Society ooo Judith Osborn isdevrolijksteflapuitvandeNederlandsetelevisie.Zeheefteen eigen programma bij RTV Noord-Holland en heeft verkering met regisseur en 'tv-professor' Bert van derVeer. Weekje Osborn Op kiss&tell-basis met rijk en beroemd De Osborntjes Charlie Sheen maakt het bont Gezin Lange Frans compleet Madonna de entrepreneur MaasstadPers Woensdag27oktober20io 'Meneer sekst met zijn bril op' Mark Koster ROTTERDAM Een tosti in een studentencafe! Maar wel met een tomaatje. Jawel, ludith Osborn, de hooggeblondeerde, rond- borstige, zelfverklaarde 'tv-persoon- lijkheid' beperkt zich niet langer tot vijfsterrendiners in overprijzige grachtengordelrestaurants. 'Ikben nu zo veel gelukkiger', zegt ze, al at ze gis- teravond wel een zeeduiveltje in haar favoriete etablissement Bedding- ton's. Vroeger, we spreken over drie jaar terug, zat ze bijna elke avond in ster- rententen met wijlen haar man Ro bert Osborn, de vermogende Britse vishandelaar, en bestelde vaak halve porties. 'Dat leven begon me ook wel eens te vervelen. Ik hield heel veel van mijn man, maar als ik weer met een Chanel-bikinietje aan een zwembad in Zuid-Frankrijk lag, kon ik soms in janken uitbarsten. Leeg, eenzaam. Gedaan. Seen it, done it, been there!' De weduwe kreeg 'wel wat mee' glimlacht ze - dochter Victoria uit een eerder huwelijk was de officiele erfgenaam - maar moest weer 'ge- woonwerkenvoormijngeld'. Depre- sentatrice van Weekje Osborn op RTV Noord-Holland en roddelbobo bij Wakker Nederland bikkelt keihard om een tv-carriere op te bouwen. De gesjeesde kunstacademiestu- dente deed de afgelopen vijftien jaar namelijk 'niet zo veel', behalve af en toe een kleding- en vooral T-shirtlijn produceren met geestige zelfspotop- schriften (Viswijf was een bekende slogan) die ze exploiteerde onder de merknaam Judith Osborn. Dat laatste werd nog wel even een puntje. Toen haar man stierf, bleek haar vastgelegde merktitel ineens te zijnverdwenen. 'Hetwas een admini- stratieve puinhoop en ik moest 'Ju dith Osborn' terugkopen uit een BV waarover ik geen zeggenschap had.' De borgsom kostte haar 'zeker 50.000 euro', biecht ze op. 'Maar ik ben blij dat ik mijn identiteit weer terug heb.' Diepdeprimerend 'Judith Osborn' heet eigenlijk ludith Schrander en werd geboren in 'diep deprimerend' Den Helder. Haarva- der, een loodsenopzichter in de ma- rinejachthaven, en haar moeder lie- ten 'Juudje' gelukkig behoorlijk vrij. Op hetvwo, datze afrondde, was spij- belen soms haar hoofdvak. Ze is nogal eigengereid, weet je. 'Het ging thuis al mis met afdrogen: ik had namelijk geen zin om me het tempo te laten opdringen door de af- wasser. Dus zei ik tegen mijn vader: 'Ik was af. Afdrogen? Dacht-ut-niet.' In het Noord-Hollandse zeemans- gat ging de anarchopuber al graag buitengaats. 'Den Helder was de hel. Aan de ene kant had je de parelket- ting-collegesjaal-Beatrijs-meisjes die op hockey zaten en de gele spencers: de Pieter Jannnen, Jan Pieters, en Jan Willems. Aan de andere kant was er Tokkietown. Ik zweefde ertussen, Showbizzjournaliste Judith Os born is overal waarde sterren zijn en vergeet dan soms dat zij vragen moet steilen in plaats van te ant- woorden. Bij de uitreiking van Avro's Tele- vizier-Ring, afgelopen vrijdag, koos de organisatie ervoor om de presentatrice van RTV Noord-Hol land dan ook maar als gast toe te laten en niet als journalist. Ze kwam over het rode tapijt met haargeliefde, Bert van der Veer, opgeleid aan de school voor journalistiek, nu regisseur bij Pauw& Wittemari. Detv-tortel- duifjes glunderden. 