'Oude' Suzanne Struik altjjd in de basis s II II II II II II kwakernaat Extra slaapplezie voortwee KAARTEN WINNEN WIEWORDT KAMPIOEN? Blaaksedijk ooo II EK korfbal 'Spelen in de finale zou kroon op revalidatie zijn' 4000m2 l 1 Gratis naar de finale EK Volleybal kwalUeits meubelen (Ind.terrein Heinenoord) www.slaapbouleva rd-kwakernaat.nl SLAAPBOULEVARO 2e Matras voor de halve prijs! 1Q gpQ1 3 Woensdag27oktober20io MaasstadPers □ber20io Suzanne Struik: „Wij kunnen op het EK alleen verliezen. En dan lacht iedereen ons uit." msp Van 22 tot en met 31 oktober gaat het gebeuren: het Euro- pees Kampioenschap Korfbal in Nederland! Zestien landen gaandestrijd metelkaaraan met als ultiem doel de finale op 31 oktober in Ahoy. MaasstadPers mag 60 kaar- ten weggeven voor de halve finale op vrijdag 29 oktober in het Topsportcentrum en 20 voor de finale op zondag 31 oktober in sportcentrum Ahoy. Kans maken? Mail uw gegevens naar prijsvraag(a) maasstad.nl Door heel Nederland zijn voorrondes gespeeld van het EK Volleybal. Uiteindelijk be- reikt maar een select aantal de halve finale, die op vrijdag 29 oktober wordt gespeeld in het Rotterdamse Topsport centrum. Nederland is een van de fa- vorieten. Andere titelkandi- daatis Belgie. Op 31 oktober worden in Ahoy de finales gespeeld, waar de acht best geplaatste teams nog eenmaal het ui- terste geven. Suzanne Struik wiltijdens de Europese kampioenschap- pen korfbal in eigen land een lange blessureperiode defi- nitiefafsluiten. Van de redactie ROTTERDAM Bondscoach Jan-Sjouke van den Bos was er voor het EK korfbal nog niet uit of hij voor Suzanne Struik een basisp laats kon inruimen. De Rotterdam se kan die twijfel wel begrij- pen. ,,De 'oude' Suzanne Struik zou altijd in de basis staan maar ik kom terug na een lange blessureperiode. Fy. siek is het geen probleem meer. Ik ben fit. Maar ik merk zelf 00k dat ik nog niet hele- maal terug ben op mijn oude niveau. Eigenlijkbeginthetnu tijdens het EK pas weer lekker te lopen." Struik scheurde-vo- rig jaar oktober haar kruis- band af. Een lange revalidatie volgde. In mei was zij fysiek weer de oude. ,,Daarna heb ik veel apart van de groep ge- traind. Eigenlijk ben ik pas in augustus weer volledig met de groep gaan meedoen. Ik mis dus nog ritme. Ook was ik nog niet vrij in mijn hoofd. Als ik een duel inging, woog ik eerst af of ik de bal wel kon berei- ken terwijl ik voorheen altijd meteen voor die bal zou zijn gegaan." Een basisplaats ko- mende zondag tijdens de EK- finale zou voor Suzanne Struik de kroon zijn op een jaar lang revalideren. Zij zette daarveel voor opzij. „Eind juli rondde ik mijn studie psychologie af en ik heb gewacht met hetzoe- ken naar een baan om vol ledig beschikbaar te zijn voor de trainingen van het Nederlands team." Struik mocht tijdens de kwalificatieronde tweemaal invallen maar hoopt dat de coach haar reeds voor die ge- droomde finale een basis plaats gunt. Dat heb ik nodig om het gevoel weer helemaal terug te krijgen." Suzanne Struik is verslingerd aan de korfbalsport. ,,Individueel kun je in deze sport nooit sco- ren omdat je niet mag lopen met de bal. Het is een sport waar samenspel het allerbe- langrijkste is." Vblgens de Rot terdamse is korfbal in Neder land echt topsport. ,,Met de introductie van de korfbal- league is het niveau alleen nog maarhogergeworden. Nadeel is dat andere landen daardoor weer een grote achterstand hebben opgelopen." Struik ziet dat ook de concurrentie niet stilzit. ,,Dat is een goede zaakvoorde ontwikkelingvan onze sport. Belgie heeft nu ook een korfballeague en je ziet het niveauverschil met Nederland weer afnemen." Ook ziet zij tijdens dit EK dat Portugal en Tsjechie grote stappen voorwaarts hebben gemaakt. Portugal versloeg in de voorbereiding Deetos 1 dus ik wil wel eens zien hoe zij het tegen de Belgen gaan doen."VoorOranje rekent Su zanne Struik in ieder geval op een plek in de finale. „Wij kun nen op het EK alleen verliezen. En dan lacht iedereen ons uit." In de aanloop trad Suzanne Struik samen met routenier Leon Simons op als korfba- lambassadeur van speelstad Rotterdam. Zij gaven clinics en maakten een tour langs alle korfbalclubs in de regio. Ook waren de ambassadeurs actief op sociale mediasites als Twit ter en Facebook. Je merkt dat dit EK hierdoor echt is gaan leven. Ik hoop dat wij daar door zondag de finale in een vol Ahoy kunnen spelen." Bij wijze van actie voor het EK daagde Struik haar fans uit de doorloopbal waarmee zij be- kendheid geniet in de korfbal- wereld, na te doen en op film vast te leggen. Zelf maakt zij deze echte 'Suzanne Struik' al enige tijd niet meer. „Dat is ongelukkigerwijze precies de actie waarmee ik geblesseerd raakte aan mijn knie." O 4 B 1 Boonsweg 7 - Blaaksedijk (Industrieterrein Heinenoord) - tel. 0186 - 60 13 55 - fax. 0186 - 60 40 78 - Maandag geopend van 13.00 - 18.00 uur - Vrijdagavond koopavond - Vanaf de Heinenoordtannel is het nog slechts 5 minuten rijden - Volop gratis parkeerruimte - e-mail: info@slaapboulevard-kwakernaat.nl - website: www.slaapboulevard-kwakernaat.nl 0p een goed ventilerend matras slaapt u lekkerder. Bovendien krijgt u bij Auping bij aankoop van twee matrassen, nu ook nog eens de 2e matras voor de halve prijs. En al is het misschien maar voor het gevoel, volgens ons ligt dat nog net even wat lekkerder. Exclusief de matrassen uit de boxspringsets Dublin (Maximus), Boxton en Monaco Maximus. Deze actie is geldig van 4 oktober t/m 14 november 2010, kijk op onze website voor de voorwaarden.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2010 | | pagina 10