6 OudNieuws voor uw oud goud Hoogste prijzen Mientje Bakker ging de kan- toren langs met koffie, thee en (illegale) sigaretten. WIJ ZIJN SLECHTS il DAG IN capelle a.d. ussel GOUD IS GSLQ OO GEHOORD GELEZEN GEZIEN Ons vakkundig team en de koffie met wat lekkers staan voor u klaar! voor onze klanten zoeken wij momenteel dia- manten van 0.5ct. en hoger en gouden munten. Heeft u goud dat u niet meer draagt of wilt u simpel weg uw oud goud omzetten in direct cash geld? MaasstadPers Woensdag 26 mei 2010 De koffiejuffirouw was altijd we Frank Willemsc Rotterdam Ze zagen haar graag komen met haar koffiewagentje. Mientje Bakker werkte 27 jaar als koffiejuffrouw op een groot kantoor van de Arbeids Inspec- tie Dienst (AID). Zij verwende - met Rotterdamse tongval- kant- oorlui met koffie, thee en ge- vulde koeken. En soms 00k met de verkoop van illegale si garetten. Dat was de leukste tijd van haar leven: een zelfstandige baan waarmee ze 'een leuk centje1 bijverdiende. Op het kantoor van de Ar beids Inspectie Dienst werkten honderden inspecteurs van het stoomwezen en de vleeskeuring en die moest ze zo goed moge- lijk bedienen. Eerst was Mientje in dienst, later ging ze Voor eigen reke- ning' met versnaperingen langs. Met een luid 'Goedemorgen al- lemaal' kreeg ze een grote klan- tenkring waar ze amicaal mee omging. Ook daar werd ze Mientje genoemd, een naam waar ze ronduit een hekel aan heeft. „Ik heet eigenlijk Wilhel- mina en zou veel liever Willy worden genoemd." Mientje Bakker werd in 1927 geboren in Crooswijk, een wijk die ze in haar 88-jarige leven altijd trouw is gebleven. Er bestond voor haar gewoon- weg niets anders dan het oude Noorden van Rotterdam. Nu woont ze in Zorgcentrum Ru- broek, slechts een paar straten van haar geboortestraat van- daan. Ze is een echte Crooswijkse en haar opa had op de Croos- wijksekade een taxibedrijf. Zijn vijf zonen gingen allemaal de horeca in en hadden een eigen kroeg. Dus ook Mientjes vader, die uitbater was van De Nieuwe Vijgenboom aan het Noord- plein. Mientje Bakker is een echte Crooswijkse, dus verzamelt ze er op los. robkamminga De Kroeg Maar Mientje deelde die passie voor de horeca totaal niet. Door alles wat ze heeft meege- maakt en door alle ellende die ze er heeft gezien heeft ze in- middels een broertje dood aan het kroegleven gekregen. En een bloedhekel aan de alcohol die menig gezin vemietigde in de crisisjaren. Ze groeide op in zo'n cafe waar menig huisvader zijn loon verdronk. Niet voor niks drinkt ze net als haar zus- sen en moeder zelf geen drup- pel alcohol. Zondag 30 mei a.s. vanaf 10.00 uur t/m 16.00 uur zijn wij in: NH Hotel Capelle aan den Ussel Barbizonlaan 2, 2908 MA Capelle aan den Ussel Zaal: Zie borden Goud is Geld BELANGRIJKE DATA VOOR UW AGENDA: Dinsdag 1 juni a.s. vanaf 10.00 uur t/m 17.00 uur zijn wij in: Bilderberg Parkhotel Westersingel 70, 3015 LB Rotterdam Zaal: Zie borden Goud is Geld Wij kopen uw oud goud voor de hoogst mo- gelijke dagprijzen, zonder gezeur, snel en di rect zodat u weet wat uw oud goud waard is en direct uw geld in uw bezit heeft! Zaken doen met een betrouwbaar bedrijf zal leiden tot een succesvolle ervaring mede doordat wij meer dan 20 jaar ervaring hebben in deze branche! Het grote voordeel van G=G voor u als consument is simpel omdat u rechtstreeks zaken doet met de groothandel zal de goud- prijs beduidend beter zijn dan de weg via al- lerlei tus i-npersonen wat voor u als consu- rhent eft g|udprijs drukt. tpeCialiseerd in de aankoop van oude horloges, antieke juwelen, n dtem^ptjuwelen en munten en iem& prijzen evehals uyrtiSamantjuwelen en/of i .'ten ericende taxa- teur die speciaal uit En- geland overkomt om de juiste taxaties voor u uit taupe re r gra Uw oude gouden sieraden zijn nog steeds geld waard, zelfs als ze beschadigd of kapot zijn. De goudprijs is de voorbije 30 jaren nog nooit zo hoog geweest. Wij kopen alle soor- ten gouden sieraden, zelfs beschadigd of kapot, kettingen, ringen, armbanden, oorbel- len, gouden munten en gouden tanden en betalen contant de beste prijzen. Woensdag 2 juni a.s. vanaf 10.00 uur t/m 17.00 zijn wij in: Carlton Oasis Currieweg 1, 3208 KJ Spijkenisse Zaal: Zie borden Goud is Geld Donderdag 3 juni a.s. vanaf 10.00 uur t/m 17.00 uur zijn wij in: Golden Tulip Papendrecht Lange Tiendweg 2, 3353 CW Papendrecht Zaal: Zie borden Goud is Geld Vrijdag 4 juni a.s. vanaf 10.00 uur t/m 16.30 uur zijn wij in: Rustburcht Party Centrum Strevelsweg 744-746, 3083 AT Rotterdam Zaal: Zie borden Goud is Geld Wij hebben vestigingen in heel Europa, in Nederland kunt u ons het best bereiken via tel.nr. 06-57214060 of 0032-485054827 www.goudisgeld.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2010 | | pagina 6