'Ik stelde toch al nooit vragen', lachte Van der Veer. O maar had met beide groepen niet zo veel. Ik zat toen al bij een tante die een zaak had in de PC Hooftstraat.' Ze ging naar de Haagse kunstaca- demie, maar in de residentie was het standsverschil nogbenauwderdan in Den Helder. 'In Den Haag groette ik na weken wel eens buren, maar die corduroybroeken keurden me werke- lijk geen blik waardig. Koude kak, met als tegenpool Oh Oh Cherso. Ik vluchtte snel weg naar Amsterdam.' Nu woont ze op vijftig vierkante meter aan de Haarlemmerstraat, na jaren te hebben vertoefd aan de Brou- wersgracht. De Q-500 en mediacon- tacten die ze leerde kennen schuiven nu vaak lachend voorbij in haar pro- gramma's. Ze is op kiss&tell-basis met rijk en beroemd en heeft verke ring met de tv-regisseur en connais- seur Bert van der Veer, ook weer iets ouderdan haar overleden man. 'Ja, ik val niet op jongere mannen kennelijk. Ik heb het wel geprobeerd, die lekkere jongens, maar, kind, ikzie ze niet eens! Loop ik op straat met een vriendin. Zegt ze: 'Zag je dat?' Zeg ik: 'Welke auto?' Ik heb tegenstand nodig, anders ros ik er als een tank overheen. Ik ben zelf net een vent. Toen ik na Robert vrijgezel was, heb ik het geprobeerd, maar het werkte niet. Na de daad wilde ik meteen naar huis. Lekker in mijn eigen bed.' John en Yoko Met Van derVeer heeft ze een vrij ex- hibitionistische mediarelatie. In het begin van hun affairette (MSM stond er al eens bovenop na een uitzendi ng bij Pauw en Witteman) mocht ieder- een deelgenoot worden van hun voorliefde voor elkaar. Voor dit artikel kregen we een pi- kante vakantiefotogaleri j opgestuurd en een kiekjesserie waarin Judith O. inThe Grand poseert. Het duo maakt graag John en Yoko-achtige portret- ten in hotelkamers die met de zelf- 'Ikheb tegen stand nodig, anders ros ik er als een tank overheen.' FRANK GROELIKEN ontspannerzijn geschoten en zulks mogen we dus allemaal weten. En nog veel meer trouwens. 'Bert is zo romantisch. Als ik's avonds naar zijn huis rijd in Muiden, na een dag draaien, heeft hij de trap naar zijn slaapkamer soms met waxinekaars- jes verlicht.' Bijna verbaasd: 'En dat terwijl hij altijd alle stekkers uit stop- contacten trekt uit vrees voor kort- sluiting en alle sloten op deuren con- troleert voor hij zijn huis verlaat.' En, nu ze toch openhartig is, kan dfterooknogwelbij. AVeplannen de seks random televisieprogramma's. Bert en ik zijn natuurlijk professio- nele kijkers. In de gids hebben we al- les aangestreept en dan valt er wel eens een gat. Maar soms ook op zon- dagmiddag. Dat heb ik echt ontdekt: zondagmiddagseks is fantastisch.' Nu is hetgenoeg, Osborn! 'Ja, en Bert houdt zijn bril op tij- dens de seks. Vind ik sexy. En hij is ook zo lekker arrogant.' o De acteur ligt in het ziekenhuis na een akkefietje in een hotelkamer met een dame van lichte zeden. Een kroonluchter sneuvelde en Sheen raakte gewond. ©De vrouw van rapper Lange Frans en haar moeder hebben de nor weer verlaten. Beiden werden opgepakt toen zij Baas B. een lesje wilde leren. De Queen of Pop weet wat pompen is. N iet zo vreemd dus dat ze een fitnessketen onder de naam Hard Candy opent. Het eerste filiaal staat in Mexico City.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2010 | | pagina 21