Actueel A Partij opent heksenjacht op heksenjacht KFB KFB" smoesjes KOERS Projectleider bouwkundig vastgoedonderhoud r KOERS Telefoniste/receptioniste/administratief medewerker m/v V KOERS Financieel medewerker MBO/MBA 4- EBELI Projectleider Elektra geen meer Nederland Kom naar de truck op 19 juni in het Alexandrium in Rotterdam Ja£&y WK Leefbaar Capelle wil kunnen kijken op grote schermen Constructief denken in de juiste richting www.koers.com www.ebeli.nl e r OOO MaasstadPers Woensdag 9 juni 2010 Leefbaar Capelle heeft bur- gemeester Koen gevraagd om geen heksenjacht te starten op grote WK-scher- men. Van de redactie ROTTERDAM De Rotterdamse burgemeester Aboutaleb had voor zijn ge- meente al aangekondigd geen grote TV-schermen te willen om rellen te voorkomen. Als korpsbeheerder gaf hij dit ad- vies aan de hele regio. "Nederlands voetbal gaat juist om saamhorigheid"; aldus ffactievoorzitter Aart-Jan Moer- kerke van Leefbaar Capelle, "om het oranjegevoel. We moe- ten niet doorslaan en nu alles wat leuk is gaan verbieden." Burgemeester Frank Koen heeft Oranje ballonnen loslaten, het heeft wel wat. rob kamminga positief gereageerd op het ver- zoek om TV-schermen toe te staan. Volgens hem komt er geen heksenjacht en zal hij elke aanvraag om zo'n WK-scherm te plaatsen apart beoordelen. "Daar zijn wij blij om", aldus Moerkerke. "En nu op naar de finale. We hopen dat Capelle oranje kleurt!" Een mooi voor- beeld vindt Leefbaar Capelle het oranje kleuren van de Hoe- kenbuurt. "Een buurt met meer culturen is niet in Capelle te vinden. Dat zo'n buurt massaal oranje kleurt, dat is verbroede- ring!" Overigens is volgens Leefbaar Capelle het goede voorbeeld te vinden in de ge- meente Doetinchem. Daar worden WK TV-schermen toe- gestaan tils de initiatiefnemer een goedgekeurd veiligheids- plan heeft. Eigen verantwoor- delijkheid is daar het motto. Al eerder vroeg Leefbaar Ca pelle aandacht voor Capelse evenementen in relatie tot de rellen. Moerkerke: "Omdat de verhalen gingen dat zelfs voor het traditionele klassieke festi val in het Schollebos extra be- veiliging nodig zou zijn, heb- ben we onze burgemeester 00k hier vragen over gesteld. Als er risico's zijn moet de beveiliging omhoog. Dat is duidelijk. Daar- naast moeten vooral de rel- schopp>ers snoeihard aangepakt worden. Maar Capelse evene menten mogen hier niet de du pe van worden. Het zou toch te gek voor woorden zijn als we voortaan Koninginnedag moe ten vieren met meer blauw dan oranje op straat?" O Wat vindt u van dit nieuws? Reageer op www.maasstadpers.nl GROEP Organisatie: Koers bouw I totaalonderhoud en Ebeli installatietechnisch bureau zijn onderdeel van de KFB Groep. De units van de KFB groep houden zich bezig met het verlenen van diensten voor het in stand houden en verbeteren van onroerende goederen. Koers bouw I totaalonderhoud en Ebeli installatietechnisch bureau zijn per direct op zoek naar de volgende fulltimers: Vacatures Werkzaamheden: Zorgdragen voor de acqui sitie, calculate, planning, projectlelding en werkvoorbe- reidlng van de diverse onder- houd en renovatieprojecten. Vacatures 1 Beoordeling offertes van onder-aannemers en geven van opdrachten, Bewaken van de kwalitelt en de veiligheid op het project. Onderhouden contacten onder-aannemers. Competenties: Leldinggevende capacitelten. Analytisch en overtulgend, Zeltsturend. Resultaat-en ktantgerlcht. Ambltleus en stressbe- stendig. Commercieel en contactueel. Profiel: MBO-HBO bouwkunde of gelijkwaardige opleiding, ervarlng e.g. denkniveau. Rulme praktljkervarlng in de vastgoedonderhoud branche blj aannemers. Telefonie: Verantwoordelljk voor de maximale berelkbaarheld van ons bedrljf. Het visltekaartje aan de telefoon zijn voor onze relates en medewerkers. Het beantwoorden en afhandelen van het binnen- komende telefoonverkeer (in- en extern). Vacatures Pro-actief en servicegericht handelen bij vragen en storingsmeldingen van klanten en medewerkers. Administratis!: Het dagelijks ondersteunen van diverse afdelingen binnen ons bedrijt door bet verrichten van diverse llcht-admlnlstratleve handelingen. Functie-eisen: LBO of gelijkwaardig werk/ denkniveau. Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Een positieve pro-actieve instelling en bljdragen aan een goede, coilegiale werksfeer. Relevante werkervaring en/ of opletdingen. Competenties: Assertlef Flexibel Accuraat Communicatief Klantvriendelljk Servicegericht Werkzaamheden: Crediteuren administrate. Controle inkoopfacturen. Voorbereiden van betalingen. Onderhouden van admini- stratieve contacten met onze crediteuren. Vacatures WKA administrate. Alle overige voorkomende werkzaamheden op de afdeling. Competenties: Bekend met Microsoft Office programma's, met name Excel. Flexibel optreden en col- i instelling. Sterke communlcatleve vaardigheden in woord en geschrift. Accurate en georganiseerde werkwijze. Prettige telefoonstem. Profiel: Opleiding: MBO/MBA of gelijkwaardig. Praktijkervaring in gelijk waardige functle. Goede kennis van de Neder landse taal. Werkzaamheden: Zorgdragen voor de aequisltie; caicttetie, planning, projecfleidtng en werkvoorbereiding van de diverse onderhoud en renovatieprojecten, Beoordeling offertes van onder-aannemers en geven van opdrachten. Bewaken van de kwaliteit en de veiiigheid op het project. Onderhouden contacten onder-aannemers. Competenties: Analytisch en overtulgend. Hetfsturend Resuttaat-en klantgericht Ambitious en stressbe- stendlg Commercieel en contactueel Profiel: MBO-HBO elektrotechniek of gelijkwaardige opleiding, ervaring c.q. denkniveau. Ruime praktijkervaring in de branche bij Instatlateurs. Heb je interesse? Stuur dan een sollicitatiebrief met c.v. naar: KFB groep, t.a.v. mevrouw A. de Ruijter, Bijdorp Oost 56, 2992 LA Barendrecht, e-mail: anitaderuijter@koers.com De sluitingsdatum is 25 juni 2010 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor meer informatie over onze organisatie/ vacatures: Frankrijk 20 September - 02 oktober Portugal fp®^e Italie 04 - 1 f juni 14 - 21 juni Vragen over erectie- stoornissen? Wpien.chapp.lqk* Geiondhpi.r....i«.J Maak een erectiestoornis bespreekbaar Answers That Matter.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2010 | | pagina 15