De Ondernemer D ALLES OP ALLES VOOR EK BEST OF BLAAK ooo Zoe Vialet is de succesvolle eigenaar van Vialet Escortservice, maarzelfveelteeigenwijsom een goedeescortgirltezijn. Het Waaigat Wonen VANDERKWAST Hond High-class prostitutie Bedacht in de collegebank 'Zelf zou ik nooit seks kunnen hebben met een wildvreemde.' 9+ de beste b&b Cherrycake Chocolate wint ANWB prijs Wie isde grootste groeier van de regio? model de Kaap Cultuur op je telef oon ERNEST MaasstadPers geeft kaarten weg 10 jaar skatepark Verkiezing 5jc Blij met je bril anno 1915 Markt 57 - Vlaardingen - 010-4343685 MaasstadPers Woensdagi september20io oor een omstandig- heid ouernacht ik in eenbedsteeineen huis aan de Westersingel. De omstandigheid behoeft geen toelichting, het huis aan de Westersingel wel. Het stamt uit het jaar 1874. Barokke planfonds, muren met bloe- metjesbehang. Er is een sa lon, een serre en een Russi- sche bibliotheek. De toiletpot is beschilderd, de spoelbak doet er een kwartier over om weer vol te stromen. Een wa- terval die in het hele huis is te horen. De eigenares is een vrouw die zich behalve over schrijvers 00k over katten en straathonden ontfermt. Ze- ven om drie. Op mijn eerste ochtend in het huis aan de Westersingel lees ik in de serre een boek. Een bruinzwarte hond komt uiterstvoorzichtigdichtbij. Na een pagina of twintig ge- beurt het wonder: ik mag hem aaien. De vrouw des huizes vertelt mij dat Ylit een Bulgaarse zwerfhond is die ze via een stichting in haar huis heeft gekregen. 'Hij is waarschijnlijk met stenen bekogeld,' zegt ze. En: 'Het arme dier heeft 00k nog schurft.' Mijn hand schiet omhoog, het is een reflex. Ylit begint hard te blaffen. Even laterjeukt mijn kruis. Han- den komen overal tijdens het lezen van een boek. Later op de dag. De vrouw komt in paniekthuis. De Bul gaarse zwerfhond is wegge- lopen tijdens de middagwan- deling. Ik moet meehelpen met zoeken. We gaan naar de plek waar ze Ylit is kwijtge- raakt en gaan dan elk een richting op. Ik heb geluk, ik zie de hond na tien minuten voor ijssalon Venezia. Maar als ik op hem afloop, rent hij weg. Ik ga vlug achter hem aan. We rennen door het winkelcentrum,westeken straten over zonder uit te kij- ken. Deachtervolgingduurt zo lang dat ik op een gegeven moment denk: Ik ren op Itali- aanse schoenen met houten zolen achter een hond aan met schurft. Maar voor sur- realisme is geen tijd. De voor- sprong van de hond wordt groter. Heel even ben ik hem kwijt, dan zie ik hem langs de muur van Museum Boijmans van Beuningen schieten. In de rozentuin van het park achter het museum loopt de Bulgaarse hond zich vast. Hij zoekt naarstig naar vlucht- wegen, maar geeft zich ten slotte gewonnen. Ik pak hem bij zijn halsband en voel me voor het eerst in mijn leven een held, misschien een held met schurft. O Ernest van derKwast is schrijver. Onlangs verscheen zijn boek: Mama Tandoori. Studente runt beste escortservice in de regio Esma Linnemann ROTTERDAM Een zwart mantelpakje, een strak opgemaakt, meisjesach- tig gezicht en continu een siga- ret aan haar lippen. Zoe Vialet (27, zie foto) zit aan de eetta- fel in een groot appartement aan het Weena haar net ge- kochte Siamese kat te aaien. "Ik weet het niet hoor, met mannen", lachtze. "Ikwilwel graag een gezinnetje, een mooi huis kopen, maar ik kom al- leen maar rare kerels tegen. Dus heb ik maar een kat ge- kocht voor de gezelligheid", lacht de donkerharige scho- ne. Prive mag het Vialet niet meezitten, zakelijk gaat het de geboren en getogen Rotter- damse flink voor de wind. Haar escortservice, die Vialet opzette toen ze nog in de col- legebanken van de Erasmus Universiteit zat, is inmiddels een bruisend bedrijf. "De nummer een uit de regio", blaakt ze van trots. Vialet, die in twee jaar haar studie Socio- logievoltooide, en nu met een studie Psychologie begint, is slim, ambitieus, een zakelijk talent en een voormalig mo del, voor onder meer Playboy. "Je zou denken dat dit twee gescheiden werelden zijn, maar dat is niet altijd zo; veel meisjes die in de Playboy staan, zijn 00k eseortgirl."Zelf is ze nooit prostituee geweest. "Ik kan me inleven in de mei- den voor wie ik bemiddel, maar ik zou zelf nooit seks kunnen hebben met een wild- vreemde man die ik niet ken. Bovendien ben ik veel te ei- genwijs, ik zou zo een sigaret opsteken tijdens een sjiek