Centralisten M/V Medisch secretaresse mVAN MIERLO si si 11 11 si s I Schoonenberg Projectadministrateur (40 u p/wk) Wat leuk om te horen! 11 "Vi- Rijndam is een van de grootste revalidatiecentra in Nederland. Ongeveer 700 medewerkers heipen er jaarlijks zo'n 8.000 patienten in vier eigen vestigingen en zeven ziekenhuizen. We werken nauw sarnen met het Erasmus MC op het gebied van opieiding, wetenschappelijk onderzoek en onderwijs. Voor de locatie Sint Franciscus Gasthuis, afdeling PBA-4 (polikliniek volwassenen), zoeken we per direct een: 28 tot 30 uur per week op ma-woe-do-vrij Ben jij een secretariate duizendpoot met werkervaring in de gezondheidszorg, bij voorkeur op een polikliniek? Dan verwijzen we je graag naar onze website. Daar vind je meer informatie over de functie, de afdeling, de sollicitatieprocedure en wat wij je nog meer te bieden hebben. www.rijndam.nl Rijndam revalidatiecentrum fi Een baan met toekomst bij Schoonenberg. COMMERCIEEL ASSISTENT m/v H00RC0MF0RT ADT Fire Security, onderdeel van Tyco International, is wereldwijd den van de grootste aanbieders van (brand) beveiligings- en veiligheidsoplossingen. Voor ons Security Operations Cen tre in Capelle aan den IJssei zijn wij op zoek naar Centralisten. Als Cen tralist werk je in vol-continuedienst. Via een uniek computersysteem ko- men alle vormen van alarmen bin- nen. Je handelt de alarmmeldingen volgens de beschreven procedures af en bent verantwoordelijk voor het monitoren van de opvolgingen. Je werkt in een team (5-ploegen) met enthousiaste collega's. Samen werk je naar een goed resultaat en heb je de intentie je grenzen steeds naar een hoger niveau te verleggen. Wij vragen minimaal beveiliger 2 (of bereidheid tot het behalen van certifi- caat BOCA) en rijbewijs B. Relevante werkervaring als centralist is een prd, maar geen vereiste. Voor het werken in de vol-continue dienst ontvang je een onregelmatigheidstoeslag. Wij bieden Een uitdagende positie in een dy- namische organisatie met korte communicatielijnen, een ambitieuze strategic en een sterk geloof in kwali- teit. Je vindt bij ons een stimulerende en collegiale werkomgeving. Ben jij de Centralist die wij zoeken? Stuur je motivatie CV per e-mail naar adtnl.humanresources@tycoint.com of per post: ADT Fire Security t.a.v. afdeling Fluman Resources, Postbus 285, 2900 AG Capelle aan den IJssei. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. A Tyco International Company Fire Security INLEVEN, REALISEREN, BELEVEN Van Mierlo bestaat reeds 81 jaar en is specialist in de seriematige woningbouw en utiliteitsbouw. Wij ontwikkelen en bouwen vastgoedprojecten die voldoen aan de wensen van de opdrachtgevers om zodoende ook een bijdrage te leveren aan het verbeteren van de kwaliteit van de leefomgeving. Vakmanschap, kwaliteit en flexibiliteit zijn sleutelwoorden voor de wijze waarop de werkzaamheden worden uitgevoerd. Daarnaast wordt onze organisatie gekenmerkt door een heldere structuur, grote onderlinge betrokkenheid en een informele werksfeer onder de medewerkers. Voor onze organisatie zijn wij op zoek naar een: Functieomschrijving: Als projectadministrateur ben je verantwoordelijk voor een adequate kostenbewaking van de projecten. Je bewaakt begrotingen en budgetten zodat je afwijkingen tijdig kunt signaleren. Daarbij ben je zelf ook verantwoordelijk voor het operationeel voeren van de complete projectadministratie. Je voert controles uit, stelt periodieke rapportages op. Je geeft toelichtiqg met betrekking tot de inhoud of uitkomsten daarvan aan de controller en bespreekt deze met het management. Daarnaast ondersteun je de inkoper met betrekking tot de administratieve afhandeling van inkoopcontracten en zorg je voor de afwikkeling van lopende schades. Binnen deze functie werk je nauw en veel samen met de projectleiders, hoofduitvoerders en uitvoerders om de projecten op financieel gebied tot een goed einde te brengen. Functie-eisen: Voor deze functie zijn wij op zoek naar een assertieve projectadministrateur die stevig in zijn schoenen staat. Je hebt ervaring als projectadministrateur in een soortgelijke organisatie. Je spreekt de taal van de bouw en weet van aanpakken. Je hebt: een afgeronde MBO/MEAO opieiding aangevuld met SPD1 aanvullende cursussen op het gebied van projectadministratie/gegevensverwerking en -modellen. De WKA en BTW wetgeving kent geen geheimen voor je. Kennis van Navision is een pre. Ben jij op zoek naar een afwisselende functie binnen een platte organisatie, reageer dan snel! Binnen onze organisatie staan kwaliteit, daadkracht en samenwerking hoog in het vaandel. Jij draagt je steentje daaraan bij. Wij vinden het belangrijk dat onze mensen zich thuis voelen en plezier hebben in hun werk. Uiteraard hoort hier een goed primair en secundair arbeidsvoorwaardenpakket bij. Je wordt uitgenodigd om binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie te reageren. Uw reactie kunt u per e-mail sturen naar k.juliet@vmierlo.nl of per post naar: Van Mierlo Bouwmaatschappij Postbus 218 I 3140 AE Maassluis Aartsdijkweg 1 I Maasdijk Tel: 0174- 522300 Schoonenberg biedt hoortoestellen en hooradviezen in ruim 170 winkels door heel Nederland. Voor onze winkel in Vlaardingen zoeken we per direct een collega (24 uur per week: ma-di-wo) voor de functie van: verantwoordelijk, commercieel, veelzijdig Je bent het eerste aanspreekpunt voor onze klanten: ontvangt ze op een klantvriendelijke wijze, informeert hen over onze service en geeft advies over aanvullende hoorhulpmiddelen. Je speelt voor de klant een belangrijke rol in het traject "naar de beste hooropiossing" Naast deze commerciele taken verzorg je de klantadministratie en beheer je de winkelvoorraad en de filiaalagenda. Waar nodig assisteer je bij audiologische werkzaamheden. Wij vragen een Havo/ MBO werk- en denkniveau, een open houding en een representatief voor- komen. Je beschikt over een commerciele insteliing (commerciele ervaring is een pre) en een resultaat- en klantgerichte werkwijze. Je bent bereid tot werken op koopavonden en zaterdagen. Wij bieden een leuke baan binnen een sterk groeiende organisatie, die naast verantwoordelijk- heid en afwisseling de mogelijkheid biedt om kennis te maken met hetaudiciensvak. Commercieel assistent worden bij Schoonenberg? Stuur dan een e-mail met je motivatie en CV naar solliciteren@schoonenberg.nl. Bel voor meer informatie met onze Recruitment Officer, de heer Robin Bakker (078) 6527203. Of kijk op www.werkenbijschoonenberg.nl Meer dan 170 winkels voor een professioneel hooradvies. Externe acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2010 | | pagina 16