverzekeringsmaatschappij en is actief op zowel het gebied van garantie- verzekeringen als op het gebied van schadeverzekeringen sinds enige jaren is de Actua Groep ook actief buiten Nederland en verzekert zij in diverse Europese landen. A ,1 MaasstadPers A t |lg\£*■- Woensdagi2mei20to Demissionair staatssecretaris van Emancipatie, Marja van Bijster- veldt, vaart mee tijdens de Gay Pride. Ze steunt daarmee'de vrij- willigers waar Nederland op drijft'. En de homoseksuelen dan? Wij zijn voor spoedige indiensttreding op zoek naar een (parttime 16-24 uur per week) Taakomschrijving: Je ondersteunt zowel de binnen- als de buiten- dienst van de Marketing en Sales afdeling en zal o.a. de volgende taken verrichten: - Vervaardigen commerciele rapportages; - Bijhouden dealerbestand; - E-mailbehandeling; - Beantwoording afdelingstelefoon. Het profiel: - Opleiding op HAVO/MBO-niveau; - Leeftijd tussen de 20 en 35 jaar; - Goede beheersing van de Nederlandse taal en MS Office (m.n. Word, Excel en Outlook); - Goede contactuele eigenschappen; - Representatieve verschijning. Wij bieden: - Een afwisselende baan voor T6 tot 24 uur per week (werktijden en dagen in overleg); - Een team met leuke jonge collega's; - Een marktconform salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Een team sherpa's heeft het stoffelijk overschot van deZwitserse klimmer Gianni Goltz geborgen van de Mount Everest. De man overleed in 2008 in de zogeheten 'zone des doods', boven de8ooo meter. Sinds vorige maand zijn sherpa's bezig met een schoon- maakoperatie op de berg. Naast afval zoeken zij naar overschotten van Rob Hall uit Nieuw-Zeeland en de Ameri- kaan Scott Fischer, de gidsen die over- leden tijdens een klimramp in 1996. Het aantal mijnwerkers dat door ex- plosies in een Russische kolenmijn bij de stad Mezjdoeretsjensk is om- gekomen, is opgelopen tot zeker 52, volgens de Russische autoriteiten. Bijna veertig mensen worden nog vermist. De twee explosies deden zich zaterdagavond en zondagoch- tend voor, nadat methaangas was vrijgekomen. Het gaat om de zwaar- ste mijnramp in Rusland in de afge- lopendriejaar. Hero Brinkman is eefi stemmenka- non. Of je nu houdt van Wilders of de PW haat. Redenen te over om op hem te stemmen. Dirk Jacob Nieuwboer DEN HAAG 1Je wilt democratic in de P V V Daar is het hem allemaal om te doen, zegt de muiterdiegeen muiter wil he- ten zelf. Hero Brinkman wil een de- mocratische PW. Met leden. Con- gressen. Zodat zijn zoontje er over vijftig jaar ook op kan stemmen. En lid van kan worden. Weinigen die het echt geloven. Brinkman zou vooral boos zijn omdat hij op een lage lie plek op de kieslijst is gezet. Uit zijn op eigen eer. Maakt allemaal niet uit, want een ding staat vast: onder Wil ders komt die partijdemocratie er nooit. Deene keerzegtde PW-leider dat het daarvoor te vroeg is. De an- dere keer dat hij helemaal niet zit te wachten op die 'schijndemocratie'. In de praktijk wordt de PW er bepaald niet transparanter op. Wilders is steeds moeilijkerbereikbaar en bij de laatste bi jeenkomst mochten journa- listen niet praten met kandidaten en partijsympathisanten. Een stem op Brinkman is de enige tastbare hoop op een democratische PW. 2. Je wilt de PW kapot maken Bedenk wel dat je met die stem op Brinkman de PW mogelijk kapot maakt. Wilders reageerde gisteren rustig. Na de verkiezingen zouden ze het eens rustig hebben over de parti j- structuur. Hij