di ner." De interesse in de bran- che kwam tijdens haar studen- tentijd. Voorhaar scriptie deed Vooral's nachts valt erveel geld teverdienen. GUIDO benschop/hh ze onderzoek naar high-class prostitutie; de escortservice. "Veel meiden waar ik mee sprak hadden klachten over hun 'baas'; die betaalde niet goed, of liet de taxi niet op tijd komen. Ik dacht; dat kan vast beter. Met deze ambities begon Vialet een eigen escortservice, vanuit huis, want het enige wat je nodig hebt is een tele- foon en internet. "Ik had in het begin zo'n vijf meisjes, nu staat de teller op 30, het gaat hartstikke goed." Vialet doet alles zelf, ze houdt haar web site www.vialetescortservice. nl zelf bij, neemt alle tele- foontjes aan - 'ik kan nooit naar de bioscoop'- en doet de In Topsportcentrum Rotter dam wordt zondag 12 Septem ber vanaf 14.00 uurvolleybal gespeeld op het allerhoogste niveau tijdens de Kwalificatie Play-Offwedstrijd Nederland -Estland bij de heren. Het is voor beide ploegen de laatste kans op kwalificatie voor het EK2011. Na de tweede EK Kwalificatie- ronde, waar de Oranje volley- balmannen eind mei als twee de eindigden, zal de ploeg van Peter Blange alles op alles zet- ten om kwalificatie voor het EK van volgend jaar afte dwingen. Estland is de te klop- pen ploeg. In twee wedstrij- den, een uit en een thuis, moet het EK startbewijs worden binnen gehaald. MaasstadPers mag dertig keer twee kaarten weggeven voor deze belang- rijke wedstrijd. Wie kans wil maken op een van deze kaar ten kan een mailtje sturen naar prijsvraag@maasstad.nl. sollicitatiegesprekken. "Mijn meiden moeten heel mooi zijn en slank, ze moeten uni- versitair opgeleid zijn, be- schaafd praten en zich kunnen verdiepen in de behoeften van de klant. Die willen lang niet alleen maar seks, zijn vaak op zoek naar de girlfriend-expe rience. Haar clientele bestaat voor- namelijk uit rijke zakenman- Het 6700 vierkante meter gra te Skatepark aan de Westblaak bestaat zondag 5 September 10 jaar. Daarom wordt die dag een BMX-contest 'Best of Blaak' gehouden en wordt er een jubileum fotodoek ont- huld. Rotterdamse skaters na- men destijds zelf het initiatief tot dit park en zijn intensief bij de pianvorming betrokken ge weest. nen, uit het Gooi of dichterbij, Hillegersberg die zich een- zaam voelen of zin hebben in een vprzetje. "Mijn meiden be- palen hun eigen prijzen maar het starttarief is 600 euro voor twee uur. Ze verdienen veel geld, maar daar gaat het ze vaak niet om. Ik heb een rech- ter en een advocaat in mijn bestand, die doen het echt voor de spanning.O Van de redactie ROTTERDAM Drie weken geleden stond op deze pagina in de krant het verhaal van Anja Boersma en haar bed&breakfast op het Noordereiland: Cherrycake Chocolate. Wij waren meteen fan van de gastvrouw en haar romantische logeeradresje. En niet alleen wij, bleek vorige weeki Hettijdschrift Reiz Maga zine van de ANWB heeft de bed&breakfast uitgeroepen tot de beste van Nederland. Een 9+ kreeg Anja voor haar Cherrycake Chocolate. Bijna was het een 10 geworden, maar de jury vond de kamer- prijzen aan de hoge kant en ontdekte dat het zeepbakje in de douche ontbrak. Met dank aan de prijs is datzeepbakje er inmiddels, net als een run op deboekingen. O Van de redactie ROTTERDAM Als bedrijf groeien met de hui- dige economie lijkt bijna te mooi omwaar te zijn. Wie het lukt verdient een medaille en warempel; die is er nog 00k! De High Growth Award 2010 wordt toegekend aan de beste groeier in de regio. De High Growth Awards is een jaarlijks terugkerende ver kiezing voor Nederlandse on- dernemingen die de afgelopen drie jaar groei hebben gereali- seerd. Er wordt met name ge- keken naar de kwaliteit van de groei. Vind je jezelf goed genoeg en durf je mee te strijden, schrijf je dan nu in en strijd op 23 november mee om de titel: 'Beste Groeionderneming 2010!': www.highgrowtha- wards.nl O Hetmooiste brillengezichtvan Nederland woont mis schien wel in Rhoon. De 16-jarige Sue-Ann van Arkel is een van de twaalf kandidaten die strijdt om deze titel. Het Rotterdams Uitburo heeft een eigen applicatie voor smartphones: Rotterdam Culture Layar. Hierop kun je het theateraanbod zien en meteen kaarten kopen. in stof vanaf 61290,-, in lader vanaf 61495,- framestandaard geschuurd chroom

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2010 | | pagina 5