I I I Albrandswaard, Portland, Portlandsehoek Type Goudstuk bouwfonds start verkoop I I I I SPARTA FC EMMEN wenst SPARTA veel succes! 26 oktober van 16.00 tot 19.00 uur aan de Regenboog 80 in Rhoon nog MaasstadPers MaasstadPers ontwikkeling Koopsom v.a. 367.500,- tot 437.000,- v.o.n. www.bouwfonds.nl/wonen REN Sparta wil revanche tegen FC Emmen e6 BCMMUBB De woningen zijn ontworpen in karakteristieke jaren '30-stijl Lichte woonkamer en open (eet)keuken van ca. 38 m2 met optie voor een uitbouw en/of tuinkamer tot ca. 61 m2 1e verdieping 2 of 3 grote slaapkamers Complete, luxe badkamer met de optie voor een 28 wastafel Enkele woningen beschikken over een apart 2e toilet op de 1e verdieping Enkele woningtypen beschikken op de 2e verdieping over 2 grote slaapkamers, een technische ruimte en berging. Andere typen hebben een grote zolder met de optie voor extra slaapkamer(s) en/of dakkapel(len) Enkele woningtypen beschikken naast 2 volledige verdiepingen over een royale zolder met de mogelijkheid voor een of twee dakramen Riante garage/berging met op afstand bedienbare (garage)deur 1 of 2 parkeerplaatsen op eigen terrein Informatie en verkoop: Bouwfonds Ontwikkeling Poortweg 2 in Delft - Tel. (015) 2760441 Openingstijden ma. t/m vrij. van 09.00 tot 17.30 uur hierna hierna Vrijdag 22 oktober Sparta Stadion 20.00 uur ROTTERDAM Klantyericht tl) Bouwen stiwoca ROTTERDAM - Sparta Rotterdam heeft afgelo- pen vrijdag verloren van FC Zwolie. In Overijssel kwam de ploeg van trainer Jan Everse nog wel met 0-1 voor via Johan Voskamp, maar Zwolie kwam goed terug in de wedstrijd, 3-1. Sparta-trainer Jan Everse werd door de slecht fluitende Bas Nijhuis weggestuurd en 00k verdediger Ruud Kras kreeg een rode kaart van de arbiter. Daarom is het zaak voor Sparta om tegen FC Emmen de draad weer op te pakken en een klinkende overwinning neerte zetten. Of Jan Everse op de bank mag zitten deze wedstrijd is nog niet bekend. De KNVB zal nog GRATIS, MAAR NIET GOEDKOOP bepalen of er een schorsing van de Sparta-trai ner zal zijn. Het zal in iedergeval een boeiende avond worden op een goed gevuld Kasteel. De Bok de Korver-tribune is reeds uitverkocht, maar voor de overige drie tribunes zijn nog kaarten beschik- baar. De prijzen zijn vanaf 15 euro (Denis Neville- tribune). Voor kinderen t/m i4jaar beginnen de prijzen op 10 euro. Kom naar Het Kasteel U kunt er aanstaande vrijdag bij zijn op Het Kasteel. U kunt kaartjes kopen (geen ClubCard nodig!) bij de Sparta Fanshop of via www.spartakaartje.nl Op de wedstrijddag zijn tevens Kassa B en de Fanshop geopend voor kaartverkoop vanaf 18:30 uur. Programma komende weken Vrijdag 29 oktober FC Den Bosch - Sparta Rotterdam 20:00 uur Vrijdag 5 november Sparta Rotterdam - Helmond Sport 20:00 uur Knakendag tegen Helmond Sport Bij de thuiswedstrijd tegen Helmond Sport op vrijdag 5 november is het knakendag. Voor slechts 2,50 euro kunt u er bij zijn op Het Kasteel. Er zijn op dit moment nog circa 1.000 kaarten te koop voor dit gereduceerde tarief. Op Opl Kaarten voor de Tonny van Ede-tribune zijn tegen Helmond Sport 00k gereduceerd, namelijk

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2010 | | pagina 14