kon nietanders. Brink- man plande zijn actie bewust nadat de kieslijst was vastgesteld. Wilders had hem uit de fractie kunnen gooi- en, maar niet van de lijst. Geen beste optie. Dan maar liever de schade be- perken en doen alsof er niks aan de hand is. Maar reken maar dat Brink- man intern op zijn flikker heeft ge- had. De PW koesterde het imago van een 'knokploeg'. Met zijn alien tegen de boze buitenwereld. En nu staat daar Brinkman, glunderend voor de camera, een solist die voor zijn eigen hach je campagne gaat voeren. PW-kandidaat Hero Brinkman Brinkman is bovendien niet kans- loos. Met zijn Antillen-bashing en crimefightersimago is hij een van de weinige PW'ers die los van Wilders zetels binnen kan halen. Hij is waar- schijnlijk niet zo'n stemmenkanon als Rita Verdonk in 2006, maar heeft wel genoeg potentie om net als zij deed in de WD tweespalt te zaaien. 3. Je wilt een PW Light Mark Rutte zal gemengde gevoelens hebben bij Brinkmans muiterij. Een verdeelde PW kan hem natuUrlijk stemmen opleveren. Hoe meer de PW zakt in de peilingen, hoe hoger deWDstijgt. Datzijn waarschijnlijk ook veel kiezers die zich wel aange- trokken voelen door de PW, maar de partij toch een tikje te radicaal vinden om echt op te stemmen. Die kopvod dentax bijvoorbeeld, moet dat nou? Nee, zeggen nogal wat PW-sympa- thisanten. Wat zegt Brinkman? 'Ik vind dat je in de partij moet kunnen debatteren over de vraag of de kop voddentax wel de juiste maatregel is.' Daarmee neemt hij afstand van de kern van Wilders' strategic: provoce- ren met keiharde islamstandpunten waarna hij het debat met moslims mijdt. Brinkman zelf kondigde giste ren aan dat hij wel met moslims in debat zal gaan. Mooie gelegenheden omdePW Light tepromoten: harder dan Rutte, milder dan Wilders. 4. Je wilt Geert Wilders redden Hero Brinkman is eigenlijk de enige die met Geert Wilders meedenkt. Die door heeft dat het niet eeuwig zo door kan gaan. Want het gaat niet goed met de PW-leider. Hij oogde altijd als een geweldenaar, iemand die zich van niks en niemand wat aantrok. Maar nu ziet hij er zwakjes uit. Jarenlang wist hij het nieuws met speels gemak te domineren. Nu moet hi j al leen nog maar reageren op vervelende bench- ten. Krampachtig lachen dat er niks aan de hand is. Zeggen dat de dalende peilingen hem niks doen. Een jaar geleden droomde hij er van premier De 'simpele po- litieagent'. anp te worden. Nu neemt hij genoegen met gedoogsteun voor een minder- heidskabinet. Gelukkig is er een ie mand die ingrijpt. Brinkman, die zegt dat de PW dat niet moet accep- teren, maar moet gaan voor een plek in het kabinet. En hij denkt ook nog na over de opvolging. "Want Geert kan ons na- tuurlijk ieder moment ontvallen.' Er zijn er wel die dat een onkiese verwi j- zing vinden naar een mogelijke aan- slag. Terwijl hij juist de enige is die Wilders een uitweg biedt uit zijn uit- zichtloze bestaan. 'Misschien wil Geert wel iets anders gaan doen.' Wat een goedzak eigenlijk, die Brinkman. Hij heeft het beste voor met de PW, met Geert, met het land. Een democraat in hart en nieren. Lijst 5, nummer 11. Stem op die Brink- man! O Belangstelling? POStbUS 849 Stuur je reactle met CV naar de Actua Groep 3000 AV Rotterdam t.a.v. mw. N. Groot afdeling Personeelszaken e-mail: n.groot@actua.org Neem ook eens een kijkje op 0 n/eweb: www.actua.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2010 | | pagina 40