I I I FC Dordrecht MaasstadPers wenst SPARTA veel succes! - HHiiH MaasstadPers Punten zijn broodnodig op Het Kasteel www.sparla-Wttefdam.nl Zondag 21 november Sparta Stadion 14.30 uur ROTTERDAM ROTTERDAM - De laatste drie uitwedstrijden van Sparta Rotterdam werden met 3-1 verloren.Dat is een constarrte factor die er voor zorgt dat de rood-wit gestreepten de stap naar de top van de ranglijst maar niet kunnen maken. In de thuiswedstrijden gaat het vrij behoorlijk. Maar als er niet binnen de eigen Kasteelmuren gespeeld wordt gaat het mis. De enige uitover- winning van Sparta was de eerste wedstrijd van het seizoen, bij Co Ahead Eagles in Deventer. Ver- der werd ereen punt behaald in Waalwijk, maar de overige uitwedstrijden gingen verloren. Aanstaande zondag komt FC Dordrecht naar Rotterdam-West. De ploeg van trainer Henny Lee Op wintersportvakantie! Bagageruimte nodig? Verhuur en verkoop van dragers en boxen voor op alle typen auto's. O.a. Thule-dealer. is nog in de race voor de periodetitel, maar dan moeten zijn wel winnen op Het Kasteel.Trainer Jan Everse van Sparta zai er met zijn mannen alles aan moeten doen om de drie punten in Rotterdam te houden. Sparta kan dan weer een paar plaatsen stijgen op de ranglijst van de Jupiler League. Dat is hard nodig, want op dit moment staat Sparta op de negende plaats. Kom naar Het Kasteel U kunt er aanstaande zondag bij zijn op Het Kasteel. U kunt kaartjes kopen (Sparta (S)CC verplicht!) bij de Sparta Fanshop of via www.spartakaartje.nl Resterend programma derde periode Vrijdag 26 november Telstar-Sparta Rotterdam 20.00 uur Vrijdag 3 december Sparta Rotterdam - AGOW 20:00 uur Halve seizoenkaart Het is mogelijk om een halve seizoenkaart aan te schaffen. Deze zijn al te koop vanaf 80 euro. Meer informatie op www.sparta-rotterdam.nl Uw specialist voor alle merken auto- en motorbanden o.a. Bridgestone, Continental, Michelin, Pirelli en Dunlop De uitlijn- en balanceerspecialist Ook voor motorbanden 1 e Jeitchostraat 40d Rotterdam- Kralingen Tel. 010 - 414 60 82 412 21 04 www.alband.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2010 | | pagina 17