gterberg MUNCHENGEK OP ORANJE ooo Oranje Finalist na zege op Uruguay (3-2) Wilt u voor Selektvracht pakketjes bezorgen? choenmakerij MaasstadPers Woensdc Woerisdag7juli20io Sport I f 17 De mooiste vakantieparken van Overijssel Kijk op www.overijsselvakantieparken.nl Last minutes en aanbiedingen www.ovvp.nl overnssel De schoenmaker heeft meer in huis dan u denkt! Rodenrijselaan 54 - 3037XG Rotterdam 010-467 53 23 schoenmakerijagterberg.nl Transfer Van der Wiel? Ja, ik kijk Wesley Sneijder, Demy de Zeeuw en Joris Mathijsen bespringen Giovanni van Bronckhorst na zijn openingstreffer. pics united Trage wals geeft toegang tot finale Er is nog een valkuil en die ligt zondag in Johannesburg waar Oranje de finale van het WK speelt. Stephan Wageman KAAPSTAD Bij dit Nederlands elftal zou er altijd wel een moment komen om een wed- strijd te beslissen, vertelden de grote sterren de laatste weken. Daarom maakten ze zich geen zorgen over het stroeve spel, over het niet-Nederland- se karakter van wat ze lieten zien. Sne ijder: 'Wij kunnen geduldigzijn, die kans komt wel, al is het in de laatste minuut.'Van Persie: 'Met zoveel aan- vallend talent kunnen wij tegen elke tegenstander een wedstrijd beslissen.' Tegen Uruguay kregen ze weer gelijk. Giovanni van Bronckhorst opende na mim een kwartier spelen de trage wals naar de finale met een raak schot uanaf 25 meter. Het was misschien wel het mooiste doelpunt van het toernooi, dat het Nederlands elftal wat ademruimte moest geven om in het ritme van de halve eindstrijd te komen. Datwasnietgemakkelijk. De ploeg van Bert van Marwijk had moeite met het verstoorde tempo van de Uruguayen. Dan korten traag, een aanval later snel en agressief. Stuntelen Oranje bleefbij het beproefde recept dat het hele WK al succes had opgele- verd. Geduld en niet in de valkuilen lopen die de laatste tientallen jaren de weg naar de uitgang van een groot toernooi hadden ingeleid. Dat mocht niet gebeuren, niet in een wedstrijd die leidt naar eeuwigheidswaarde. Maar op slag van rust trapte Maarten Stekelenburg in de val. Een schot van Diego Forlanzwabberdezo langszijn handschoen. Een fout waar de Oran- je-doelman de laatste drie weken al bang voor was. Hij zag grote keepers stuntelen en duimde dat het hem niet zou overkomen. Dat was gisteren in Kaapstadnietvoldoende: 1-1. In de tweede helft probeerde het Nederlands elftal meerdruktezetten, met Van der Vaart in het veld als extra aanvallende middenvelder. Heel langzaam bracht Oranje wat meer snelheid in de wedstrijd, zonder dat het grote kansen opleverde. Het was Voor de bezorging van pakketjes aan consumenten in de regio Rotterdam zijn wij op zoek naar bestellers (m/v). Het betreft een zelfstandige baan voor enkele middagen en/of avonden per week van dinsdag t/m vrijdag en zaterdagochtend. Per week zal in over- leg worden bepaald wanneer u inzetbaar bent. De baan is uitermate geschikt als bijbaan. U begint de dag bij ons depot in Rotterdam en gaat daarna op pad in aan u toegewezen wijken. U bepaalt uw eigen route en tempo en bent dus in fejte eigen baas tijdens het bezorgen. Na de rit gaat u terug naar het depot om uw rit van die dag af te sluiten. Wat wordt er van u verwacht? Vanzelfsprekend dat u beschikt over een eigen auto, dat u zelfstandig en klantvriendelijk kunt werken en (liefst) flexibel inzetbaar bent. De verdiensten? Selektvracht betaalt een bedrag per pakje en een onkostenvergoeding voor het gebruik van uw eigen auto. Hoe hoger het werktempo, des te meer u kunt verdienen. We vertellen u hier graag meer over tijdens een sollicitatiegesprek. Interesse en meer informatie Voor meer informatie verwijzen wij u graag naar onze website www.selektvracht.nl. Wanneer u interesse heeft in een baan bij Selektvracht, vindt u hier ook het sollicitatieformulier. 9vakantieparken Ambachtelijke Schoenmaker Podoloog Schoenaanpassingen Sleutelservice wachten op die momenten waarSne- ijder en Van Persie over hadden ge- sproken, die ze hadden beloofd. Ze zouden komen. Maar wanneer dan? Uiteindelijk brak de middenvel der de wedstrijd zelf maar weer open. Na zeventig minuten beland- de zijn schot via wat blauwe sokken en onder een verbaasde voet van Van Persie achter doelman Fernando Muslera. Uruguay liep door de zoektocht naar een geli jkmaker heel even uit de stugge organisatie toen het meteen werd uitgeschakeld op het WK. Een voorzet van Dirk Kuijt belandde op het hoofd van Arjen Robben, die knap raak kopte en een plek in de fi nale verzekerde. Daar kon een late tegentreffer van Maximiliano Pereira niets meer aan doen. O Ze zijn er maar druk mee in Miin- chen. Wist Der Kicker deze week al te melden dat Bayern Miinchen ge- interesseerd is in Oranje-doelman Maarten Stekelenburg, nu staat ook vleugelverdediger Gregory van der Wiel in de belangstelling van de Duitse landskampioen. De club van oefenmeester Louis van Gaal zou dertien miljoen euro over hebben voor de talentvolle verdediger van Ajax en het Nederlands elftal. Trouwen in Uruguay kon gistermiddag niet. Alle ambtenaren keken tv.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2010 | | pagina 17