Stationshof Bent u ons maatschappelijk geweten? Lid van het Adviesforum Slapen op het station Wonen op Stationshof in Schiedam Hofwoning Inspirerend uitzicht op een binnentuin Pleinwoning Alle gemakken van Schiedam aan uw voeten tr a&woning Een terras van wel 80 m2 www.verwey-vastgoed.nl Wonen in Schiedam, dat is wonen in een stad die alles heeft! De vele winkels, knusse restaurantjes, musea en theaters zorgen voor een adembenemende sfeer en voorziet in alle gemakken die een stad als Schiedam te bieden heeft. Daarnaast kunt u genieten van de vele parken, de schilderachtige plaatsjes en de talrijke stads- feesten die Schiedam rijk is. Te midden van al deze gemakken en bezienswaardigheden bevinden zich de 49 huurappartementen van Stationshof. De ruimopgezette appartementen bieden een fantastisch uitzicht op het levendige en dynamische Stationsplein, de rustige groene binnenplaats en de stad Schiedam met op de achtergrond het havengebied en de skyline van Rotterdam. Alle appartementen beschikken daarnaast over topkwaliteit materialen, zo zijn alle appartementen voorzien van een compleet ingerichte luxe badkamer en een complete open keuken met inbouwapparatuur van gerenommeerde merken. En uw auto? Die kunt u kwijt in de ondergelegen parkeer- garage voorzien van een lift zodat u snel en makkelijk bij uw auto of appartement bent. Wilt u weten wat Stationshof u nog meer te bieden heeft? Kijkt dan snel op www.stationshof.nl of vraag de brochure aan. Woonplus Schiedam is een maatschappelijk betrokken vastgoedonderneming. Wij staan voor goed onderhouden woningen, een gevarieerd woningaanbod, een prettige woonomgeving en een vitaal Schiedam. Dit vraagt om forse investeringen in nieuwbouw, sloop en renovatie. Dat doen wij samen met bewoners, gemeente en anderen die hart voor de stad hebben. Om ons te laten voeden door wat er in de samenleving speelt en leeft, is in de statuten van Stichting Woonplus Schiedam opgenomen dat het bestuur zich laat adviseren door een Adviesforum. Momenteel bestaat er een vacature voor een: De functie Het Adviesforum vergadert doorgaans 4 x per jaar met het bestuur waarbij actuele maatschappelijke thema's verband houdend met het werk van Woonplus, worden besprokeri. Het Adviesforum is geen plat form voor huurdersbelangen. Het Adviesforum bestaat uit circa 15 leden. De leden treden uiterlijk vier jaar na hun benoeming af volgens een, door het Adviesforum zelf vast- gesteld rooster. Herbenoemen kan maximaal een maal plaatsvinden. De leden ontvangen een onkostenvergoeding. Profiel De kandidaat, hij/zij, is op grand van professie of vrijwilligerswerk betrokken bij de Schiedamse samenleving. De kandidaat is woonachtig in Schiedam. Gezien de huidige samenstelling van het Adviesforum strekken de ken- merken: "jongere leeftijd' en 'allochtone achtergrond' tot aanbeveling. Reageren Voor informatie over de functie kunt u terecht bij de voorzitter van het Adviesforum, de heer Jan Willem van der Marel, telefoonnummer: (070) 313 18 00, of met de directeur-bestuurder van Woonplus: Bob Venhuizen, telefoonnummer (010) 204 54 00. 4. Is uw interesse gewekt? Dan kunt u uw onderbouwde interesse tot lid van het Adviesforum voor 13 September 2010 richten aan Woonplus Schiedam, t.a.v. directieassistente Monique Zwanenburg, Postbus 25, 3100 AA Schiedam. U kunt ook solliciteren via e-mail: mzw@woonplus.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Verwey Vastgoed Wonen HuurWoningWinkel Postbus 23426, 3001 Kl< Rotterdam T 010 - 266 00 10, E verhuur@verwey-vastgoed.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2010 | | pagina 16